Festiwal BOSS: Pasja może stać się biznesem

  Festiwal BOSS: Pasja może stać się biznesem

  Mikołaj Woźniak

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Festiwal BOSS: Pasja może stać się biznesem
  1/9
  przejdź do galerii

  Festiwal BOSS: Pasja może stać się biznesem ©archiwum Festiwalu BOSS

  Festiwal BOSS to projekt, który ma promować przedsiębiorczość studentów i osób wchodzących już do świata biznesu. Rozpocznie się już w poniedziałek.
  - Festiwal BOSS jest doskonałym pakietem startowym na drodze do sukcesu. Każdy uczestnik ma możliwość zdobycia umiejętności w czterech, najważniejszych obszarach wiedzy biznesowej – zapewnia Mateusz Sroka, koordynator festiwalu.

  Impreza została podzielona na cztery moduły. W ramach każdego z nich odbędą się prelekcje, warsztaty i spotkania z ludźmi biznesu, tak by młodzi mogli zdobyć tak teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę. Uczestnicy festiwalu poznają więc tajniki start-up'ów, coachingu, marketingu i nowoczesnych technologii.

  - Pierwszy dzień rozpoczynamy modułem o start-up’ach, na którym wystąpi między innymi Waldemar Gala z firmy Punk Team. Na co dzień zajmuje się ona rozwijaniem własnych start-upów, głównie w sektorze aplikacji mobilnych. Inwestują także w pomysły innych – zdradza elementy programu Michalina Bielec, jeden z organizatorów. Cały festiwal przygotowuje studenckie Forum Business Center Club.

  Jak tłumaczą organizatorzy najważniejszym celem BOSSa jest zachęcenie studentów do rozwijania się i inwestowania w przyszłość. Uczestnicy będą też mogli nawiązać pierwsze kontakty biznesowe, a także przekonać się, iż pasję można zamienić w biznes.

  Festiwal odbędzie się w poznańskich Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, na Uniwersytecie Ekonomicznym, Collegium Da Vinci, CoWalski – Alei Inspiracji czy w Pubie Słodownia.

  Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej wydarzenia: www.festiwalboss.pl w zakładce Poznań.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo