Sevilla FC

0

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień FC Barcelona zagra na wyjeździe z Villareal CF i to będzie ostatni trudny wyjazdowy mecz Dumy Katalonii w tym sezonie ligowym.

• FC Barcelona zasłużenie wygrała wysoko. Sevilla FC nie sprawiła żadnych trudności, nawet nie udało jej się poważnie zagrozić bramce rywala. Duma Katalonii ma teraz już osiem punktów przewagi nad drugim Realem Madryt.

• Koniec meczu na Spotify Camp Nou! FC Barcelona rozbija Sevillę FC aż 3:0.

• Robert Lewandowski dostał piłkę w polu karnym Sevilli, ale uderzył wprost w ręce bramkarza!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Ferran Torres dostał piłkę przed polem karnym gości, ale zagrał bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę jednego z graczy Sevilli, ale ten uderzył wprost w ręce Marc-Andre ter Stegena.

• Sevilla po ofensywnej akcji wywalczyła rzut rożny.

• W końcówce wydaje się że Barcelona próbuje uspokoić grę, lub chce go uśpić.

• Natomiast Ferran Torres zastąpił Raphinię.

• Także dwie zmiany w składzie FC Barcelony. Alex Balde pojawił się w miejsce Jordiego Alby

• Zmiana w zespole Sevilli. Fernando zmienił Pape Gueye.

• Sevilla po raz pierwszy od dawna pojawiła się na połowie przeciwnika, ale bez zagrożenia.

• Natomiast Marcos Alonso pojawił się w miejsce Ronalda Araujo.

• Dwie zmiany w FC Barcelonie. Ansu Fati zmienił Gaviego

• Jordi Alba dostał piłkę w polu karnym gości, wyłożył ją do Raphinii, który z bliskiej odległości zdobył gola na 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Raphinia zdobywa bramkę na 3:0!!!

• Robert Lewandowski wpadł w pole karne Sevilli, minął rywala, ale zagrał niecelnie.

• Robert Lewandowski z rzutu wolnego uderzył minimalnie obok słupka!

• Rzut wolny dla Barcelony tuż przed linią pola karnego gości! żółtą kartką ukarany Joan Jordan.

• Robert Lewandowski próbował minąć rywala, ale stracił piłkę przed polem karnym gości.

• Raphinia dostał piłkę w polu karnym gości, minął rywala i posłał piłkę wzdłuż bramki Sevilli. Tam do futbolówki doskoczył Gavi i posłał piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Gavi podwyższa na 2:0!!!

• Gavi zagrał w pole karne Sevilli do Raphinii, ale ten poślizgnął się w polu karnym i stracił piłkę.

• Barcelona utrzymuje się przy piłce, ale raczej w środkowej strefie boiska. Nie kwapi się do kolejnych ataków.

• Wymuszona zmiana w barwach gości. Lucas Ocampos zmienił Marcosa Acunę.

• Marcos Acuna nie podnosi się z murawy. To może być kolejna kontuzja w tym meczu.

• Jules Kounde zdecydował się na strzał z dystansu, ale były gracz Sevilli uderzył bardzo niecelnie.

• Robert Lewandowski przyjął piłkę w narożniku pola karnego rywali i oddał mocny strzał, który jednak okazał się bardzo niecelny.

• Bryan Gil wpadł z lewej strony w pole karne Barcelony, ale zagrał bardzo niecelnie.

• Świetna, koronkowa akcja FC Barcelony. Frank Kessie dostał piłkę w polu karnym gości, odegrał do Jordiego Alby, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce Bono!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! Jordi Alba trafia do bramki i FC Barcelona obejmuje prowadzenie!!!

• Pedri świetnie wrzucił na głowę Raphinii, ale ten uderzył wprost w ręce bramkarza gości!

• Następna wrzutka, piłka w rękach Bono.

• Kolejna wrzutka na pole karne gości, ale Gavi nie sięgnął piłki.

• Jordi Alba dośrodkował w pole karne gości na głowę Roberta Lewandowskiego, ale Polak w trudnej sytuacji oddał niecelny strzał.

• Frank Kessie próbował utrzymać się przy piłce w narożniku Sevilli, ale gracz gości ostro odebrał piłkę.

• Raphinia popędził prawą stroną boiska, ale zagrał niecelnie w pole karne gości.

• FC Barcelona drugą połowę rozgrywa podobnie jak pierwszą. Rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika, ale niewiele z tego wynika.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Erik Lamela pojawił się w miejsce Youssefa En-Nesyriego.

• W przerwie dwie zmiany w szeregach Sevilli. Bryan Gil zmienił Olivera Torresa

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu na Spotify Camp Nou. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Ivan Rakitić ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Wrzutka z narożnika boiska znowu bez zagrożenia.

• Jordi Alba wrzucił w pole karne Sevilli, tam piłkę przedłużył jeden z graczy gości i to o mało co nie zaskoczyło bramkarza! Ostatecznie jednak tylko rzut rożny.

• W ostatnich minutach zdecydowanie inicjatywę przejęli goście. Jednak tak naprawdę niewiele z tego wynika.

• Pape Gueye zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale wykonanie było bardzo nieudane.

• Sevilla delikatnie wychodzi z własnej połowy. Drugi raz z rzędu są pod polem karnym rywali.

• Youssef En-Nesyri popędził prawą stroną boiska, ale zagrał wprost pod nogę rywala.

• Teraz Youssef En-Nesyri nie podnosi się z murawy.

• FC Barcelona nie chce oddać piłki rywalom, ale nie kwapi się też do posłania jej w pole karne Sevilli.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego, Barcelona rozgrywa atak pozycyjny.

• Raphinia popędził prawą stroną boiska i ponownie wywalczył rzut rożny.

• Jordi Alba spróbował uderzenia z dystansu, ale z gorszym skutkiem. Trafił wprost w jednego z graczy Sevilli.

• Robert Lewandowski mocno uderzył z dystansu i Bono fantastycznie interweniował!

• Sevilla została całkowicie zdominowana. Goście nie potrafią wymienić kilku podań.

• Ivan Rakitić sfaulowany w środkowej strefie boiska. Gospodarze nie odstępują go na krok.

• Jordi Alba dostał piłkę w polu karnym gości, ale zagrał wprost w ręce Bono.

• Raphinia mocno wrzucił w "szesnastkę" Sevilli, ale jeden z obrońców zdołał wyekspediować futbolówkę na rzut rożny.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne gości ponownie nieudane.

• Raphinia pokusił się o indywidualną akcję, minął rywala, ale uderzył prost w jednego z obrońców gości. Kolejny rzut rożny.

• FC Barcelona coraz mocniej naciska na przeciwnika, kwestią czasu wydaje się bramka dla gospodarzy.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska nie przyniosło zagrożenia pod bramką gości.

• Dobra dośrodkowanie w pole karne gości, ale obrońcy Sevilli zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

• Barcelona przejęła inicjatywę, ale na razie nie potrafi znaleźć drogi w pole karne rywali.

• Marcos Acuna mocno ucierpiał w starciu z Frankiem Kessie. To może być para, przy której będzie iskrzyć.

• Pierwsza zmiana w Barcelonie już teraz. Frank Kessie pojawił się w miejsce kontuzjowanego Sergio Busquetsa.

• Sevilla próbuje spokojnie rozgrywać piłkę na własnej połowie.

• Zakotłowało się w polu karnym Sevilli, ale Raphinia zagrał ręką i arbiter przerwał grę.

• Sergio Busquets nie podnosi się z murawy i być może nie będzie w stanie kontynuować rywalizacji.

• Pierwszy faul w tym meczu. Ostro sfaulowany Sergio Busquets w środku pola.

• Sevilla odważnie próbuje utrzymać się przy piłce i atakować gospodarzy.

• Rozpoczynamy hitowe spotkanie 20. kolejki LaLiga Santander!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie Spotify Camp Nou! Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie FC Barcelony:

• Tak prezentuje się skład Sevilli FC na dzisiejsze spotkanie:

• W jesiennym starciu obu drużyn rozgrywanym na Estadio Ramón Sanchez Pizjuan w Sewilli FC Barcelona rozbiła rywali aż 3:0 po bramkach Raphinii, Roberta Lewandowskiego i Erica Garcii.

• Natomiast Sevilla CF tydzień temu w dobrym stylu rozbiła Elche 3:0 po dwóch bramkach Youssefa En Nesyriego i trafieniu Marcosa Acunii. Dzisiaj jednak naprzeciw stanie dużo poważniejszy przeciwnik i drużyna z Sewilli nie będzie miała tak łatwo.

• Przed tygodniem FC Barcelona wygrała na wyjeździe z Gironą 1:0 po trafieniu Pedriego, a w środku tygodnia wygrała zaległe spotkanie z Realem Betis 2:1 po golach Raphinii i Roberta Lewandowskiego.

• Natomiast Sevilla CF plasuje się dopiero na piętnastym miejscu w tabeli. Zespół z Andaluzji ma zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Dzisiejsze zwycięstwo na pewno dałoby wiele spokoju na najbliższy tydzień, jednak Sevilla nie jest faworytem dzisiejszego meczu.

• FC Barcelona jest liderem tabeli z przewagę pięciu punktów nad drugim Realem Madryt. Dzisiaj "Królewscy" niespodziewanie przegrali swoje spotkanie z RCD Mallorcą, więc "Duma Katalonii" może powiększyć swoją przewagę nad swoim największym rywalem w walce o tytuł mistrza Hiszpanii.

• Witamy serdecznie! W najciekawszym meczu 20. kolejki hiszpańskiej LaLiga Santander FC Barcelona na własnym stadionie zmierzy się z Sevillą CF. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.