eWinner zaskakuje kolejnymi wiadomościami. Jak być kibicem w czasie pandemii?

Materiał powstał we współpracy z EWINNER
Kibicem się jest a nie bywa, to prawda stara, jak świat. Kibice w czasie pandemii koronawirusa mogą się czuć nieswojo. Odwołane zostały wszystkie lokalne ligi i światowe rozgrywki. Nawet Igrzyska Olimpijskie zostały przełożone o rok. Jak sobie radzić z brakiem sportowych emocji? eWinner znalazł na to sposób!

Lokalny i światowy sport przeżywa aktualnie zastój, jak wszystkie inne dziedziny życia. Walka o życie i zdrowie jest ważniejsza, na tym się teraz najmocniej skupiamy. Jednak w ostatnich dniach pojawiła się nadzieja na start lig żużlowych i piłkarskich, a eWinner postawił właśnie na żużel!

1 liga i żużlowa ekstraklasa ze wsparciem od eWinner

Polska od wielu lat jest stolicą światowego żużla, a PGE Ekstraliga uważana jest przez specjalistów i komentatorów za najlepszą ligę na świecie. Potwierdzają to m.in. trybuny pełne kibiców na każdym ligowym wydarzeniu żużlowym. I kiedy w 2019 roku Bartosz Zmarzlik na toruńskiej Motoarenie zdobywał tytuł mistrza świata, o dyscyplinie dowiedzieli się wszyscy, Ci przekonani i nieprzekonani.

O potencjale, jaki ma czarny sport, wie również eWinner. Pomimo sportowego zastoju, polski legalny bukmacher został sponsorem tytularnym eWinner 1 Ligi żużlowej oraz Oficjalnym Sponsorem PGE Ekstraligi. 

- Nawiązanie współpracy z PGE Ekstraligą od początku naszej działalności było strategicznym punktem w planie dla rozwoju eWinnera. Pomimo bardzo trudnej sytuacji na całym rynku sportowym, jesteśmy przekonani, że konsekwencja w realizacji umów sponsorskich zostanie doceniona przez kluby i kibiców czarnego sportu w Polsce. Na chwilę obecną w skupieniu planujemy nasze działania, które mają przybliżyć dyscyplinę również jako element rozrywki bukmacherskiej – mówi Grzegorz Nowak, Prezes legalnego bukmachera eWinner.

Zakład na żużel się opłacał. Władze PGE Ekstraligi wykorzystały szansę jaką dał Premier Matusz Morawiecki dając zielone światło na start sezonu i ustaliły wszelkie szczegóły biznesowe i organizacyjne z klubami. Oznacza to, że w najbliższym czasie platforma eWinner - Oficjalnego Sponsora Ekstraligi, wypełni się ofertą zakładów na czarny sport.

Zakłady bukmacherskie w czasie pandemii? Co można obstawiać, skoro sport zastopował?

Zakłady bukmacherskie zwykle kojarzone są z obstawianiem wyników wydarzeń sportowych. Prawda jest jednak taka, że możliwości legalnych bukmacherów są o wiele większe. I to właśnie te możliwości sprawdzą się teraz, w czasie narodowej izolacji, kiedy akcja #zostańwdomu jest coraz bardziej popularna.

e-sport królem w czasie pandemii

Rywalizacja profesjonalnych i amatorskich graczy komputerowych, od dłuższego czasu zyskiwała na popularności medialnej. Katowice co roku goszczą IEM, a nawet mniej wtajemniczeni gracze znają historię sukcesów polskiej drużyny Virtus.pro. eWinner nie pozostaje w tyle. Platforma oferuje szeroką ofertę zakładów e-sportowych a na początku kwietnia eWinner zorganizował i sponsorował turniej esportowy w Counter Strike - EWINNER CUP.

custom bet

Zakładaj się o o chcesz na eWinner.pl

eWinner to także pionier na polskim rynku jeżeli chodzi o możliwości zakładów proponowanych przez samych graczy! Custom bet dopiero wchodzi oficjalnie na polski rynek, za to za granicą cieszy się ogromną popularnością. W czasach, w których sportowe wydarzenia są odwoływane i świat wstrzymuje oddech, można na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

custom bet

Custom bet to zakład bukmacherski, który można stworzyć samodzielnie, opierając się o wydarzenia sportowe, polityczne, społeczne, kulturalne. Można założyć się o to kto wygra wybory prezydenckie, albo który film zgarnie najwięcej statuetek Oscarów. Najważniejsze, żeby zakład miał określony czas, zakres i żeby można go było w łatwy sposób zweryfikować.

Jak stworzyć własny zakład na eWinner.pl?

To banalnie proste! Żeby założyć profil na portalu zakładów bukmacherskich trzeba mieć ukończone 18 lat. Żeby założyć custom bet trzeba mieć pomysł, informacje i komputer lub smartfon w zasięgu ręki. Jak to zrobić? Tego dowiesz się w krótkim filmie. Masz więcej czasu? Na kanale eWinner w serwisie Youtube Marcin Gortat, ambasador marki dzieli się swoimi ulubionymi filmami i grami a także szczegółami życia za oceanem.

5 kroków do stworzenia zakładu custom bet

  1. Wejdź na eWinner.pl na komputerze lub telefonie.
  2. Zaloguj się do portalu.
  3. Zaproponuj dowolny zakład z zakresu sportu, rozrywki, polityki czy kultury. Zakład musi dotyczyć strefy publicznej, tak, żeby można było go łatwo zweryfikować.
  4. Poczekaj na zatwierdzenie przez Dział Bukmacherski. Custom bet warto stworzyć najszybciej jak to możliwe, po uzyskaniu wszystkich informacji potrzebnych do utworzenia zakładu.
  5. Jeśli Twój zakład został pozytywnie zweryfikowany, pojawi się w ogólnodostępnej ofercie bukmachera eWinner i będzie można zacząć obstawianie zakładu.

eWinner Sp. z o.o. jest legalnym bukmacherem i posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez Internet. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karalny. Hazard wiąże się z ryzykiem i może prowadzić do uzależnienia.

Wideo

Materiał oryginalny: eWinner zaskakuje kolejnymi wiadomościami. Jak być kibicem w czasie pandemii? - Polska Times

Dodaj ogłoszenie