Finał WOŚP Poznań 2019 - kto wystąpi na koncertach przed...

  Finał WOŚP Poznań 2019 - kto wystąpi na koncertach przed Zamkiem? Zobacz rozpiskę 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Zdjęcie autora materiału

  Sebastian Gabryel

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Finał WOŚP Poznań 2019 - kto wystąpi na koncertach przed Zamkiem? Zobacz rozpiskę 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  1/12

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Łukasz Gdak

  W Poznaniu 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapowiada się znakomicie! Z jego okazji 13 stycznia przed Centrum Kultury Zamek odbędzie się kilka ciekawych koncertów. Nie zabraknie też występów na placu Mickiewicza. Zobacz szczegółową rozpiskę.
  „Pomaganie jest dziecinnie proste” – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja WOŚP-u, który zagra w całej Polsce, by zdobyć fundusze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, mogących dokonać specjalistycznych diagnoz, a także udzielić pomocy medycznej najbardziej chorym dzieciom. W Polsce takich szpitali istnieje blisko pięćdziesiąt.  Zobacz też: Finał WOŚP 2019 w Poznaniu [PROGRAM, KONCERTY] Kto wystąpi? Co będzie się działo 13 stycznia 2019? Kiedy światełko do nieba?

  By zachęcić poznaniaków do włączenia się w akcję, organizatorzy zapraszają na darmowe koncerty, które będą odbywać się przez całą niedzielę. Pierwsza seria występów odbędzie się na placu Mickiewicza, gdzie w godz. 10-16 będzie prezentować się aż sześć zespołów.

  W czasie koncertów prowadzone będą licytacje. Czynne będą też stoiska służb mundurowych i instytucji. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i rodzin.

  Niemniej ciekawie będzie przed Centrum Kultury Zamek, gdzie koncerty rozpoczną się o godz. 16.15.

  Szczegółową rozpiskę koncertów znajdziesz w galerii:

  Podobnie jak na placu Mickiewicza, licytacje będą prowadzone w trakcie występów (w Sali Wielkiej). Warto pamiętać, że przez cały dzień czynny będzie punkt krwiodawstwa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu (w Sali Wielkiej), kącik promocji zdrowia Towarzystwa Masażystów Polskich (w Atrium) oraz strefa gastronomiczna (przed CK Zamek). Dzieci będą mogły wziąć udział w animacjach Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland – Oddział w Poznaniu (w Atrium), a dorośli obejrzeć wystawę „Zamek Otwarty” (w Holu Wielkim).  Dodatkowo o godz. 12 – na północnej nitce ul. Święty Marcin – rozpocznie się dziesiąta edycja charytatywnego biegu „Policz się z cukrzycą”. Godzinę później w tym samym miejscu odbędzie się pokaz klasycznych samochodów.

  POLECAMY:
  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo