Folwark w sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego

Artykuł sponsorowany

Jezioro Drawsko, największe spośród jezior Pojezierza Drawskiego, rozległe, jego linia brzegowa usiana jest zatokami, półwyspami. Na jednym z nich w bliskim sąsiedztwie miejscowości Uraz znajduje się gospodarstwo Folwark na Półwyspie.

Zabudowania Gospodarstwa pochodzą z 1934r i są pozostałością starego siedliska. Budynki zostały gruntownie wyremontowane i zaadoptowane do funkcji agroturystycznej w 2005 i 2012 roku.

Teraz gospodarze zapraszają gości, chcąc podzielić się tym urokliwym i według opinii stałych bywalców, najcichszym miejscem w okolicy. Rozległy teren gospodarstwa i dostęp do jeziora daje poczucie swobody, stwarzając ogromne możliwości zagospodarowania wolnego czasu.

Wędkowanie, sporty wodne, pływanie kajakiem lub rowerem wodnym należą do codziennych przyjemności, to jednak nie wszystko, na chcących zwiedzić okolicę czekają rowery.

Na terenie gospodarstwa znajdują się duże trawiaste boisko do piłki nożnej i siatkowej, to wspaniałe miejsce dla amatorów aktywnego wypoczynku. Najmłodsi goście zapewne ucieszą się z faktu, iż na farmie znajduje się z duży plac zabaw z trampoliną, zjazdem linowym oraz piaszczystą plażą z miejscem do kąpieli wraz z dużym pomostem.

Zadaszone miejsce na grilla i tradycyjne ognisko sprzyjać mogą integracji.

Folwark na Półwyspie to idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku.
Trudno jest wymienić wszystkie walory Folwarku, jedno jest pewne, gospodarze dzielą się z gośćmi urokiem tego miejsca, atrakcjami i z pewnością zatroszczą się, aby były to niezapomniane wakacje.

Folwark na Półwyspie skrywa jeszcze wiele atrakcji, najlepiej sprawdzić samemu.

Zapraszamy http://www.folwarknapolwyspie.pl/

Wideo

Dodaj ogłoszenie