Gdzie nie będzie prądu w wielkopolskim 19.04? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

N360
N360
Gdzie będzie planowana przerwa w dostawie prądu? Sprawdź te informacje w naszym artykule
Gdzie będzie planowana przerwa w dostawie prądu? Sprawdź te informacje w naszym artykule istockphoto.com/comzeal
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 19.04? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat rawicki

Rawicz ul. Winiary działka nr 1528/2 Ferma Drobiu IGIELSKI.
19.04 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Rawicz: Masłowo ul. Bociania nr 4, 9, Hawe Telekom; ul. Śląska nr 86A, 86B, 86C; ul. Działkowa - cała ulica (oprócz nr 9).
20.04 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Rawicz: Sierakowo ul. Warzywnicza nr 18, 37, 43, 44, działki nr 133/17 i 18, 133/21, 133/50, 133/67 i 68, 515.
22.04 od godz. 7:30 do 14:30


Miejska Górka: ul. Rolnicza nr 1ABC; ul. Rawicka nr 48 LITIUM MARKET. gm. Miejska Górka: Karolinki ul. Rolnicza - cała ulica; ul. Klasztorna nr 2B.
23.04 od godz. 7:30 do 10:00


powiat kościański

gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Ogrodowa nr 69, 75, działki nr 172/1 do 172/5.
19.04 od godz. 7:30 do 13:00


gm. Czempiń: Betkowo ul. Leśna nr 10, 12, 14, 16, działki nr 78/46 do 78/54, nr 78/56 do 78/64.
21.04 od godz. 7:30 do 13:00


gm. Kościan Stare Oborzyska ul. Długa nr 2K, 1 do 31 nieparzyste, nr 33, 33CDEF, działki nr 96 do 112, nr 285/1, 265, nr 287 do 290, JUNA-TRANS, MECHANIKA POJAZDOWA NADOBNIK.
21.04 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Kościan: Stare Oborzyska ul. Chabrowa działka nr 400/2.
22.04 od godz. 7:30 do 13:00


powiat szamotulski

gm. Pniewy miejscowości Pniewy ul. Wroniecka od nr 20 do nr 36a, działka nr 111/2.
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Pniewy ul. Wroniecka od nr 20 do nr 36a, działka nr 111/2.
20.04 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Pniewy ul. Wroniecka od nr 20 do nr 36a, działka nr 111/2.
21.04 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Pniewy ul. Leśna. ul. Wroniecka od nr 1 do nr 19a, od nr 37 do nr 55, działki nr 66/3, 85/2, 86/2, 86/7, 88/5, 102, 128/1, 149/1, 1501/1, ZOO. ul. Brzoskwiniowa nr 7, 10, 12. ul. Księdza Mariana Maciejewskiego nr 1. miejscowości Podpniewki nr 32.
20.04 od godz. 11:00 do 15:00


gm. Duszniki miejscowości Podrzewie ul. Dusznicka nr 1, 2, od nr 4 do nr 11, 13, 17, działka nr 41/2. ul. Poznańska 13, 14, działki nr 41/2, 629, Bramownice, Fotoradar. ul. Łąkowa od nr 1 do nr 3, 7, 11, 15 działki nr 62/2, 544. cała ul. Ogrodowa
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Podrzewie ul. Dusznicka nr 1, 2, od nr 4 do nr 11, 13, 17, działka nr 41/2. ul. Poznańska 13, 14, działki nr 41/2, 629, Bramownice, Fotoradar. ul. Łąkowa od nr 1 do nr 3, 7, 11, 15 działki nr 62/2, 544. cała ul. Ogrodowa
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Nosalewo od nr 4 do nr 11, działki nr 25/2, 126/4, Kaplica.
22.04 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Szamotuły miejscowości Lulinek ul. Obornicka od nr 54 do nr 76 parzyste, działka nr 203. miejscowości Lulin nr 20b, 20c, 22, 52, działki nr 124.
22.04 od godz. 11:00 do 15:00


gm. Ostroróg miejscowości Zapust nr 16, od nr 18 do nr 26, działka nr 136/4. miejscowości Wielonek nr 25, działka nr 446/2.
23.04 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Duszniki miejscowości Brzoza 21, 26, 26a, 27.
26.04 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Duszniki miejscowości Grzebienisko ul. Lipowa od 4 do 14, od 16 do 36 parzyste, 23a, 23c, działki nr 206/7, 206/10, 206/11, 206/12, 206/21, 206/22, 206/23, 221/2, 254/53. ul. Kasztanowa 5.
27.04 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Grzebienisko ul. Kasztanowa. ul. Brzozowa. ul. Lipowa od 15 do 23C nieparzyste, od 38 do 50 parzyste, działka nr 249/1, 245/56 Przepompownia. ul. Poznańska od 1 do 9, działki nr 245/5, 245/14, 245/15, 245/53, 245/55, 254/39.
27.04 od godz. 8:00 do 8:30


gm. Duszniki miejscowości Grzebienisko ul. Kasztanowa. ul. Brzozowa. ul. Lipowa od 15 do 23C nieparzyste, od 38 do 50 parzyste, działka nr 249/1, 245/56 Przepompownia. ul. Poznańska od 1 do 9, działki nr 245/5, 245/14, 245/15, 245/53, 245/55, 254/39.
27.04 od godz. 15:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Sędzinko ul. Czereśniowa od nr 12 do nr 26 parzyste, działki nr 233/11, 233/12, 233/13, 233/17.
28.04 od godz. 9:00 do 14:00


powiat chodzieski

Stróżewko 6, 7, 11, działki 13/3, 13/4, 15, 20, 22, 23/2, 24.
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wągrowiecki

Kobylec ul. Letniskowa 5, ul. Malinowa 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13.
19.04 od godz. 8:00 do 16:00


Mieścisko ul. św. Wojciecha dz.156/1
22.04 od godz. 9:00 do 14:00


Mieścisko ul. Św. Huberta nr 4
24.04 od godz. 8:30 do 14:00


Bartodzieje os. Bajkowe 19, 9, 7, 4, 3, os. Runianka 1, 14, 16, 18, działki 114/6, 114/8, 114/12, 114/13, Przepompownia ścieków PS-2.
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Kobylec ul. Plażowa 74, 76, 78, 80, 82.
29.04 od godz. 8:00 do 15:00


Morakówko 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
5.05 od godz. 9:00 do 12:00


powiat gostyński

Krobia: ul. Prof. Józefa Zwierzyckiego nr 1, 2, 3, szkoła.
19.04 od godz. 8:00 do 15:00


Pępowo ul. Konarzewskich - cała ulica.
19.04 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Krobia: Pudliszki ul. Fabryczna nr 37EFG (działki nr 106/1, 106/2, 105/2), przepompownia.
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


Krobia ul. Lipowa - cała ulica.
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Gostyń: Kunowo ul. Gostyńska nr 4 do do 25; 27 do 51 nieparzyste, PHU Ziółek, blacharstwo-lakiernictwo Krzyżostaniak, lakiernictwo Kubski, OSP; ul. Wąska nr 1 do 9, GR Klupczyński.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat pilski

Wysoka ul. Szkolna 1, ul. Dworcowa 9B, 9C, 11A, 24, 24A.
19.04 od godz. 8:00 do 14:00


Wysoka ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 3, 5, 6, 7, rynek, Al. Wolności 1, 9, 10, ul. Pocztowa 1, 1A, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, działka 589, ul. Dworcowa 9A, 11, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, ul. Ogrodowa 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, ul. Słoneczna garaż, ul. Kościelna 3.
19.04 od godz. 8:00 do 9:00


Wysoka ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 3, 5, 6, 7, rynek, Al. Wolności 1, 9, 10, ul. Pocztowa 1, 1A, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, działka 589, ul. Dworcowa 9A, 11, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, ul. Ogrodowa 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, ul. Słoneczna garaż, ul. Kościelna 3.
19.04 od godz. 13:00 do 14:00


Grabionna 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, działki 131 na 4, 226 na 1, 243.
21.04 od godz. 8:00 do 14:00


Grabówno działka 131/1 hydrofornia.
22.04 od godz. 8:30 do 14:30


Kruszewo działka 466, ul. Parkowa 5, 5A, 7, 8, 9, 10A, 10B, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, działki 102, 362/3, 362/5, 366, leśnictwo, wieża telefoniczna, ul. Starowiejska 16, 18, 20, 22, 27, 35, 37, 39, 41, 44, 47, działki 376, 382, kaplica.
22.04 od godz. 11:00 do 13:00


Wyrzysk ul. Pod Czubatką 10A, od 12 do 34A, działka 335na2.
27.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat poznański

Luboń: ul. Leśmiana 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12.
19.04 od godz. 8:30 do 13:30


TUCZNO ul. AKACJOWA, ul. BAGIENNA, ul. BOROWA, ul. BUKOWA, ul. JODŁOWA, ul. KLONOWA, ul. MAŁA, ul. MODRZEWIOWA, ul. SOSNOWA, ul. ŚWIERKOWA,
19.04 od godz. 9:00 do 14:00


Komorniki ul. Gładysza 1, 1A, 2, ul. Polna od 43 do 59 nieparzyste, od 65 do 79 nieparzyste, 72 do 82 parzyste, ul. Topolowa 1A, 1B, 2, ul. Wierzbowa 11.
20.04 od godz. 8:00 do 14:00


Jasin: ul. Sołecka 25,2 9 ul. Gromadzka 3, 4, 10.
20.04 od godz. 8:30 do 12:00


BŁAŻEJEWO 41A, ul. LEŚNA, ul. WSPÓLNA,
20.04 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Komorniki miejscowości Chomęcice ul. Stęszewska od nr 2 do nr 8 parzyste, działka nr 432. ul. Poznańska nr 90, 92, 92a, od nr 94 do nr 101, nr 103, 105, 107. ul. Pułkownika Andrzeja Kopy.
21.04 od godz. 8:00 do 14:00


Plewiska: ul. Owsiana 2, 2A, 8, 10, dz. nr 707/1.
21.04 od godz. 8:00 do 12:30


Gruszczyn: ul. Chopina od 30 do 46 parzyste.
21.04 od godz. 8:00 do 12:00


Jerzykowo Plac Piastowski nr 12, 14, 16, 18, 19, dz. 174/6-174/12
21.04 od godz. 8:30 do 11:00


Jasin: ul. Jadwigi, ul. Kazimierza 11, ul. Rutkowskiego 67.
21.04 od godz. 8:30 do 12:00


Chyby: ul. Bagienna 1, 2, 3, 4, 5, 6, ul. Końcowa, ul. Wiśniowa 3, 5, od 7 do 57.
21.04 od godz. 8:30 do 14:30


DACHOWA ul. OKRĘŻNA 36, ul. POZNAŃSKA, ul. RADOSNA,
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


PRZEBĘDOWO, TROJANOWO,
21.04 od godz. 9:00 do 14:00


Barcinek nr 13
21.04 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Góra ul. Długa od nr 3 do nr 7c, nr 10, 14, działki nr 2/1, 5/9, 5/10, 5/11, 134/3, 134/4, 137/7, 137/8, Przepompownia. ul. Szamotulska od nr 12 do nr 16/4, od nr 21 do nr 21/4, działka nr 145/1, Garaż 1. miejscowości Kokoszczyn ul. Kręta. ul. Krótka. ul. Lipowa od nr 2, 8, 9, 10, od nr 14 do nr 18 parzyste, działki nr 69/3, 71/5, 71/6, Przepompownia. ul. Szeroka nr 12, 14, 16, od nr 19 do nr 22, nr 29, działka nr 20/1, Camping. ul. Skryta nr 4, 5. ul. Szeroka 1. miejscowości Przybroda nr 1, 7, 9, 11, Przepompownia Ścieków.
22.04 od godz. 7:30 do 9:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Góra ul. Długa od nr 3 do nr 7c, nr 10, 14, działki nr 2/1, 5/9, 5/10, 5/11, 134/3, 134/4, 137/7, 137/8, Przepompownia. ul. Szamotulska od nr 12 do nr 16/4, od nr 21 do nr 21/4, działka nr 145/1, Garaż 1. miejscowości Kokoszczyn ul. Kręta. ul. Krótka. ul. Lipowa od nr 2, 8, 9, 10, od nr 14 do nr 18 parzyste, działki nr 69/3, 71/5, 71/6, Przepompownia. ul. Szeroka nr 12, 14, 16, od nr 19 do nr 22, nr 29, działka nr 20/1, Camping. ul. Skryta nr 4, 5. ul. Szeroka 1. miejscowości Przybroda nr 1, 7, 9, 11, Przepompownia Ścieków.
22.04 od godz. 14:30 do 16:30


Gmina Buk miejscowość Żegowo od 1 do 5D, 20, 22 działki 193/1, 193/2, 193/3, 196/1, 197/4, 203/14, 307; miejscowość Wysoczka działka 258/36; cała miejscowość Wygoda; miejscowość Otusz cała ul. Słoneczna, Graniczna, Krańcowa, Promienista
22.04 od godz. 8:00 do 10:00


DACHOWA ul. OKRĘŻNA 36, ul. POZNAŃSKA, ul. RADOSNA,
22.04 od godz. 8:30 do 9:00


DACHOWA ul. OKRĘŻNA 36, ul. POZNAŃSKA, ul. RADOSNA,
22.04 od godz. 15:00 do 15:30


DACHOWA ul. OKRĘŻNA 36, ul. POZNAŃSKA, ul. RADOSNA,
23.04 od godz. 8:30 do 9:00


DACHOWA ul. OKRĘŻNA 36, ul. POZNAŃSKA, ul. RADOSNA,
23.04 od godz. 15:00 do 15:30


Zalasewo ul. Deszczowa dz. 35/8.
22.04 od godz. 8:30 do 12:00


DACHOWA ul. Okrężna 36, ul. Poznańska 40, 40A, 42, 44, 46, 46A-L, 48, 49, 59, 61B, 65, 67, 69A, 69C,
22.04 od godz. 9:00 do 15:00


Rusinowo Stadnina, Hydrofornia.
22.04 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowości Strykowo ul. Sucha.
22.04 od godz. 9:00 do 15:00


Czerwonak: ul. Okrężna od 16 do 26 parzyste.
23.04 od godz. 7:00 do 14:00


Miękowo: ul. Na Skarpie 12, 14, 14A, ul. Słowackiego od 10 do 12G parzyste, 15F-H, od 14A do 30 parzyste.
23.04 od godz. 7:00 do 14:00


Budzyń ul. Strażacka 17, 18, 19, ul. Gimnazjalna 5.
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Rabowice: ul. Leśnej Polanki, ul. Bliska 6, 8.
23.04 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Bukowska nr 5, 7, 7a działka nr 31/1.
23.04 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Rokietnica miejscowości Mrowino ul. Zalesie od 6 do 7h, działki nr 312/3.
23.04 od godz. 9:00 do 11:00


DACHOWA ul. Poznańska 48A-B, 50, 52, 56, 56A-D, 58, 58A-C, 71, 73, 75, 75A, 77, 77A, ul. Radosna,
23.04 od godz. 9:00 do 15:00


Plewiska: ul. Grunwaldzka od 461 do 481 nieparzyste, od 476 do 498 parzyste, 500A-F, ul. Miętowa 2, ul. Podgórna 2, dz. nr 914/1, ul. Północna 5, 19, od 8 do 28 parzyste, dz. nr 935/1.
26.04 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Zacisze. ul. Łanowa nr 3. ul. Szamotulska nr 2c.
26.04 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Zakrzewo działki 343, 363
26.04 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Zakrzewo ul. Długa 109, 111, 115, 115a, 117a, 125, 127 do 134, parzyste od 140 do 152, działki 43, 44/6, 45, 134; ul. Grecka działka 386 cała ul. Irlandzka, Akacjowa
26.04 od godz. 12:00 do 15:00


ROGALINEK ul. SIKORSKIEGO 10, 12, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 48, 5, 6, 62A, 64A, 68, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 8, 86, 9, ul. KOSTRZEWSKIEGO 18, 20, 21, ul. KRĘTA 1, 10, 12, 4, 6, ul. MOSTOWA 31, 37, ul. PIASKOWA 2, 3, 6, 8, ul. PODGÓRNA 11, 12, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, ul. POLNA 2, 3, 4, 6, 8, dz. 286/5,
27.04 od godz. 8:00 do 8:30


ROGALINEK ul. SIKORSKIEGO 10, 12, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 48, 5, 6, 62A, 64A, 68, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 8, 86, 9, ul. KOSTRZEWSKIEGO 18, 20, 21, ul. KRĘTA 1, 10, 12, 4, 6, ul. MOSTOWA 31, 37, ul. PIASKOWA 2, 3, 6, 8, ul. PODGÓRNA 11, 12, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, ul. POLNA 2, 3, 4, 6, 8, dz. 286/5,
27.04 od godz. 13:30 do 15:00


ROGALINEK ul. SIKORSKIEGO 35D, 35C, 35H, 35M, 37B, 37C, 53, 55, 57, 60, 64, 69, 84, 92, 96, 96A, dz. 94/2, dz. 94/7,
27.04 od godz. 8:00 do 15:00


BORÓWIEC ul. LISA WITALISA 3, ul. POD BOREM 36, 41, ul. POD LASEM 29, SPÓŁDZIELCZA 1, 2, 5, 6, ul. ŚWIERKOWA 7,
27.04 od godz. 8:30 do 13:00


gm. Komorniki miejscowości Rosnówko ul. Dworcowa nr 1, 5, 7, działka nr 325/8.
27.04 od godz. 9:00 do 13:00


BORÓWIEC ul. BUKOWA 3, ul. POD LASEM 36, 38, ul. ŚWIERKOWA 4, 5, DZ. 310/154,
27.04 od godz. 13:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Zakrzewo ul. Leśna 72, 78, działka 49/15; cała ul. Zielona, Wspólna, Środkowa
28.04 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Stęszew miejscowość Strykowo ul. Jęczmienna.
29.04 od godz. 8:00 do 10:00


Rakownia ul. Żurawia.
29.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat leszczyński

gm. Lipno: Górka Duchowna nr 1 do 10, 16, 16AB, 17, 18 do 25, 27, 47, 48, 49, 53 do 92, OSP, Parafia pw. Matki Boskiej Pocieszenia, sklep, przedszkole.
19.04 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Święciechowa: Trzebiny działki nr 145/42, 145/61.
20.04 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Rydzyna: Kłoda działki nr 468/4, 468/18, 468/19.
21.04 od godz. 8:30 do 15:30


Włoszakowice: ul. Osady nr 4, 5, 7, działki nr 41, 302/4; ul. Wspólna - cała ulica.
22.04 od godz. 7:30 do 11:30


Lipno: ul. Leszczyńska nr 1 do 7 nieparzyste, HOME, policja, stacja paliw, działka nr 109/1; ul. Park nr 1 działka nr 105/13, ośrodek zdrowia; ul. Powstańców Wlkp. nr 1 do 4, nr 6, 8, 12, działka nr 112/31, fryzjerstwo Pieszak; ul. Wąska - cała ulica oprócz nr 17 i 22.
22.04 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Włoszakowice: Dominice ul. Osiedle działka nr 91/10.
22.04 od godz. 11:30 do 15:30


Włoszakowice ul. Wolsztyńska nr 21, działki nr 276/19 i 20, 276/26, FH OGROPOL.
23.04 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Lipno Wilkowice ul. Spółdzielcza nr 13, 15, 17, nr 18 do 28 parzyste, działki nr 734/28 do 734/31, nr 734/37 do 734/39, nr 734/47 do 734/53, 734/63, 734/64.
23.04 od godz. 8:30 do 15:00


powiat złotowski

Okonek ul. Niepodległości 77a Oczyszczalnia.
20.04 od godz. 8:00 do 14:00


Okonek ul. Kolejowa numery od 75 do 85, działka numer 858.
22.04 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Jastrowie ul. Jagiellońska działka numer 1547 na 1.
28.04 od godz. 8:30 do 14:00


Międzybłocie 63A, działka numer 511na7, 511na12, 511na13, 511na15,
28.04 od godz. 9:00 do 12:00


Międzybłocie 1E, 1K, 1J, 1H, działka numer 655na2
29.04 od godz. 8:00 do 12:00


Leszno

Leszno: ul. Szybowników 173 Auto Myjnia; ul. Łanowa nr 44, 46.
20.04 od godz. 8:00 do 13:00


Leszno ul. Niepodległości nr 17, 19.
20.04 od godz. 9:30 do 15:30


Leszno ul. Złotnicza nr 1 do 4, 7, 9.
20.04 od godz. 10:00 do 15:00


Leszno: ul. Złotnicza nr 5; ul. Dembowskiego nr 1, 2, 3AB, 5, 7, działka nr 33/4; ul. Szewska nr 9; ul. Młyńska - cała ulica (oprócz nr 1, 3).
20.04 od godz. 10:00 do 10:30


Leszno: ul. Złotnicza nr 5; ul. Dembowskiego nr 1, 2, 3AB, 5, 7, działka nr 33/4; ul. Szewska nr 9; ul. Młyńska - cała ulica (oprócz nr 1, 3).
20.04 od godz. 14:00 do 15:00


Leszno ul. Wilkowicka nr 18, 20, 23, 29, 30, Usługi Transportowe DURKA, Zakład Ogólnobudowlany MALEPSZY, REWIS, REAL Leszno, działki nr 81/25, 833/15 przepompownia.
21.04 od godz. 8:00 do 10:00


Leszno ul. Łanowa nr 17, 31, 33, 35, działki nr 537/1 do 3.
21.04 od godz. 9:00 do 16:00


Leszno ul. Francuska działki nr 18/9 do 18/17.
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Maniewo od nr 2 do nr 8a, nr 10, od nr 12 do nr 16, działki nr 58/2, 62/9, 283/4, Sklep, Kościół.
20.04 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Oborniki miejscowości Maniewo od nr 2 do nr 8a, nr 10, od nr 12 do nr 16, działki nr 58/2, 62/9, 283/4, Sklep, Kościół.
21.04 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Oborniki miejscowości Maniewo od nr 2 do nr 8a, nr 10, od nr 12 do nr 16, działki nr 58/2, 62/9, 283/4, Sklep, Kościół.
22.04 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Oborniki miejscowości Maniewo nr 11, od nr 52 do nr 72a, działki nr 81/10, 134/2, 322/2.
21.04 od godz. 9:00 do 10:00


gm. Oborniki miejscowości Maniewo nr 11, od nr 52 do nr 72a, działki nr 81/10, 134/2, 322/2.
21.04 od godz. 15:00 do 16:00


Rogoźno ul. Za Jeziorem 62, 66, 70, 76, 78, 80, 82, 84, działka 1920/6.
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Parkowo 115, 116, 117, 119, 119A, 124, 124A, 126, 127, 128, 128A, 128B, 128C, 128D.
28.04 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Rogoźno, Parkowo 115, 116, 117, 119, 119A, 124, 124A, 126, 127, 128, 128A, 128B, 128C, 128D.
29.04 od godz. 8:00 do 14:00


Parkowo 103, od 105 do 128D, działki 116/1, 116/2, 140/4, 140/6, przepompownia ścieków,
29.04 od godz. 11:00 do 13:00


Parkowo 111, 112, 113, 114, 118, 121, 121B, 121C, 122, 123, 123A, 123B, 125, działki 116/1, 116/2, przepompownia ścieków.
6.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Piłka 3, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A.
20.04 od godz. 9:00 do 14:00


Gębice ul. Czarnkowska 29, 31, ul. Szkolna 4, 4A, 6, 8, 10B, 12, 14, działki 265, 271/5, 299/7.
20.04 od godz. 9:00 do 17:00


Chełst 3A.
21.04 od godz. 8:00 do 13:00


Połajewo ul. Jesienna 4, ul. Parkowa 6, 10, działki 447na3, 447na5, ul. Ryczywolska 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, ul. Wiosenna 3.
23.04 od godz. 9:30 do 12:30


Radosiew 13, 14, 14A, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, działka 159na1.
27.04 od godz. 8:30 do 14:30


Śmieszkowo ul. Polna 8, 9, 10, 12, 14, działki 105 na 3 i 4, 147 na 7 i 9, 153 na 9, 157 na 4, 164 na 2.
29.04 od godz. 8:30 do 13:30


powiat gnieźnieński

Imielno nr 59, 120, dz.203/22
20.04 od godz. 9:00 do 13:00


Dobrzyca ul. Olszynowy Zakątek 36, 38.
20.04 od godz. 16:00 do 18:00


Szczytniki Duchowne dz. 43S/1.
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


Jaraczewo działka numer 110 na 1 , działka numer 137 na 2.
23.04 od godz. 6:00 do 14:00


Rybno Wielkie nr 1, 3, 4a, 6, ul. Aleja nr 1, 3, 4, 5, 2, Skocka nr 1
23.04 od godz. 9:00 do 14:00


Osiniec 26-31, Szczytniki Duchowne 64A.
23.04 od godz. 10:00 do 13:00


Gniezno ul. Rubinowa dz. 11/10, 11/11.
23.04 od godz. 10:00 do 13:00


Jankowo Dolne 64, 65.
26.04 od godz. 9:00 do 12:00


Jankówko ul. Helska 2-12, 14-15.
27.04 od godz. 9:00 do 12:00


Kalina 6, 11, 17 21, 23, dz. 102/2, dz. 90/4, dz. 90/6, dz. 91/1, dz. 91/3, dz. 91/5, dz.89/9, dz.102/4, dz.90/3, dz.90/7, dz.90/8, dz.90/9, dz.91/2.
28.04 od godz. 10:00 do 13:00


Stara Łubianka ul. Parkowa 15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,25A,25B,29
29.04 od godz. 7:00 do 15:00


Mnichowo os. Sosnowe 60, 62, 69, 71, dz. 368.
29.04 od godz. 10:00 do 13:00


Owieczki nr 13a, 32, 32a, 33, 33a, dz.213/5, 500
5.05 od godz. 8:00 do 13:00


powiat grodziski

gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Ptaszkowo od nr 62 do nr 78A, działki nr 158/7, 159/2, 173, 174, 179/1, 238, 239/1, 248/7, 248/8, 240/3, 241/1, 248/1, 248/5.
20.04 od godz. 10:00 do 15:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Jabłonna ul. Kościelna od 17 do 24, od 28 do 36; ul. Wypoczynkowa id 1 do 3c; ul. Wolsztyńska działka 1177/7; ul. Grodziska 3 cała ul. Ogrodowa
23.04 od godz. 9:00 do 12:00


powiat międzychodzki

Gmina Kwilcz miejscowość Mechnacz działka 167; Gmina Kwilcz miejscowość Rozbitek antena GSM, Betoniarnia, Ferma, PGR, działki 20/11, 16
21.04 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Świerkowa. ul. Wierzbowa. ul. Brzozowa. ul. Klonowa. ul. Modrzewiowa. ul. Magnoliowa. ul. Kalinowa. ul. Lipowa od nr 1 do nr 12, nr 17, działka nr 199/2. ul. Chabrowa. ul. Konwaliowa. ul. Malwowa. ul. Różana. ul. Żurawia. ul. Miłostowska od nr 1 do nr 29, działki nr 14/1, 203/7, 203/14, Przepompownia Ścieków. ul. Liliowa nr 1. ul. Frezjowa nr 2. ul. Gumna. ul. Podgórna. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 45. ul. Polna od nr 1 do nr 24, działka nr 83/143. ul. Powstańców Wielkopolskich 1a. ul. Zielona nr 1, działka nr 391/21. ul. Dworcowa. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 16. ul. Nowa od nr 3 do nr 23, działki nr od 391/19, do 391/22. ul. 6 Stycznia 1919r. ul. Cypriana Kamila Norwida nr 1. ul. Międzychodzka. ul. Parkowa działka nr 82/41 Domek Letniskowy. miejscowości Stara Dąbrowa działka nr 32/5.
26.04 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Świerkowa. ul. Wierzbowa. ul. Brzozowa. ul. Klonowa. ul. Modrzewiowa. ul. Magnoliowa. ul. Kalinowa. ul. Lipowa od nr 1 do nr 12, nr 17, działka nr 199/2. ul. Chabrowa. ul. Konwaliowa. ul. Malwowa. ul. Różana. ul. Żurawia. ul. Miłostowska od nr 1 do nr 29, działki nr 14/1, 203/7, 203/14, Przepompownia Ścieków. ul. Liliowa nr 1. ul. Frezjowa nr 2. ul. Gumna. ul. Podgórna. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 45. ul. Polna od nr 1 do nr 24, działka nr 83/143. ul. Powstańców Wielkopolskich 1a. ul. Zielona nr 1, działka nr 391/21. ul. Dworcowa. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 16. ul. Nowa od nr 3 do nr 23, działki nr od 391/19, do 391/22. ul. 6 Stycznia 1919r. ul. Cypriana Kamila Norwida nr 1. ul. Międzychodzka. ul. Parkowa działka nr 82/41 Domek Letniskowy. miejscowości Stara Dąbrowa działka nr 32/5.
30.04 od godz. 15:00 do 17:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Usługowa. ul. Krańcowa. ul. Krótka. ul. Nowe Osiedle. ul. Gumna nr 4, od nr 6 do nr 9, od nr 11a do nr 16, działki nr 67/3, 67/4, 388/8, Toaleta Publiczna. ul. Nowa od 1 do 2b. ul. Powstańców Wielkopolskich od nr 1 do nr 5, od nr 12 do nr 13c, 15, 15a, ZOO. ul. 1 Maja od nr 6 do nr 10 parzyste, od nr 11 do nr 23. ul. Ogrodowa nr 1 i 2. Leśnictwo Stary Młyn. Leśnik od nr 1 do nr 6, Oczyszczalnia Ścieków.
26.04 od godz. 9:00 do 10:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. 1 Maja od nr 6 do nr 10 parzyste, od nr 11 do nr 23. ul. Gumna nr 4, od nr 7 do nr 9, od nr 14 do nr 16, działki nr 62/1, 67/3, 67/4, 383. ul. Ogrodowa nr 1 i 2.
30.04 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. 1 Maja od nr 6 do nr 10 parzyste, od nr 11 do nr 23. ul. Gumna nr 4, od nr 7 do nr 9, od nr 14 do nr 16, działki nr 62/1, 67/3, 67/4, 383. ul. Ogrodowa nr 1 i 2.
30.04 od godz. 14:00 do 15:30


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz Leśnictwo Stary Młyn. Leśnik od nr 1 do nr 6, Oczyszczalnia Ścieków.
30.04 od godz. 8:00 do 15:30


powiat kolski

miejscowość Węgierce nr od 1 do 4, od 16 do 20.
21.04 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Suchy Las miejscowości Jelonek ul. Topolowa. ul. Brzozowa. ul. Bukowa. ul. Lipowa. ul. Orzechowa. ul. Sosnowa od nr 20 do nr 32 parzyste, od nr 44 do nr 54 parzyste. ul. Obornicka nr 1, od nr 3 do nr 6b, nr 8a ul. Złotnicka 2, 8, 12, 12a. ul. Nektarowa nr 2, 2b, 2c. miejscowości Suchy Las ul. Krótka nr 10, działka nr 1057. ul. Obornicka nr 6b, 174. ul. Nektarowa 53, działki nr 207/2, 207/19. miejscowości Złotniki ul. Sosnowa nr 44. ul. Obornicka nr 5, 6.
29.04 od godz. 7:00 do 8:30


gm. Suchy Las miejscowości Jelonek ul. Topolowa. ul. Brzozowa. ul. Bukowa. ul. Lipowa. ul. Orzechowa. ul. Sosnowa od nr 20 do nr 32 parzyste, od nr 44 do nr 54 parzyste. ul. Obornicka nr 1, od nr 3 do nr 6b, nr 8a ul. Złotnicka 2, 8, 12, 12a. ul. Nektarowa nr 2, 2b, 2c. miejscowości Suchy Las ul. Krótka nr 10, działka nr 1057. ul. Obornicka nr 6b, 174. ul. Nektarowa 53, działki nr 207/2, 207/19. miejscowości Złotniki ul. Sosnowa nr 44. ul. Obornicka nr 5, 6.
29.04 od godz. 16:30 do 18:00


powiat średzki

ŁĘKNO ul. POLWICKA 2, 3, 5, 6/3, 7, 8, 8A, ul. POZNAŃSKA 10,
21.04 od godz. 9:00 do 10:00


ŁĘKNO ul. MAGAZYNOWA 6, ul. POLWICKA DZ. 185/103, ul. PRZEMYSŁOWA 13, 19, 8, ul. SKŁADOWA, ul. TOWAROWA 1, ul. TRANSPORTOWA 1, 5,
21.04 od godz. 11:00 do 12:00


BRODOWO ul. Kwiatowa 14, 25-35, ul. Wierzbowa,
29.04 od godz. 9:00 do 14:00


powiat śremski

IŁÓWIEC WIELKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,
21.04 od godz. 9:30 do 12:00


powiat wrzesiński

BIAŁĘŻYCE 53, 55, 55B, dz. 99/10,
21.04 od godz. 10:00 do 14:00


Piaski: ul. Dworcowa nr 16 do 18B, nr 19, 20, 22 do 23A, stadion.
22.04 od godz. 9:00 do 13:00


CHOCICZA MAŁA 10, 11, 12, 18, 2/1, 21, 23, 24, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, CHOCICZA WIELKA 3, 3A,
27.04 od godz. 9:00 do 10:00


powiat koniński

Chwalęcin, Kruczynek, Michałów,
21.04 od godz. 10:00 do 11:00


Nowe Miasto nad Wartą
22.04 od godz. 10:00 do 11:00


powiat nowotomyski

gm. Opalenica miejscowości Dakowy Mokre Wiata Biesiada. ul. Kościelna oprócz nr 2 i Kościoła. ul. Szkolna nr 29 i 30.
23.04 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 130, 130a, 130c, działki nr 456/5, 456/17. miejscowości Przyłęk od nr 135 do nr 140f, działki nr 505/2, 505/3, 569/1, 569/4, 577/2.
28.04 od godz. 10:00 do 12:00


powiat kaliski

Miejscowość: Osowo 34, 35. Gmina Zakrzewo, Miejscowość: Poborcze 20, 21, 22
27.04 od godz. 8:30 do 12:30


Lipka ul. Wydmidzban nr 1, 2, 2A, 3, ul. Sępoleńska nr 48, 49
28.04 od godz. 8:00 do 12:00


Lipka ul. IV Dywizji Piechoty 6G
30.04 od godz. 9:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Majówka 2021

Będą zmiany zasad w noszeniu maseczek?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie