Finał WOŚP 2019 w Poznaniu [PROGRAM, KONCERTY] Kto wystąpi?...

  Finał WOŚP 2019 w Poznaniu [PROGRAM, KONCERTY] Kto wystąpi? Co będzie się działo 13 stycznia 2019? Kiedy światełko do nieba?

  ZSN

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  27. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia 2019 roku. Sprawdź, co w tym dniu będzie działo się w Poznaniu! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
  1/9
  przejdź do galerii

  27. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia 2019 roku. Sprawdź, co w tym dniu będzie działo się w Poznaniu! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie pozwala się nudzić. Będą m.in. koncerty. Kto wystąpi? Kiedy zaplanowano światełko do nieba? Oto program WOŚP 2019 w Poznaniu.
  ©Łukasz Gdak

  27. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia 2019 roku. Sprawdź, co w tym dniu będzie działo się w Poznaniu! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie pozwala się nudzić. Będą m.in. koncerty. Kto wystąpi? Kiedy zaplanowano światełko do nieba? Oto program WOŚP 2019 w Poznaniu.

  Finał WOŚP 2019 w Poznaniu [PROGRAM, KONCERTY] Kto wystąpi? Co będzie się działo 13 stycznia 2019? Kiedy światełko do nieba?


  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019 w Poznaniu będzie grała przez cały dzień. Pierwsze wydarzenia rozpoczną się już o godz. 10.00, a zakończenie zaplanowano na godz. 21.30. Organizatorzy zapraszają na plac Mickiewicza, przed CK Zamek, a także do samego Zamku.

  Koncerty zaplanowano na dwóch scenach.
  Na placu Mickiewicza zagrają: Mały Fragment Rzeczywistości (godz. 10.00-10.40), Diesel Hangovers (godz. 11.00-11.40), Eleanor Gray (godz. 12.00-12.40), Spontaniczna Grupa Muzyczna (godz. 13.00-13.40), Negativ (godz. 14.00-14.40) oraz Arktyka (godz. 15.00-15.40).

  Natomiast na scenie przed CK Zamek wystąpią: Rock Imagination (godz. 16.15), Gra Sów (godz. 17.15), Krambabula (godz. 18.15), a na zakończenie Łona i Webber (godz. 19.15). Przed Zamkiem około godz. 20.00 rozbłyśnie też tradycyjne światełko do nieba.

  Na placu Mickiewicza w Poznaniu staną ponadto stoiska służb mundurowych, odbywać będą się licytacje, nie zabraknie też atrakcji dla dzieci (godz. 10.00-16.00). Z oferty food trucków będzie można skorzystać przed Zamkiem (godz. 10.00-21.30).

  POLECAMY: Licytacje WOŚP 2019: Zobacz, co można wylicytować na tegorocznych aukcjach

  O godz. 12.00 z północnej nitki ulicy Święty Marcin wystartuje kolejna - dziesiąta już - edycja charytatywnego biegu "Policz się z cukrzycą". Jak tłumaczą organizatorzy, nie ma on formy rywalizacji, lecz wspólnego zebrania i pokonania w dowolny sposób trasy o długości 2,6 km, można biec albo iść, więc nieważne, ile masz lat i jaką masz kondycję.

  O godz. 13.00 przed CK Zamek rozpocznie się pokaz aut klasycznych, między innymi fiatów 126p, czyli popularnych "maluchów".

  Od godz. 10.00 do 20.00 w Zamku będzie działać punkt krwiodawstwa oraz kącik promocji zdrowia, a od godz. 16.00 do 20.00 będą odbywać się licytacje.

  WOŚP 2019 w Poznaniu to także oferta klubu Blue Note, który zaprasza o godz. 18.00. Repertuar jak zawsze zadowoli każde ucho, a atmosfera zapewni wiele pozytywnych wrażeń. Opłatą za wstęp jest wrzucenie dowolnego datku do puszki wolontariusza. Wystąpią Kasia Tontor, Killedbycar, Nohono oraz Michał Teodorczyk.

  Jak co roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy grają golden retrievery. Psiaki i ich właścicieli będzie można spotkać w całym mieście - na Świętym Marcinie, placu Wolności, w King Cross Marcelin czy na Starym Rynku (tam w godz. 12.00-13.00 odbędzie się prezentacja psów oraz pokaz posłuszeństwa).

  O godz. 11.00 nad Rusałką spotkają się morsy. Pod hasłem "zaklinamy zimę z WOŚP" wejdą wspólnie do lodowatej wody oraz wrzucą do puszek datki.

  Sztab Ławica

  W King Cross Marcelin będzie miał swoją bazę Sztab Ławica. Przez cały dzień będzie mnóstwo atrakcji, m.in.: koncerty, festiwal zumby, pokazy strażackie, teatrzyki dla dzieci, Golden retriever WOŚP w Poznaniu, licytacje zwykłe oraz licytacje złotych serduszek, wystawa zabytkowych rowerów oraz motorów, strefa sportowa, zdrowia, warsztatowa, teatralna oraz strefa plastyczna. Więcej szczegółów na facebooku - KLIKNIJ TUTAJ.

  Wystąpią także Titus z Boys In Black, Camping Hill, BAiKA, DOBRE BO DOBRE, Siostry Hybiak, Gentel Swing, Sopranissimo, Szkoła Musicalowa, Fabulous Anima i Studio Retro Dance. Poznań weźmie też udział w turnieju miast i ma możliwość wygrania 50 000 PLN za każdą konkurencję: ściskawka, puzzle i puszki. Zwycięski sztab wskaże szpital specjalistyczny, który Fundacja wyposaży w sprzęt medyczny zakupiony za wygraną sumę.

  Tego dnia w King Cross Marcelin będą otwarte wszystkie restauracje i kawiarnie. Nie zabraknie także przysmaków od "Wiejskiego stołu" - dr Maryniak - który z charyzmą i serdecznością będzie obsługiwała sama szefowa.

  Na koniec imprezy odbędzie się także pokaz światełka do nieba.


  POLECAMY:
  "Damy do wiwatu”". Finał WOŚP 2019 bez fajerwerków, ale z pokazem świetlnym

  - Będziemy mieli światełko do nieba i wpisaliśmy się w tę narrację z sylwestra, czyli nie strzelamy – ogłosił Jurek Owsiak, mówiąc o efektownym zakończeniu 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 13 stycznia w całej Polsce i w 1700 różnych lokalizacjach na świecie.

  - O godz. 20 zapraszamy na widowisko "Stal się leje, moc truchleje", czyli damy do wiwatu, jak możemy. Chcemy spróbować zrobić coś innego, ale obiecuję wam, że będzie to wielkie widowisko – zapewnił szef WOŚP.


  Źródło: TVN24

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  WOSP

  kliczko (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Dlaczego nie napisano o imprezie w Galerii Malta.tam też gra orkiestra.oj będzie działo ciężkie motocykle Harley e.samochody

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  jak widać imprezka Puszkowego Siemachy

  kasienka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

  jest z braku innych czołowa impreza Poznania... Jedna wielka zalosc!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  jak pieski

  ooo (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 3

  specjalne petardy odpalą co piesków nie płoszą buahhahhah

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Proszę o pomoc.

  Andrzej (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  proszę bardzo o pomoc

  pomagam.pl/andrzejkulis

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo