MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gdzie nie będzie prądu w wielkopolskim 16.07? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim (16.07)? Warto wiedzieć, kiedy może to nastąpić w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu sytuacjew wielkopolskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej.

Spis treści

Gdzie obecnie (16.07 1:02) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat kaliski

Koźlątków, Nadzież.

  • od 15.07 godz. 22:16 do 16.07 godz. 15:00

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat kaliski

Morawin 45, 46, od 49 do 57, 60A, od 61 do 63, 63B, 64, 65, 66 A, Podzborów 1, 1A, 2, Szadek od 49 do 51.
16.07 od godz. 9:30 do 13:30


Godziesze Małe ulica Ostrowska 76C, 78, 80, 82, 83B, 85, 86, 86 A, 132, 635, 636, 637, 711, 723/2, 809/2, 809/3, 813/4, 816, 818/3, 993 84 A, 811, 819.
16.07 od godz. 10:00 do 12:00


powiat kępiński

Chojęcin ulica Klonowa , 659/5 , 657/12, Chojęcin-Parcele ulica Klonowa 14 4 C, 4b, 34, 35.
16.07 od godz. 8:30 do 10:30


Mnichowice 54 e, 54F, 55, 55A, *-376/5, 367/35, 369.
16.07 od godz. 11:00 do 13:00


powiat koniński

Nowa Wieś 75, od 81 do 86, 86a, od 87 do 90, 132/3, 273.
16.07 od godz. 9:00 do 15:00


Chlebowo , 1-151/2, 138/3, 150/10, 154/10, 154/6, 154/7, Wierzbinek 114a.
16.07 od godz. 9:00 do 13:00


Kamienica 3, 47, 111/4 (GPO), Kamienica-Majątek od 1 do 4, Olszowe , Kamienica-116/3 , Smuczyn , 5082/11.
16.07 od godz. 9:00 do 13:00


Posada ulice Asnyka, Brzechwy, Fredry, Kasprowicza, Leśmiana, Niemcewicza, Norwida, Orkana, Witkiewicza, Wyspiańskiego, Sokółki.
16.07 od godz. 12:00 do 15:00


powiat ostrzeszowski

Michałów 9, od 11 do 15, 21, 22.
16.07 od godz. 8:00 do 12:00


Michałów od 16 do 19, 19A, 20.
16.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat ostrowski

Grudzielec 54A, Grudzielec Nowy 53, 54, 217.
16.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat słupecki

Strzałkowo ulice Jagodowa 4, 6, 8, 12, 44/22, Leśna 5, 6, 7A, 7B, 10, 12a, 13, 14, 16, 16B, od 17 do 20, 22, 50/2, 1358 (GPO), 44/8, 45 (GPO), 48/3, 48/5, 50/14, 50/16 (GPO), 50/6 (GPO), 50/7, Strzałkowo-50/10, Paruszewska 1, 1A, 2, 2A, 3, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F, 6, 6A, 6B, 7, W-258, 42/1 (GPO), 57/3, 57/5 (GPO), 71/2, Strzałkowo-64/2, Pułaskiego 6B, 63/4, 63/3 (GPO) , 42/3 (GPO), Strzałkowo-42/4.
16.07 od godz. 8:00 do 13:00


Stanisławów 1, 1A, 2, 3, od 5 do 9, od 17 do 24, 38, Szetlewek 38, 43, 44, 46, 48, 49, DZ. NR 59.

  • od 7.10 godz. 11:00 do 30.07 godz. 11:30

powiat jarociński

Góra: ul. Słowackiego nr 1 do 15, 17B do 23A; ul. Kochanowskiego nr 3 do 17 nieparzyste, nr 2 do 20 parzyste; ul. Boh. Westerplatte nr 1 do 13A nieparzyste, nr 2 do 18 parzyste; ul. Gen. Sikorskiego nr 3 do 23 nieparzyste; ul. Konopnickiej nr 2A, 11; ul. Reymonta nr 2 do 16 parzyste.
16.07 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Góra: Sławęcice działka nr 281/19.
17.07 od godz. 8:30 do 15:00


powiat poznański

Swarzędz: ul. Grudzińskiego od 62 do 70 parzyste, 74, ul. Wąska, ul. Sporna, ul. Różana, ul. Wrzesińska 75, 79, ul. Rutkowskiego od 1 do 13 nieparzyste, od 2 do 14 parzyste.
16.07 od godz. 8:00 do 10:00


Jasin: ul. Sadowa od 1 do 19 nieparzyste, od 2 do 20, dz. 155/2, dz. 164, ul. Stolarska, ul. Wiejska 18, 20, ul. Wiosenna od 10 do 17.
16.07 od godz. 8:00 do 10:00


Jasin: ul. Wrzesińska 176, ul. Poznańska 5B, 7, 10, ul. Skałecka 3, 5, od 2 do 12 parzyste, ul. Sadowa dz. 165, od 27 do 37 nieparzyste.
16.07 od godz. 8:00 do 10:00


Jasin: ul. Wiejska, ul. Stolarska 4, ul. Wrzesińska od 65 do 127 nieparzyste bez 75 i 79, od 78 do 148 parzyste, ul. Wiosenna od 1 do 8, ul. Szklarniowa od 1 do 7A, ul. Rutkowskiego 29A, 31, ul. Sołecka 7. Swarzędz: ul. Jasińska 15, 15A, 15B, 15C, 17, 24, 26, ul. Wrzesińska 76, 76A.
16.07 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Stęszew miejscowość Zamysłowo ul. Polna 6, 8, 16A, 30, 34, 36, ul. Twardowska 14D, oraz nr parzyste od 20 do 40, działki nr 302/10, 317,
16.07 od godz. 8:00 do 9:00


Jasin: ul. Rutkowskiego od 15 do 53 nieparzyste bez 31, od 16 do 30 parzyste, ul. Szklarniowa od 8 do 24 parzyste, 9, 11, dz. nr 46/17.
16.07 od godz. 8:00 do 10:00


Jasin: ul. Wrzosowa, ul. Chrabowa, ul. Szklarniowa od 23 do 36 parzyste, ul. Wójtowska 4, dz. 103/5, ul. Kmieca, ul. Gromadzka od 26 do 36 parzyste.
16.07 od godz. 8:00 do 10:00


Kruszewnia: ul. Spóldzielcza od 2 do 8 parzyste, od 33 do 37 nieparzyste, ul. Przyrodnicza 1, 3, 5, ul. Czarnoleska 4, 4A, 4B.
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


Janikowo: ul. Lotnicza 4, 15, dz. 285/5, ul. Gnieźnińska 257/3.
16.07 od godz. 8:00 do 10:00


Poznań: ul. Cieszkowskiego 9A, ul. Osiedlowa, ul. Żwirki i Wigury, ul. Grunwaldzka, ul. Grudzińskiego 72, od 36 do 60 parzyste, od 25 do 41 nieparzyste, ul. Zwycięstwa.
16.07 od godz. 8:00 do 10:00


Trzek ulica Topolowa
16.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Rokietnica miejscowość Dalekie całe, miejscowość Mrowino, ul. Błotna, Krańcowa, Boczna, Tarnowska, Polna, Kokoszczyńska, Złoty Łan, Bramowa, Zbożowa oprócz nr 5, Szkolna numery 1, 2, 3, 5, 6, 7, od 9 do 23 nieparzyste, Poznańska 2, 3, 4, 4A, 4B, 6, działki 35/5, 63/6, 89/1, 90/2, 93/9, 109/2, 142 152/180 do 152/200, 161, sygnalizacja świetlna, miejscowość Cerekwica ul. Kokoszczyńska, Zachodnia, Północna, Rumiankowa, Przybrodzka, Młyńska, Zgodna, Różany Potok, , Kolejowa, Przewoźnego, Marii Pietras 1, 2, 3, od 5 do 31 nr nieparzyste, Szamotulska od 2 do 16, 18, od 20 do 40A, 57A, Piaskowa od nr 1 do 50, działki nr 56/25, 56/26, 56/28, 61, 62, od 74/10 do 74/14, 76/8, 121, 137/3, Kościół, stacja paliw Orlen, apteka
17.07 od godz. 8:00 do 12:00


Zalasewo: ul. Portugalska 4, ul. Grecka od 12 do 20 parzyste, od 11 do 27 nieparzyste.
17.07 od godz. 8:00 do 13:00


Gruszczyn: ul. Wodna, ul. Grobla, Pl. Gruszczyński, ul. Leśna 1, 3, 5, od 6 do 18 parzyste, 25, 27, dz. 189/5, ul. Swarzędzka 44, 89.
17.07 od godz. 8:00 do 13:00


Radzewice ulice Długa 22, 23, 24, 52, 55, 56, 58, Piaskowa 10, 11, 12, 13, 14, 2, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, Podleśna 1A, DZ.226
17.07 od godz. 9:00 do 11:00


Gmina Buk obręb ewidencyjny Wysoczka miejscowość Żegowo 20, 22
18.07 od godz. 8:00 do 11:00


Kicin: ul. Nowe Osiedle od 20 do 54C parzyste bez 34, od 35 do 71 nieparzyste bez 47, 47A, 51.
18.07 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Trzcielin ul. Parkowa, Topolowa, Środkowa, Łąkowa, Pułkownika Andrzeja Kopy, Powstańców Wielkopolskich, Wilgi, Zwierzyniecka, Wilcza, Jeża, Lisia, Borsuka, Niedźwiedzia, Rysia, Sarnia, Żbika, Żubra, Dzika, świetlica, boisko, miejscowość Konarzewo działka nr 564/1
18.07 od godz. 10:00 do 12:00


Nowinki ul. Zbożowa,
18.07 od godz. 10:00 do 11:00


Gmina Stęszew miejscowość Stęszew ulica Bukowska 10, 15, 22, działki 1387/2, 1404, 1429 Firma SAS Sp. z o.o., Roland Gawlik Mechanika Pojazdowa, Joachim Gawlik Produkcja Naczep i mechanika pojazdowa
19.07 od godz. 9:00 do 16:00


Czerwonak: ul. Poziomkowa, ul. Malinowa, ul. Jagodowa 10.
19.07 od godz. 15:30 do 16:30


Gruszczyn: ul. Katarzyńska 83, 85, 87, 89.
22.07 od godz. 8:00 do 10:00


Czapury ul. Kasztanowa, ul. Grabowa, ul. Lipowa,
22.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Aroniowa 22, 24, 27, działki od 1068/59 do 1068/66
22.07 od godz. 9:00 do 12:00


Wiry: ul. Promykowa 29, 36, 42, plac budowy.
23.07 od godz. 8:00 do 13:00


Gmina Rokietnica miejscowość Kobylniki ulica Kierska 1, 5, 7, 9, 15, 17, 23, ulica Szamotulska 11, Miasto Poznań ulica Podjazdowa 91, 93, działka 11/1, 31
23.07 od godz. 8:00 do 17:00


Gmina Rokietnica miejscowość Kobylniki ulica Kierska 1, 5, 7, 9, 15, 17, 23, ulica Szamotulska 11, Miasto Poznań ulica Podjazdowa 91, 93, działka 11/1, 31
24.07 od godz. 8:00 do 17:00


Zalasewo: ul. Pawia 15, 17, dz. 337.
23.07 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Gołuski ul. Rzaniaka cała, ul. Polna 2, ul. Dopiewska 38, działka nr 142, 142/2, 373/1, 373/3, sklep Żabka
23.07 od godz. 9:00 do 12:00


Pecna ul. Łąkowa, ul. Wierzbowa,
23.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Rokietnica, miejscowość Kobylniki, ul. Tulipanowa cała, ul. Fiołkowa cała, ul. Krokusowa cała, ul. Tulipanowa cała, ul. Irysowa cała,ul. Działkowa 30, ul. Wierzbowa 54,
23.07 od godz. 9:00 do 12:00


Szymankowo 1, 10, hodowla norek, hydrofornia, wieża GSM
23.07 od godz. 10:00 do 18:00


Gmina Dopiewo miejscowość Dopiewo ul. Świętojańska, Akacjowa, Kasztanowa, Waniliowa, Migdałowa, Bajkowa, Wiosenna, Marcowa, Chabrowa, Zimowa, Zacisze, Brylantowa, Szlachecka, Cienista, Rzepakowa, Maków Polnych, Magnacka, Wysoka, Szkolna 17, od 19 do 38, Stawna od 16 do 20, Strażacka 1, Więckowska od 1 do 58, Majcherka od 16 do 104 oprócz nr 16A; działka nr 330/2, OSP Dopiewo, przepompownia ścieków przy ul. Młyńskiej, Paczkomat InPost, miejscowość Dopiewiec ul. Bajkowa, Spacerowa, Gościnna, Wymarzona, Calineczki, Guliwera, Baśniowa, Leśnych Skrzatów, Elfów, Cypiska, Małego Księcia, Rumcajsa, Muminków, Jasia i Małgosi, Krasnoludków, Osiedle od 51 do 105; miejscowość Więckowice 1, leśniczówka,
23.07 od godz. 18:00 do 19:30


Gortatowo: ul. Błotna od 3 do 12, ul. Dożynkowa 13, 16B, 17, 26, 30, dz. 145/2, dz. 146/6, dz. 181/3, ul. Swarzędzka od 17 do 27 nieparzyste, od 38 do 54 parzyste, ul. Chlebowa od 1 do 18, 22, ul. Cyprysowa od 2 do 10 parzyste, ul. Piękna, ul. Razowa, ul. Zbożowa, ul. Swojska od 3 do 9 nieparzyste.
24.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gortatowo: ul. Darniowa 9, od 12 do 16 parzyste, ul. Pasieka, ul. Kasztelańska, ul. Książęca, ul. Kanclerska, ul. Nad Cybiną od 9 do 12, ul. Królewska 3, 5, 6.
24.07 od godz. 8:00 do 15:00


Łowęcin: ul. Błotna od 14 do 32 parzyste, ul. Szkolna od 35 do 41 nieparzyste, 42B, 44, 46, dz. 143/3, dz. 144/2, dz. 144/29, ul. Przyjazna, ul. Swojska od 2 do 8 parzyste, dz. 144/5.
24.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Palędzie, ul. Jarzębinowa cała, ul. Leśna P-6, 6P, 53, 55, 55a, 61, 73, ul. Poziomkowa od nr 1 do nr 13a nieparzyste, od nr 2 do nr 14a parzyste, ul. Wrzosowa 4, 4a, działki nr 66/27, 67/1, 67/2, 331, 332, przepompownia ścieków,
24.07 od godz. 8:30 do 14:30


Komorniki: ul. Poznańska od 150 do 198 parzyste, 217, szafka telekomunikacyjna, ul. Wirowska 1, dz. 549/13, ul. Platynowa 18, ul. Przemysława 13.
24.07 od godz. 8:30 do 11:30


Gmina Dopiewo, miejscowość Palędzie, ul. Brzozowa cała, ul. Jeżynowa 1, 3, ul. Bzowa 25, ul. Wrzosowa 1, 6, 7, 8, 9, 11, 15, ul. Modrzewiowa 1, ul. Malinowa 1, 3, 4, ul. Jeżynowa 3,
24.07 od godz. 8:30 do 10:00


Gortatowo: ul. Złota Polana, ul. Nad Cybiną 1, 3, 4, ul. Misia Uszatka, ul. Kubusia Puchatka, ul. Kapela, ul. Darniowa od 1 do 5 nieparzyste, 5A, od 2 do 10 parzyste, ul. Bajkowa 1, ul. Fabryczna od 7 do 17 nieparzyste, 17A-B, od 10 do 24 parzyste.
25.07 od godz. 10:00 do 13:00


Wiry: ul. Południowa 6, 8, ul. Słoneczna od 60 do 92 parzyste, od 75 do 93 nieparzyste.
26.07 od godz. 8:00 do 13:00


Kiekrz: ul. Kierska od 12 do 38 parzyste, 40, 40A, 40C, 42, 42A-C, ul. Akacjowa 5, 7.
26.07 od godz. 8:30 do 11:30


Gmina Dopiewo, miejscowość Zakrewo, ul. Wiązowa 19, 19/1, 19/2, działki nr 44/10, 44/22, 44/23, 44/25, 44/26, 44/27, 44/28, 44/29, 44/30, 44/31, 44/32, 44/33, 44/34, 44/35,
29.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Stęszew miejscowość Łódź ul. Mosińska 1, 1A, 3, 3A, 3B, 3C, 9, 11, działki 194/18, 194/43, 194/44, 194/52, 194/53, 197/18, 197/19, 197/29, 197/30, 213/4, 213/5, 213/6, 214/6, 214/12, 214/14, 214/15, 214/18, 214/24, 214/30, 215/1, 215/4, 237, 238, 239, 251, 252, 253, Stacja bazowa T-Mobile miejscowość Będlewo ul. Zielona cała, ul. Wiejska 66, 67, 68, ul. Parkowa 1, ul. Podgórna 1, 2, 7, ul. Szkolna od 2 do 4, 11, działki 252/10, 259/9, 629/1, 632/3, 632/6, 632/8, 632/9, 629/3, Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk, Biblioteka Publiczna w Stęszewie, Spółdzielnia Produkcji Rolnej Będlewo, Sala Wiejska w Będlewie
30.07 od godz. 8:00 do 16:00


Luboń: ul. Poniatowskiego od 67 do 73 nieparzyste, ul. 11 Listopada 142, ul. Boczna, ul. Galla Anonima 2, 2A.
30.07 od godz. 8:00 do 14:00


Luboń: ul. Żabikowska 47, 47A, dz. 13/15.
1.08 od godz. 8:30 do 13:00


powiat pilski

gmina Szydłowo miejscowość Cyk działka 59/3.
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


Białośliwie ul. 4 Stycznia działki 210, 219.
18.07 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Kruszki 61, 63, 64.
22.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat gnieźnieński

miejscowość Cyk działka 59/3.
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Stara Łubianka ul. Jana Pawła II 28A.
17.07 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Klęsnik nr 2, 3A, 3, 4, 5, 7, Skrzatusz ul. Jana lll Sobieskiego nr. 24, 57.
18.07 od godz. 8:00 do 14:00


Jankowo Dolne 21, 20, 22, 20A, 20B, 20C, dz. 130, 129/1, Jankówko 20, 20A, 20C, 21, Szczytniki Duchowne 44 - 50. Oraz działki przyległe
19.07 od godz. 8:00 do 14:00


Trzuskołoń 4 - 11, 25 - 39. Oraz działki przyległe
19.07 od godz. 9:00 do 14:00


Trzuskołoń 1 - 11, 25 - 39. Oraz działki przyległe
22.07 od godz. 9:00 do 14:00


powiat wrzesiński

Września ul. Koszarowa 1a BANK,
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


Goniczki 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, DZ. 65/3,
16.07 od godz. 9:00 do 14:00


Sołeczno 14, 14A, 15, 16, 17, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 36, 36B, DZ. 50/2,
16.07 od godz. 11:00 do 15:00


Nowy Folwark ul. Skrajna 7-12, Psary Polskie 171D, 174, 174B, 174C, 174G,
18.07 od godz. 8:00 do 13:30


Orzechowo ulice Portowa 1, 11, 2, 2A, 2b, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Rzeczna 1, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 2A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, DZ. 393/4, P-5, Słoneczna 3, 5, 6, 8, Starowiejska 38, 47, 49, 51, ul. Poprzeczna,
18.07 od godz. 9:00 do 12:00


Września ulica Czerniejewska 3, 5, 6, 6/1, 7, 9A
22.07 od godz. 8:00 do 13:00


powiat gostyński

Borek Wielkopolski: ul. Dworcowa nr 24, 24A; ul. Powstańców Ziemi Boreckiej nr 14, 16, 20, 21, 23, działka nr 531/3; ul. Sportowa nr 1 do 5, 9.
16.07 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Poniec: Rokosowo nr 1, 4 do 16, 30B, 30C, 31, 31A, 31B, 31C, 31D, 34 do 57, zamek, świetlica wiejska, sklep, plac rekreacyjna (dz. 125/3).
16.07 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pogorzela: Kaczagórka - cała miejscowość.
18.07 od godz. 9:30 do 14:30


gm. Pogorzela: Bułaków nr 46, 48, 49, 49A, 55 do 72, szkoła, działka nr 135/1.
19.07 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Krobia: Domachowo nr 95 do 99, działki nr 360/4, 360/5; Sułkowice nr 67, 70 do 77.
19.07 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Gostyń: Stankowo - cała miejscowość; Osowo nr 31.
19.07 od godz. 9:00 do 15:00


Gostyń ul. Jesienna - cała ulica, działki nr 2107/13, 2107/35.
22.07 od godz. 13:30 do 18:00


powiat wągrowiecki

miejscowość Przysieczyn numery od 11 do 17, działka 59/3.
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Przysieczyn numery od 11 do 17, działka 59/3.
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


Potrzanowo 46, 47, dz. 4.
16.07 od godz. 8:30 do 14:30


Łosiniec
17.07 od godz. 8:00 do 9:00


Łosiniec 71, 72, 73, 74
17.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Czekanowo/Przysieczyn numery od 18 do 22, działki 22, 157/2.
18.07 od godz. 8:00 do 14:00


Potrzanowo działki 443, ul. Smolarki 14 - 17, działki 90, 92, 94, ul. Włókna 1, 21 - 27, 60, działki 443, 412, 405, 94. Oraz posesje przyległe
18.07 od godz. 9:00 do 14:00


Potrzanowo ul. Włókna 1, 60, dz. 94/45, dz. 94/66, dz. 94/68. Oraz posesje przyległe
18.07 od godz. 9:00 do 13:00


Łosiniec 68 do 70A, 75, oraz działki przyległe
22.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kościański

Kościan: ul. Krańcowa nr 10; ul. Żwirki i Wigury nr 35 do 45 i 49 do 69 nieparzyste, nr 44 do 80 parzyste.
16.07 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Śmigiel: Stare Bojanowo ul. Nowa, Osady - całe ulice; ul. Szkolna nr 11 do 25 nieparzyste; ul. Polna - stacja GSM-R ID (dz. 329) PKP.
17.07 od godz. 7:30 do 10:30


gm. Kościan: Nowe Oborzyska ul. Pszenna nr 2, 3; ul. Jęczmienna nr 25.
17.07 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Daglezjowa działka nr 60/325.
19.07 od godz. 8:00 do 14:00


Kościan ul. Kołłątaja nr 22 (dz. 59).
19.07 od godz. 9:00 do 15:00


Czempiń ul. Polna PLAC ZABAW, ul. Poznańskie Przedmieście 20, 24, 14, 16, 18, 22, 26, ul. Żeromskiego 28, 32, 30, 4, 24, 14, 32, 16, 2A, 6, 26, 8, 22, 12, 20, 2, 10, ul. Gruszkowa 26, 28, 30, 32, 34,
22.07 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Kościan: Stary Lubosz ul. Pogodna nr 12, 15, 17, 19.
22.07 od godz. 8:30 do 15:00


gm. Kościan: Krzan nr 1, nr 2 do 16, Transport SKORACKI (dz. 140/2), działki nr 120/9, 143.
22.07 od godz. 9:00 do 14:30


gm. Krzywiń: Jerka ul. 3 Maja - cała ulica; Pl. Powstańców nr 3, 3A, 4, 5, Bank Spółdzielczy, PM BARCZ KITCHEN, WP PRYZMAT (dz. 1216).
22.07 od godz. 9:30 do 14:00


powiat szamotulski

miejscowość Pakawie numery 3, 4, 5, 17.
16.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Młodasko działki 208/7, 211/4, 211/8, 211/9, 211/10, 211/12, 211/13, 211/14, 211/25, 212/8
16.07 od godz. 9:00 do 12:00


Wronki ul. Rolna numery od 1 do 17.
17.07 od godz. 8:00 do 17:00


miejscowość Wronki ul. Nadbrzeżna 40, 42, 44, 46, 50, 52, 52A, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 68, ul. Przesmyk 4, 6, 8, miejscowość Popowo 48A, 48G, 49, 49A, działka nr 363/4, 368/8, 368/12, 384/2.
18.07 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Szamotuły miejscowość Pamiątkowo ul. Witoldzińska 1, ul. Szkolna od 1 do 11 nr nieparzyste, działka nr 241/5, kaplica, sygnalizacja świetlna na DW184, Sogo, Food track, weiża GSM,
18.07 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Wronki os. Borek ul. Prasłowiańska - obiekty niemieszkalne - garaże.
23.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Stare Miasto altana nr 12, 36, 37, 51, 59.
24.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Sieraków, miejscowość Sieraków, ul. Okręg Międzychodzki 1, stacja paliw Orlen przy ul. Okręg Międzychodzki,
30.07 od godz. 9:00 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Miłkówko 8, 9, działka 109/2.
16.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Miłkówko 8, 9, działka 109/2.
17.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Miłkówko 8, 9, działka 109/2.
18.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Miłkówko 8, 9, działka 109/2.
19.07 od godz. 8:30 do 14:30


Trzcianka ul. Zielna 7, 8, 11, 13, 15, 17, 19, dz.268/3.
17.07 od godz. 8:00 do 13:30


Trzcianka ul. Chopina numery od 26 do 38.
18.07 od godz. 8:00 do 11:00


Przyłęki 39, 42, 44, dz.54, Biernatowo dz.62/17.
19.07 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, działka nr 87.
22.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, działka nr 87.
23.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, działka nr 87.
24.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, działka nr 87.
25.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Radolin 32, 33, 34, 35, 36, 38, dz. nr 267/2.
22.07 od godz. 9:00 do 11:00


powiat leszczyński

gm. Wijewo: Brenno ul. Sportowa działka 302/1, 302/6; ul. Wakacyjna nr 1, działki nr 302/4, 302/9.
16.07 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Włoszakowice: Jezierzyce Kościelne ul. Lawendowa - cała ulica.
17.07 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Rydzyna: Tarnowa Łąka - cała miejscowość.
18.07 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Święciechowa: Gołanice ul. Jeziorna - cała ulica.
18.07 od godz. 9:00 do 16:00


Krzemieniewo ul. Handlowa nr 5, 6; ul. Przylesie nr 3; ul. Rzemieślnicza nr 1 do 17, nr 19 do 25 nieparzyste, ZHU BIERNACZYK.
18.07 od godz. 9:30 do 13:30


gm. Lipno: Wilkowice ul. Mórkowska nr 47, 51, Usługi Transportowe NOWAK, OMIX, FHU MEGAN (dz. 734/59); ul. Rzemieślnicza nr 4 SPS Polska.
19.07 od godz. 8:30 do 14:00


Włoszakowice: ul. Dominicka nr 3A (dz. 282/2), nr 15, działka nr 279/3; ul. Kwiatowa - cała ulica; ul. Osady nr 6A, ogrodnictwo (dz. 291/1).
19.07 od godz. 9:30 do 15:30


powiat złotowski

gm. Wąsosz: Cieszkowice nr 2 do 7, 8, 9, 61, 62, działki nr 78/2, 176/2.
17.07 od godz. 7:30 do 10:30


Miejscowość Głubczyn: 77, 79, 80, 81.
18.07 od godz. 7:30 do 14:00


gm. Wąsosz: Gola Wąsoska nr 2E, 2F, 2J; Górka Wąsoska, Podmieście (Gola Wąsoska) - całe miejscowości.
18.07 od godz. 7:30 do 16:30


gm. Wąsosz: Górka Wąsoska - cała miejscowość.
19.07 od godz. 7:30 do 16:30


gm. Wąsosz: Cieszkowice nr 55, 56, 57.
19.07 od godz. 8:00 do 14:00


Miejscowość: Skórka ul. Kowalowa 2, 3, 5, 5C, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 11F, 11E, 13, 14, ul. Pocztowa dz. nr 239na1.
19.07 od godz. 8:00 do 14:00


Miejscowość: Skórka ul. Leśna 8, 12, 22, 22A, 28, ul. Grzybowa 1.
22.07 od godz. 8:00 do 13:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Wieleń działki nr 25/55, 25/56, 25/62, 25/63, 25/64.
17.07 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Przemęt: Wieleń ul. Wczasowa nr 40, działki nr 159/ 4 do 57 (domki letniskowe).
17.07 od godz. 11:00 do 13:00


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Rębiechów nr 1 do 19, 22, 23, działki nr 32/1, 105/4.
17.07 od godz. 8:30 do 16:30


gm. Kobylin: Górka nr 8 do 16, 20, 21, 24.
17.07 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Kobylin: Górka nr 7, 26 Obwód Drogowy Górka (dz. 105/6).
17.07 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Kobylin: Rębiechów nr 1 do 18, działki nr 32/1, 105/4.
18.07 od godz. 8:30 do 16:30


powiat rawicki

gm. Rawicz: Wydawy nr 55A, 55B.
18.07 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rawicz: Wydawy nr 17A do 55, 56 do 60A.
18.07 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Rawicz: Wydawy nr 17A do 55, 56 do 60A.
18.07 od godz. 14:00 do 15:00


gm. Rawicz: Konarzewo - cała miejscowość.
22.07 od godz. 8:30 do 12:00


powiat kolski

Gmina Suchy Las miejscowość Golęczewo ulica Jesionowa 27, 29, 31, działki 163/14, 163/15, 163/16,
18.07 od godz. 9:00 do 13:00


Pięczkowo ulice B-BLONIE, 4, BOISKO, Sportowa 15, 17, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, B-BLONIE, 10, 16, 18, 19, 20, 20a, 21, 21A, 22, 22A, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 4, BOISKO, Klonowa 1, 2, 21, 2A, 4, 6, BOISKO, Leśna 1, 10, 11, 2, 20, 22, 3, 30, 4, 40, 6, BOISKO, dz.282/9, Rzeczna 1, 10, 12, 13, 15, 15A, 16, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, BOISKO
18.07 od godz. 9:00 do 14:00


powiat grodziski

Gmina Rakoniewice miejscowość Goździn nr od 6 do 18, działki nr 29/2, 29/9, 29/11, 29/12, 29/14, 29/19, 47/1, sklep, sala wiejska,
18.07 od godz. 10:00 do 14:00


Gmina Granowo, miejscowość Drużyń 1, 1a, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 6, ul. Podgórna 3, ul. Wichrowe Wzgórze 4, działki nr 6/12, 6/29, 85/1, Gmina Granowo, miejscowość Kubaczyn 63b, działki nr 4/3, 4/5, 6/29, 35/5,
26.07 od godz. 13:00 do 17:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Wola Jabłońska 31, 32, od 35 do 40, oraz od 60 do 64, działki 12, 91/1 do 91/4, 91/9, 91/10, 111, 146/1, 148/5, 149, 160/21, 185/4, Strefa Przyodwiertowa CG-9 PGNiG, miejscowość Jabłonna ul. Nowotomyska 19, 21, 22, 23, 24, działka 4,
29.07 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Rakoniewice, miejscowość Rakoniewice 39, 39A, 40, , ul. Drzymałowska cała z wyjątkiem nr 9 i pieczarkarni, os. Drzymały 37, działki nr 250/5, 250/12, 254/3, 254/5, 254/6, 254/10, 259/36, Gmina Rakoniewice, miejscowość Drzymałowo od nr 12 do nr 26 parzyste, 23, 23a, 39, 39a, 40, 71, działki nr 61/2, 127/1, Gmina Rakoniewice, miejscowość Rakoniewice-Wieś 9, 37, 38, 39, 39A, Gmina Rakoniewice, miejscowość Zamieście 40,
29.07 od godz. 13:00 do 17:00


powiat międzychodzki

Gmina Kwilcz miejscowość Lubosz ul. Leśna cała, działki nr 263, 265/5, 265/30, 265/36, 265/37, 265/48, 265/49, 265/70, 267/23, 267/37, 467/3,
18.07 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Chrzypsko Wielkie miejscowość Chrzypsko Wielkie ul. Jeziorna cała, ul. Główna 1, 2, od 6 do 16, 18, 19, 20, 21A, 24, ul. Rolna od 1, 2, 4 do 8, ul. Polna 4A, działki nr 137/2, 280/2, 284/3, 296, 305, 306/5, 306/7, Urząd Gminy Chrzypsko Wielkie, Dom Pomocy Społecznej, stacja uzdatniania wody, plebania, Kościół pw. Świętego Wojciecha, Komenda Wojewódzka Policji, Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie, sklep GS, poczta, Sklep Spożywczo-Przemysłowy "SYLWEK", salon fryzjerski, Apteka "ADONIS", Przychodnia Stomatologiczna "Protezka", Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska, Ośrodek Pielęgniarsko-Położniczy, Państwowa Straż Rybacka, targowisko gminne, biblioteka, kwiaciarnia,
24.07 od godz. 8:00 do 19:00


Gmina Sieraków miasto Sieraków ul. Poznańska od 41 do 69, ul. por. Czesława Goździa 3/4, Aśka Suknie Ślubne Mariusz Kwiatkowski, Barbara Sawicka Delikatesy mięsne SAVA, Cukiernia Cukruś Tomasz Bartkowski, Salon urody Magda Magdalena Krajewska, OSK Auto-Szkoła Norbert Nęcka, Kącik z duszą A.Nowak, A. Sajdak s.c., Sklep odzieży używanej Lucyna Kasztelan Dziwak, Handel Artykułami przemysłowymi Edyta Knap, Kwiaciarnia "MONSUM" s.c. Dorota Nowak, Ewa Olewska, Sklep wielobranżowy Zbigniew Jagiełka & Anna Sołtysiak, Poczta Polska,
26.07 od godz. 8:00 do 15:00


powiat śremski

Dąbrowa ul. Grodzewska,
19.07 od godz. 9:00 do 13:00


Pokrzywnica 1-9,
25.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowotomyski

Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno ul. Lubczykowa 6, dz. 681/12
19.07 od godz. 9:30 do 12:30


Gmina Opalenica miejscowość Wojnowice Wlkp., ulica Łagiewska nr parzyste od 60 do 76, oraz nr 73, 75, 77, działki nr 16/2, 22/1, Przepompownia ścieków Komopal
23.07 od godz. 8:00 do 17:00


Gmina Kuślin, miejscowość Wąsowo, ul. Wschodnia 11b, działki nr 743/15, 743/16, 745/3, 745/4,
24.07 od godz. 10:00 do 14:00


Gmina Kuślin, miejscowość Wąsowo, ul. Sadowa 2, ul. Leśna 1, ul. Leśniczówka 1, ul. Wschodnia od nr 1 do nr 5, 8, 9, leśniczówka,
25.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Kuślin, miejscowość Wąsowo, ul. Sadowa 2, ul. Leśna 1, ul. Leśniczówka 1, ul. Wschodnia od nr 1 do nr 5, 8, 9, leśniczówka,
26.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno 203, 203A, 203B, ul. Oliwkowa 3, działki nr 62/4, 65/1, 65/2,
26.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno ul. Sierpniowa 6, 12, 12A, 14 działki nr 772/24, 774/26, 772/49, 772/50, 772/51, 772/53, 772/54
2.08 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno od 27D do 30C, 35, 35A, 35B, 36, 39, 40, 40A, ul. Rumiankowa 5, działki nr 781/7, 782/2, 793/1, 804/15, 804/17, 805/6, 805/9, 805/10, 807/3, miejscowość Paproć 49,
2.08 od godz. 13:00 do 16:00


powiat obornicki

Gmina Oborniki miejscowość Kowanówko ul. Harcerska od nr 7A do 34, ul. Miłowody 3, 4, 5, 7, 9, ul. Pogórze od 1 do 6, DPMSOLID LIMITED Sp. K., mieszalnia, działki nr 43/4, 44/4, 47/11, 47/19, 47/20, 47/21, 119/2, 539, 543, 544, 545, 549, 550
23.07 od godz. 8:30 do 20:30


Gmina Oborniki obręb ewidencyjny Łukowo miejscowość Żerniki od 1 do 33A, działki nr 123/3, 136/1, 141, 141/9, 150/1, 157/19, 158/5, 158/10, 158/12, 158/18, 158/19, 177, 216/1, 218/1, 224/1, 224/3, 225/1, 227/1, 227/5, 227/7, 227/10, 227/18, 230, obręb ewidencyjny Rożnowo ul. Żernicka 22A,
23.07 od godz. 10:00 do 18:00


Gmina Oborniki obręb ewidencyjny Łukowo miejscowość Żerniki 26, 27, 28, 29
23.07 od godz. 10:00 do 18:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski