Fielmann otwiera nowy butik optyczny w C.H. Posnania

Materiał informacyjny Fielmann
Największe centrum handlowe w Wielkopolsce – C.H. Posnania ma nowego najemcę. Na mapie galerii od 19 listopada 2020 obecny jest niemiecki lider rynku optycznego, marka Fielmann. To już trzeci butik tej marki w Poznaniu.

Mieszkańcy Poznania jako pierwsi w Polsce mieli okazję zapoznać się z ofertą marki Fielmann. Pierwszy salon marki otwarto w 1999 roku przy ul. Św. Marcin 69. W zeszłym roku salon przeszedł gruntowny remont i został na nowo otwarty. W czwartek, 19 listopada 2020 otwarto trzeci butik w Poznaniu zlokalizowany w największym centrum handlowym na terenie Wielkopolski, C.H. Posnania.

Więcej niż okulary

Marka Fielmann stała się symbolem mody okularowej w korzystnych cenach. W każdym z butików Klienci mogą wybierać z szerokiego wachlarza zarówno opraw okularowych jak również okularów przeciwsłonecznych, a także akcesoriów oraz soczewek kontaktowych wysokiej jakości. W ofercie butików znajdują się zarówno produkty z kolekcji znanych na całym świecie projektantów okularów jak również z kolekcji Fielmann. Fielmann to firma, która zawsze wyprzedzała swoje czasy, oferując szereg udogodnień, które z czasem stały się standardami branżowymi.

Eksperci marki Fielmann

Siłą marki Fielmann są jej eksperci i wyjątkowe, indywidualne podejście do Klienta. Dlatego też w każdym z butików można skorzystać z bezpłatnego badania wzroku z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dostępni dla klientów specjaliści służą pomocą w doborze najlepszych soczewek korekcyjnych oraz zapewniają fachową konsultację. Zadbają również o prawidłowe dopasowanie optometryczne indywidualnie wykonanej pary okularów. Ale nie tylko – pomogą oni również w dopasowaniu opraw okularowych odpowiednich do kształtu i rysów twarzy, fryzury i preferencji klientów.

Bezpieczeństwo i higiena

Wszyscy odwiedzający salony Fielmann mogą być pewni gwarancji wysokich standardów higieny. Marka wprowadziła naukowo potwierdzone standardy we wszystkich krajach, w których prowadzi działalność Pracownicy dokładnie i regularnie dezynfekują dłonie oraz oprawki okularów, a także noszą maski ochronne podczas trwania konsultacji. Również wszystkie powierzchnie, produkty i sprzęt, które używane są w trakcie porady są dezynfekowane. Dodatkowo, marka wprowadziła nowe rozwiązanie, oferując możliwość umówienia indywidualnych wizyt poprzez stronę: www.fielmann.pl/termin.

Ekspansja marki Fielmann w Polsce

Sieć butików optycznych Fielmann skutecznie realizuje strategię rozwoju. Po ostatnio otwartym w tym roku salonie w Toruniu, otwiera kolejny – w C.H. Posnania w Wielkopolsce. To już trzeci butik, w który firma inwestuje na terenie Poznania, pozostałe lokalizacje to: ul. Św. Marcin 69 oraz w Galerii Pestka przy Al. Solidarności 47. Marka Fielmann rozwija swoją działalność na rynku polskim, dlatego też w planach są kolejne otwarcia.

W najbliższych miesiącach marka planuje otworzyć butiki w miastach, w których dotychczas nie była obecna, m.in. w centralnej Polsce. Obecnie, poza Poznaniem, salony firmowe Fielmann w Polsce znajdują się również we Wrocławiu, w Częstochowie, Toruniu, Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Radomiu, Katowicach, Gliwicach, Płocku, Gdyni, Bytomiu, Koszalinie, Chorzowie, Legnicy oraz w Bydgoszczy.

Nowo otwarty butik optyczny Fielmann zlokalizowany jest w C.H. Posnania przy ul. Pleszewskiej 1 w Poznaniu; godziny otwarcia: 10.00-22.00.

Dodaj ogłoszenie