Fair Underlay - wiodący partner przy współpracy z sieciami DIY

Materiał informacyjny Fair Underlay

Sprzedaż produktów dla segmentu budownictwa i wykończenia wnętrz to dynamicznie rozwijający się rynek zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Skutkiem tego jest powstawanie wielu firm, które obecnie walczą o swoją pozycję w tym sektorze. Jednak to Fair Underlay, czyli polski producent podkładów podłogowych najwyższej klasy sprzedaje je na terenie niemal całej Europy, jak i USA oraz Maroko.

Wyróżniające ich doświadczenie i dobry kontakt z klientem, pozwoliły na zapoczątkowanie współpracy z wieloma operatorami DIY, dostawcami i centrami handlowymi. Ich produkty można znaleźć w największych sieciach budowlanych takich jak Castorama, Leroy Merlin, Bauhaus, Bricoman czy Silvan. Uzyskanie od jednego producenta różnorodnych produktów o najwyższym standardzie jest dużym ułatwieniem logistycznym. Podkłady Fair Underlay Polska wyróżniają się wysoką izolacyjnością akustyczną, znaczną wytrzymałością oraz posiadają rzadko spotykaną barierę radonową.

Firma wychodzi poza schematy i oferuje indywidualne konfiguracje produktów - począwszy od szerokości rolki, przez etykietę i opakowania, po indywidualne zaplanowanie półki. Fair Underlay nie promuje swojej marki na produktach przez nich dostarczanych oraz nie narzuca swojego logo, co pozwala na pełną personalizację podkładów podłogowych. Korzystając z ich projektów zagospodarowania półki, można w pełni podkreślić cechy danego podkładu i wyróżnić jego zalety. Dodatkowo dołączony pakiet know-how daje możliwość zapoznania się z wrażliwością konsumencką oraz procesem zakupowym. Właściwe zaprojektowanie miejsca sprzedażowego wpływa na zwiększenie zainteresowania produktem, a co za tym idzie na większe zyski zarówno sieci handlowej jak i dystrybutorów.

Idąc z duchem czasu, firma do swoich podkładów podłogowych załącza również aplikację mobilną oraz wizualizacje produktów. Pozwala to na łatwiejsze tworzenie katalogów i witryn internetowych oraz wykorzystanie ich w sklepach online, które obecnie odgrywają znaczącą rolę w świecie przemysłu, ale też w codziennym życiu. Ich własne centrum logistyczne zapewnia stałe i terminowe dostawy - nie są zależni od firm zewnętrznych, a dodatkowo ich proces produkcyjny jest w 100% niezależny i autonomiczny.

Laboratorium, którym dysponuje Fair Underlay pozwala firmie na nieustanny rozwój. Marka zdaje sobie sprawę z wartości współpracy, przez co oprócz badań swoich produktów, nowoczesne centrum naukowe udostępniane jest również dla niewielkich firm, które nie posiadają własnego zaplecza naukowego. Pozwala im to na przeprowadzanie badań w miejscu z najnowszą technologią, co przekłada się również na rozwój mniejszych przedsiębiorstw.

Pełna identyfikacja wizualna to coś to wyróżnia firmę na tle innych. Dodatkowo ich produkty są nieustannie certyfikowane, a sama marka Fair Underlay należy do dwóch stowarzyszeń zrzeszających producentów podkładów podłogowym - EPLF i MMFA, co świadczy o solidności i innowacyjności firmy. Marka jest w pełni świadoma oczekiwań swoich klientów, dzięki czemu są zdolni zapewnić obsługę i produkty na najwyższym poziomie.

Firmy zainteresowane współpracą z Fair Underlay zapraszamy do kontaktu przez stronę producenta. Wysokie standardy technologiczne i biznesowe, które oferuje marka, z pewnością przyczynią się do rozwoju Twojej firmy.

Dodaj ogłoszenie