Gdzie nie będzie prądu w wielkopolskim 5.08? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Planowane odłączenia prądu. Sprawdź informacje, gdzie może nie być prądu
Planowane odłączenia prądu. Sprawdź informacje, gdzie może nie być prądu istockphoto.com/zhengzaishuru
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w wielkopolskim 5.08? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w wielkopolskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (5.08 10:07) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat kościański

gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Leśna nr 39 (przyłącze kablowe) nr 45, 47, 49; ul. Ogrodowa nr 96, 101 do 121 nieparzyste, działki nr 172/19 do 172/30, 187/4.
5.08 od godz. 7:00 do 10:30


Kościan: ul. Składowa nr 9 do 17 nieparzyste (działki nr 3339/1, 3340, 3340 do 3344, 3342/2, 3343/2, 3344/3, 3344/4, 3345/1, 3345/2, 3345/4, 3345/6, 3346/1, 3346/3, 3346/6, 3346/8, 3346/10, 3347, 3347/2, 3348/2, 3348/4).
5.08 od godz. 8:00 do 14:30


powiat nowotomyski

gm. Pakosław: Niedźwiadki nr 9 do 12, 17, 21, 28, 30, działki nr 11/8 do 10, 137/5 i 6.
5.08 od godz. 7:30 do 10:30


powiat obornicki

Nienawiszcz działki 332, 334, 335, 348.
5.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat grodziski

gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Kąkolewo działka nr 391/33.
5.08 od godz. 8:00 do 17:00


powiat poznański

gm. Stęszew miejscowości Dębno ul. Podgórna od nr 8 do nr 18 parzyste, od nr 23 do nr 31 nieparzyste, od nr 39 do nr 47 nieparzyste, działki nr 381/5, 381/19, 381/38. ul. Czereśniowa od nr 1 do nr 3, nr 6, 9. ul. Nowa od nr 15 do nr 31 nieparzyste. miejscowości Dębienko ul. Kasztanowa od nr 6 do nr 16 parzyste.
5.08 od godz. 8:00 do 14:00


Brzeźno 17/1, 17A,
5.08 od godz. 8:00 do 17:00


powiat wągrowiecki

Wągrowiec ul. Marii Dąbrowskiej 22, 24.
5.08 od godz. 8:00 do 13:00


powiat leszczyński

gm. Rydzyna: Dąbcze ul. Słonecznikowa - cała ulica.
5.08 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rydzyna: Dąbcze nr 1 do 13, 108 do 117, 120 do 124, działka nr 125/3.
5.08 od godz. 9:30 do 11:30


Lipno: ul. Królowej Jadwigi nr 3 DINO, działka nr 468 kaplica i dom parafialny, 469/3; ul. Powstańców Wielkopolskich nr 14 do 20 parzyste; ul. Wąska nr 17, 22.
5.08 od godz. 10:00 do 15:30


powiat szamotulski

gm. Obrzycko miejscowości Pęckowo od nr 1 do nr 13. miejscowości Dobrogostowo od nr 20 do nr 22b, działki nr 91, 97/2, 103.
5.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat gostyński

Gostyń: ul. Wrocławska nr 89A do 119, nr 155 do 159, 160 - przyłącze nn, nr 162, 163, nr 165 do 186A, działki nr 2417/5, 2429/3, 2502/7 PHU WOLMET, T-MOBILE, POLKOMTEL, przepompownia ścieków.
5.08 od godz. 8:00 do 13:30


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Wieleń ul. Przemysłowa 2, 3, działka 1215/5.
5.08 od godz. 8:30 do 15:30


powiat rawicki

Miejska Górka ul. Buszy, Bema, Dubińska; Dąbrowa ul. Ogrodowa, Kościuszki, Dubińska, Nowa
5.08 od godz. 9:40 do 13:00


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat kościański

gm. Śmigiel: Przysieka Polska ul. Bruszczewska - cała oprócz nr 23; ul. Główna nr 69, 71, 71A, 78; ul. Piaskowa - cała; ul. Przemysłowa nr 3 do 12, nr 14, 16, 20, działki nr 220/1, 224/4, 449.
5.08 od godz. 11:00 do 14:30


Kościan: ul. Składowa nr 9 do 17 nieparzyste (działki nr 3339/1, 3340, 3340 do 3344, 3342/2, 3343/2, 3344/3, 3344/4, 3345/1, 3345/2, 3345/4, 3345/6, 3346/1, 3346/3, 3346/6, 3346/8, 3346/10, 3347, 3347/2, 3348/2, 3348/4).
6.08 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Śmigiel: Karśnice nr 49 do 52, nr 62, nr 66 do 86A, nr 87 do 90, działki nr 20, 32/5, 32/7, 32/13, 287/2, 290/3, PH Skoracki.
6.08 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Kościan: Kokorzyn działki nr 403/24 i 403/25 GAZ-SYSTEM; ul. Długa nr 2; ul. Kościańska nr 25 RSP, FUH MARCIN, działka nr 403/23; ul. Ogrodowa - cała; ul. Sosnowa nr 9, działka nr 398/67.
9.08 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Śmigiel: Stare Bojanowo ul. Kolejowa, Kwiatowa, Mała - całe ulice; ul. Kręta nr 1, nr 3 do 31, nr 33, działka nr 213/1 przepompownia; ul. Mostowa - cała ulica (oprócz nr 1, 2, 4, 4A).
10.08 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Kościan: Nacław nr 9 do 26, nr 47 do 49C, działki nr 80/1, 80/4, nr 84 ujęcie gazu K-9.
11.08 od godz. 8:30 do 13:00


PIECHANIN 24, 25, 27, 28, 29, 30B, 31, 32, 32B, 33, 33A, 34, 38A, 39, 40, 41, DZ. 117,
11.08 od godz. 9:00 do 13:00


powiat leszczyński

gm. Lipno: Gronówko Osiedle Gronowe nr 173 (działka nr 326).
5.08 od godz. 17:00 do 19:00


gm. Rydzyna: Kłoda nr 53 do 62, 116C, 116E, 117 do 126A, 126D, 127, działki nr 598/2, 621/2, 622/6.
6.08 od godz. 7:30 do 9:30


gm. Krzemieniewo: Brylewo - cała miejscowość oprócz nr 3 i działki nr 8 (OHZ Garzyn).
6.08 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Święciechowa: Piotrowice działka nr 29/3.
11.08 od godz. 7:00 do 11:00


gm. Włoszakowice: Krzyżowiec nr 1 leśniczówka, działka nr 5096/3.
11.08 od godz. 7:30 do 15:30


Włoszakowice ul. Grotnicka nr 58A, 58B.
11.08 od godz. 9:00 do 12:30


Włoszakowice: ul. Grotnicka nr 9B do 33, 37 i 37A nieparzyste, nr 44, 46 do 58 i 62 do 72 parzyste, Mechanika Pojazdowa; ul. Krótka - cała ulica; ul. Rzemieślnicza nr 1B, 3, 7, nr 2 do 14 parzyste (oprócz Firmy WERNER KENKEL), działka nr 850/12.
11.08 od godz. 9:00 do 9:30


Włoszakowice: ul. Grotnicka nr 9B do 33, 37 i 37A nieparzyste, nr 44, 46 do 58 i 62 do 72 parzyste, Mechanika Pojazdowa; ul. Krótka - cała ulica; ul. Rzemieślnicza nr 1B, 3, 7, nr 2 do 14 parzyste (oprócz Firmy WERNER KENKEL), działka nr 850/12.
11.08 od godz. 11:30 do 12:30


gm. Święciechowa: Lasocice ul. Ogrodowa nr 3, 3A.
11.08 od godz. 11:30 do 17:30


BYLIN 1, 2, 4, 6, KOMORNIKI 29, 30, 30B, 30C, 33, 52, 59, 69, 71, 75/7/30M, 76, dz. 77/29, dz. 77/4, dz. 74/21, 55B, NAGRADOWICE przepompownia ścieków PK1,
12.08 od godz. 10:00 do 12:00


powiat nowotomyski

gm. Nowy Tomyśl miejscowości Cicha Góra od nr 67 do nr 70, nr 74, 75, działki nr 123/1, 135/15. miejscowości Paproć nr 122.
6.08 od godz. 7:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Nowy Tomyśl ul. 3 Stycznia od nr 87 do nr 99 nieparzyste, działki nr 24/3, 1867/3. miejscowości Glinno nr 120, od 190 do 191a, 194, 195, 195f, 196l, 196m, działki nr 24/3, 27/8, 27/9, 44/14, 44/15, 44/16, 44/19, 44/20, 207/4. miejscowości Przyłęk nr 1, od nr 16 do nr 19, nr 37, działki nr 608/4.
9.08 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Paproć nr 85, od nr 96 do nr 102, od nr 106 do nr 108b, nr 111a, działki nr 262, 310/1, 312/6, 901/3, 901/5, 901/6, Przejazd PKP.
10.08 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna działka nr 328/5.
10.08 od godz. 12:00 do 14:30


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Nowy Tomyśl ul. Zachodnia nr 8, działka nr 1531/2 MIK Piosik.
16.08 od godz. 13:00 do 15:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Cicha Góra od 87 do 90, 95, działki 167/5, 167/12
17.08 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Opalenica miejscowość Opalenica ul. Słoneczna działki 2215, 1063/9, 1053/2
17.08 od godz. 10:00 do 12:00


Gmina Opalenica miejscowość Kopanki 16, 18, 88, 88a, 88b, 90, 90a, 92, 92a, 94, 104, działki 150/2, 150/3, 154, 155/, 155/1, 158/10, 303/5
17.08 od godz. 10:30 do 12:30


powiat obornicki

Kaziopole 41, Grudna 57, działki 3/8, 36/2.
6.08 od godz. 8:00 do 14:00


Rogoźno ul. Hetmańska 31, działki 197/7, 197/29.
6.08 od godz. 8:00 do 13:00


Ryczywół ul. 1 Maja 8A, 12, 13, 17, 18, 19A, 23, ul. Kolejowa 1 do 28, BS, działki 879/6, 910/3, 953/1, 953/5, 953/8, 953/9, 953/12, 953/24, baza GS, Stacja Paliw, GSM, Piekarnia, warsztaty, ul. Kościuszki 9 do 20, Sklep, działka 551, ul. Ks. Stepczyńskiego 1, 2, ul. Słowackiego 4, 5, 6, 7, ul. Czarnkowska 18 do 31, działki 420/4, 452, 734, hydrofornia, przepompownia, szkoła.
9.08 od godz. 7:00 do 8:00


Ryczywół ul. 1 Maja 8A, 12, 13, 17, 18, 19A, 23, ul. Kolejowa 1 do 28, BS, działki 879/6, 910/3, 953/1, 953/5, 953/8, 953/9, 953/12, 953/24, baza GS, Stacja Paliw, GSM, Piekarnia, warsztaty, ul. Kościuszki 9 do 20, Sklep, działka 551, ul. Ks. Stepczyńskiego 1, 2, ul. Słowackiego 4, 5, 6, 7, ul. Czarnkowska 18 do 31, działki 420/4, 452, 734, hydrofornia, przepompownia, szkoła.
9.08 od godz. 14:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Bąblinek od nr 1 do nr 4a.
10.08 od godz. 8:00 do 17:00


Rogoźno ul. Kolejowa 26, 38.
10.08 od godz. 8:00 do 13:00


Pruśce 112, działka numer 467.
11.08 od godz. 8:00 do 14:00


Międzylesie działki 248/33, 248/36.
11.08 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. Betoniarska. ul. Kowanowska nr 7, 7a, 7b, 7c, 9, od nr 10a do nr 18, od nr 20 do nr 36 parzyste, działki nr 821/2, 826/3, 827, 827/3, 827/5, 827/12. ul. 11 Listopada działka nr 1007, Sygnalizacja Świetlna.
11.08 od godz. 8:30 do 20:00


gm. Oborniki miejscowości Uścikówiec od nr 12a do nr 12k, nr 13a, 13b, 13d, 14, 14b, 14c, od nr 16 do nr 26, działki nr 11/7, 13/3, 15/2, 19/3, 19/4, 26/2, od nr 35/3 do nr 35/8, 35/11, 35/12, 35/12, 98/1.
16.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Sepno od nr 1 do nr 8, nr 10 i 11, działki nr 120/1, 120/3, 127/13, 130, 132/13, 132/15, 132/20, 132/21, 132/28, 132/32, 144/6, 172/2, 172/4. miejscowości Zielątkowo ul. Kręta nr 19, działka nr 161/2, Hydrofornia.
17.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Wargowo od nr 80 do nr 104, działki nr 19/2, 19/5, 19/15, 28/3, 33/5, 34/3, 34/4, 34/6, 36, 138, Przepompownia. miejscowości Świerkówki działki nr 1/12, 20/1, 20/2. miejscowości Kowalewo nr 10.
20.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Objezierze nr 3, działka nr 52/1, Zespół Szkół imienia Adama Mickiewicza.
21.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Nowołoskoniec od nr 1 do nr 10, nr 11, 21a, 23, działki nr 116/4, 117/4, 126/6, 126/7, 126/10, 126/11, 129/4, 130/2, 134/2, 160/1, 160/5, 162/5, 163/2, 165/6, 165/8, od 165/10 do 165/16, 174, 179/10, Przepompownia. miejscowości Bąblin nr 24, 24a, 24c, 25, od nr 26 do nr 31a, działki nr 78/3, 78/4, 80/12, 80/15, 90/3, 91/2, od 95/2 do 95/5. miejscowości Bąbliniec nr 1, 2. miejscowości Marylówka nr 1, 2, 16.
24.08 od godz. 9:00 do 15:00


powiat rawicki

gm. Bojanowo: Golina Wielka nr 4B, 18B, 19, 22 do 37, 46 do 58, 79, 80, DINO pl. budowy, KK Service Plus, DREWDOM, kościół, pałac, HZZ, Gospodarstwo Rolne HZZ Żołędnica (dz. 144/3), działka nr 143/5.
6.08 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Bojanowo: Zaborowice nr 1 do 38, 38ABCDE, 39, 40, 40AB, 44, 46, 46ABCD, 48, ORANGE Polska, kaplica, sklep, remiza OPS, świetlica wiejska, przepompownia PS-1, działka nr 30/2, 53/1.
6.08 od godz. 9:30 do 12:30


gm. Rawicz: Załęcze nr 25 PW TWARDY, 28 (dz. 11/1) MAD MAĆKOWIAK.
9.08 od godz. 8:00 do 12:00


powiat koniński

BOGUSZYN ul. KASZTANOWA 12B, ul. KRAŃCOWA 1, 2, 3,
6.08 od godz. 8:30 do 12:30


powiat międzychodzki

gm. Sieraków miejscowości Śrem nr 1, 25, działki nr 5/1, 29/13, 37. miejscowości Chalin działki nr 29/1, 29/3, 29/4, 29/7, 29/10, 29/12, 29/13, 37, 127/2, 146/5. miejscowości Przemyśl działki nr 2, 146/5.
6.08 od godz. 9:00 do 14:00


powiat poznański

ŁOPUCHOWO 4, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27A, 30, 31, 32, ul. Gać, ul. ul. Boczniakowa, ul. Borowikowa, ul. Podgrzybkowa, ul. Smardzowa, ul. Maślakowa,
6.08 od godz. 12:00 do 14:00


Budzyń ul. Poziomkowa działka 1541/24, Piaski działka 1541/17.
9.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Kręta od nr 1 do nr 17, nr 25a, 37, 37a, 58, działki nr 121/4, 126/3, 126/4, 135. ul. Szamotulska od nr 1 do nr 11, 15, 17a oprócz nr 2b, działki nr 13/2, 115/7, 130/4.
9.08 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Księdza Alfonsa Majcherka od nr 53 do nr 57 nieparzyste, od nr 59 do nr 70, od nr 72 do nr 82 parzyste, działki nr 74/1, 74/2, 89/5, 89/6, 89/8, 98/9, 98/10, 210/1, 244/18, 245/4, 247/4, 893. ul. Magnacka ul. Rzepakowa. ul. Szlachecka. ul. Brylantowa. ul. Zacisze.
9.08 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina buk miejscowość Wielka Wieś ul. Św. Rocha 83, 85, 87, działki 364/1; cała ul. Podgórna
10.08 od godz. 8:00 do 12:00


Komorniki: ul. Sadowa od 21 do 31 nieparzyste, 32A-G, 34B, 36, 36B, ul. Brzoskwiniowa 5, 7, ul. Truskawkowa od 10 do 40 parzyste, od 11 do 57 nieparzyste.
10.08 od godz. 8:15 do 11:30


gm. Stęszew miejscowości Strykowo ul. Łanowa działki nr 362/14, 362/16, 444/6.
10.08 od godz. 9:00 do 11:30


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Wiosenna. ul. Marcowa.
10.08 od godz. 10:00 do 13:00


Wiry: ul. Malinowa od 19 do 25 nieparzyste.
10.08 od godz. 10:30 do 13:30


gm. Stęszew miejscowości Strykowo ul. Gołębia.
10.08 od godz. 12:00 do 16:30


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Pastelowa. ul. Jeżynowa działka nr 92/12.
11.08 od godz. 9:00 do 11:30


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Leśna od nr 58 do nr 70a parzyste. ul. Słoneczna numery nieparzyste, działki nr 13/7, 13/20, 25/25.
11.08 od godz. 12:00 do 15:30


Tarnowo nr 11, 21-32, dz. 89-92
11.08 od godz. 12:00 do 15:00


ROGALINEK ul. PÓŁNOCNA 18, 22, 24, 28, 30, 32, 36, 44, 46, 96/5,
12.08 od godz. 8:00 do 12:00


Biskupice ul. Spadziowa, Bartnicza nr 28-38, Polna dz. 87/14, 145/29, 145/28,
12.08 od godz. 8:30 do 11:00


Plewiska: ul. Zielarska 19-27, od 29 do 51 nieparzyste, 118A-F, 118H, 120A-H, ul. Lubczykowa 36, 38, 47, 49, 53, 53A-C, ul. Szczypiorkowa.
12.08 od godz. 8:30 do 10:30


Plewiska: ul. Lawendowa, ul. Miętowa 26, 28, ul. Kozłowskiego 11, 13, 17, 19, 21, 23, 23A, 25, 25A-B, 29, 29A-B, 31.
12.08 od godz. 8:30 do 10:30


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Goździkowa numery parzyste, działki od nr 290/5 do nr 290/11. ul. Liliowa nr 3, 7, działki nr 285/13, 290/11.
12.08 od godz. 9:00 do 11:30


gm. Dopiewo miejscowości Więckowice ul. Dereniowa. ul. Jeziorna od nr 59 do nr 77 nieparzyste. ul. Słoneczna od nr 1 do nr 13, nr 16, działki nr 172/15. ul. Zbożowa nr 1, 1/1.
12.08 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrówka ul. Kolejowa od nr 20 do nr 24c parzyste, działka nr 40/13.
12.08 od godz. 12:00 do 16:30


Kiekrz: dz. 348 (przepompownia).
16.08 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Sielska. ul. Wesoła nr 24, 25, 28, 29, działki nr 415/22, 417/14, 418/8, 418/10. ul. Jasna nr 10.
16.08 od godz. 9:00 do 12:00


Kostrzyn ul. Cmentarna nr 3, 5, 7, 7a, Okrężna nr 3, 5, 6, 8, 10, 12, dz. 2287/1, 2287/6,
16.08 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Stęszew miejscowości Łódź ul. Jeziorna. ul. Szkolna nr 1. ul. Trzebawska nr 2, 2/1, 2/2. miejscowości Trzebaw ul. Osada Leśna 2, działka nr 2/1.
17.08 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Iskierki działki nr 179/94, 179/96, ul. Mgiełki działka nr 179/35.
17.08 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Planetarna. ul. Gajowa działka nr 392/3, 392/11, 394. ul. Słoneczna działki nr 392/8, 392/20, 392/21, 392/28, 392/29.
19.08 od godz. 9:00 do 12:00


Pobiedziska ul. Okrężna nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1g, 1f, 2f, 2e, 2d, 2c, dz.9/10, Zbożowa nr 13,
19.08 od godz. 9:30 do 14:30


Pobiedziska ul. Jęczmienna, Zbożowa nr 28, 30, 32, 34, Żytnia nr 25, 10, 30, 32, 34,
19.08 od godz. 9:30 do 10:00


Pobiedziska ul. Jęczmienna, Zbożowa nr 28, 30, 32, 34, Żytnia nr 25, 10, 30, 32, 34,
19.08 od godz. 14:00 do 14:30


gm. Komorniki miejscowości Rosnowo ul. Sadowa od nr 10 do końca ulicy parzyste.
19.08 od godz. 10:00 do 14:00


Pobiedziska ul. Nowa nr 23, 38, 40, 42, dz. 1/9, 1/10, 28/2, 28/3
19.08 od godz. 13:00 do 16:00


Pobiedziska ul. Zbożowa nr 7, 9
20.08 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Golęcińska nr 42, 44, od nr 48 do nr 74a parzyste, działki nr 263, 268/1. miejscowości Kiekrz ul. Kierska nr 82.

  • od 21.08 godz. 23:45 do 22.08 godz. 5:00

Gołunin nr 4-7A, 10, 11, Gołuń nr 8
25.08 od godz. 9:00 do 14:00


powiat wągrowiecki

Rgielsko 27.
9.08 od godz. 8:00 do 12:00


Wągrowiec ul. Bartodziejska 18, działki 5515, 484/13, 484/14, 484/15.
17.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat szamotulski

gm. Pniewy miejscowości Orliczko od nr 25 do nr 32, działka nr 104.
9.08 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Orliczko od nr 25 do nr 32, działka nr 104.
10.08 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Orliczko od nr 25 do nr 32, działka nr 104.
11.08 od godz. 8:00 do 16:00


Obelzanki 30, 31, 32, działka 115/6.
13.08 od godz. 9:00 do 12:00


Chojno-Młyn 44AO, 44AN, 44AL, 44G, 44AH, 44AG, działki numer 954, 957, od numeru 1021 do numeru 1046, 1354/3.
13.08 od godz. 13:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Niewierz ul. Długa od nr 1 do nr 11, nr 13, działka nr 441/1, OSP, Sklep. ul. Parkowa. ul. Turowska nr 1, 2, 93a.
16.08 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Niewierz ul. Długa nr 12, 14, 16, 18, od nr 20 do nr 29, nr 31, 33, 35, działki nr 17/1, 81, 147, 423/1. ul. Wierzbowa. ul. Leśna nr 5, od nr 7 do nr 10, od nr 12 do nr 22 parzyste.
16.08 od godz. 8:00 do 8:30


gm. Duszniki miejscowości Niewierz ul. Długa nr 12, 14, 16, 18, od nr 20 do nr 29, nr 31, 33, 35, działki nr 17/1, 81, 147, 423/1. ul. Wierzbowa. ul. Leśna nr 5, od nr 7 do nr 10, od nr 12 do nr 22 parzyste.
16.08 od godz. 13:00 do 16:00


gm. Obrzycko miejscowości Stobnicko od nr 1 do nr 8, 9a, 9d, działki nr 19/3, 20/10, 21/1, 21/2. miejscowości Zielonagóra działki nr 368/2, 368/12, 507/1, Przepompownia Ścieków. Borownik.
20.08 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Duszniki miejscowości Duszniki ul. Podrzewska nr 1, 12, 17a, 38, 40, 42, 47, 49, 51, 55, 57, działka nr 243/12. ul. Graniczna nr 1. miejscowości Podrzewie ul. Dusznicka nr 16, 57, 59. ul. Poznańska nr 1 działka nr 47/10. ul. Osiedlowa 1. ul. Długa 3.
31.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat chodzieski

Szamocin ul. Łąkowa 36, 46, 48, 50, działki 78, 79, 88.
10.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat złotowski

Dzierzążenko działki nr 115/17-21, 282/1, 320/10.
10.08 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Lędyczek dz. 441/2.
10.08 od godz. 8:00 do 12:00


Lędyczek ul. Kościuszki 64, działka 5 - znaki aktywne.
18.08 od godz. 7:00 do 14:00


powiat grodziski

gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Winna od nr 30 do nr 34a parzyste, działki nr 3107/5, 4133/1, 4133/5, 4133/19.
11.08 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Dębowa działki nr 151/9, 151/11, 151/12, 151/13, 735/1, 750, GSM. ul. Zamkowa nr 9.
11.08 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Hokejowa.
11.08 od godz. 10:30 do 13:00


gm. Rakoniewice miejscowości Narożniki od nr 1 do nr 16 oprócz nr 3a i 3b, nr 20, działki nr 195/2, 212/1, 212/2.
11.08 od godz. 12:30 do 14:30


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Ptaszkowo od 62 do 78
12.08 od godz. 11:00 do 13:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Kobylniki nr 61h, działki nr 61/9, 61/12.
16.08 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Tenisowa. ul. Atletyczna nr 1, 9, 11, 15, 17, 19, 27, działki nr 4019, 4021, 4023, 4027. ul. Kajakowa nr 1, działka nr 3374/1.
19.08 od godz. 11:30 do 14:30


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Sroki - cała miejscowość.
11.08 od godz. 8:00 do 13:00


powiat gnieźnieński

Czerniejewo ul. Kochanowskiego dz.747/15
11.08 od godz. 9:00 do 13:00


Pawłowo nr 168A, 168G, 168H, 168J, 168o
12.08 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Kłoda 1, 3, 6, 6A, 7, działka numer 108.
16.08 od godz. 7:00 do 15:00


Przyborowo dz. 133/11, 175, 133/4
16.08 od godz. 9:00 do 13:00


Przyborowo nr 1, 3, 34, 36, 4, DZ.33/8, dz. 33/12, dz. 35/1, dz.132/4, dz.33/11, dz.33/13, WIERZYCE, OSIEDLE POD LIPAMI nr 42
16.08 od godz. 9:00 do 9:30


Przyborowo nr 1, 3, 34, 36, 4, DZ.33/8, dz. 33/12, dz. 35/1, dz.132/4, dz.33/11, dz.33/13, WIERZYCE, OSIEDLE POD LIPAMI nr 42
16.08 od godz. 12:30 do 13:00


Zawada ul. Wiosenna 7, 9.
17.08 od godz. 7:00 do 14:00


Gniezno ul. Wiosny Ludów nr 35-58, Kombatantów 10, 20
18.08 od godz. 8:00 do 8:30


Gniezno ul. Wiosny Ludów nr 35-58, Kombatantów 10, 20
18.08 od godz. 14:00 do 14:30


Gniezno ul. Armii Poznań nr 41, Wiosny Ludów nr 33, 34, ul. Wolności nr 38a, dz. 28/3,
18.08 od godz. 8:00 do 14:30


Kujawki dz.127/2, DZ127/7, dz.137/1, Lubochnia 113/11, 113/6, 24/a, 24D, 24E, 25, 27, 28, 500, DZ.124/9, dz. 152, dz 157/23, dz.11/22, dz.127/6, Os. Bukowe, Os. Modrzewiowe
20.08 od godz. 8:30 do 10:00


Żydowo ul. Wodna, Pl. Obrońców Żydowa, Krótka, TADEUSZA KOŚCIUSZKI nr 1-35, 39, KS. MJR. MATEUSZA ZABŁOCKIEGO nr 2, 4, Nałęczowska nr 1, Gębarzewska nr 6, 7, GNIEZNO ul. KOKOSZKI nr 253, dz.50, dz.nr281, GĘBARZEWO nr 24, 25, MNICHOWO nr 51-53R, DZ. 220/22, dz.220/12
20.08 od godz. 8:30 do 9:00


Żydowo ul. Wodna, Pl. Obrońców Żydowa, Krótka, TADEUSZA KOŚCIUSZKI nr 1-35, 39, KS. MJR. MATEUSZA ZABŁOCKIEGO nr 2, 4, Nałęczowska nr 1, Gębarzewska nr 6, 7, GNIEZNO ul. KOKOSZKI nr 253, dz.50, dz.nr281, GĘBARZEWO nr 24, 25, MNICHOWO nr 51-53R, DZ. 220/22, dz.220/12
20.08 od godz. 14:00 do 14:30


Żydowo dz.327/1
20.08 od godz. 9:00 do 14:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Kluczewo ul. Przemęcka nr 18 do 26 parzyste, działka nr 775, syrena OSP; ul. Rolnicza, ul. Wąska - całe ulice.
12.08 od godz. 7:30 do 11:30


powiat kolski

gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Zielona nr 5, 6, 7, 9, 12, działka nr 801/4.
13.08 od godz. 8:30 do 15:00


powiat średzki

ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. TRĄMPCZYŃSKIEGO nr 1-11, 14, WRZESIŃSKA nr 23, ŻWIRKI I WIGURY nr 22
16.08 od godz. 9:00 do 13:00


Słupia Wielka 28, PGR,
18.08 od godz. 9:00 do 13:00


powiat kaliski

miejscowość Łąkie nr 23, 25, 25A, 29, 30, 83.
17.08 od godz. 8:00 do 11:00


powiat śremski

Lipówka
17.08 od godz. 9:00 do 10:00


powiat wrzesiński

KOŁACZKOWO ul. WRZESIŃSKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,
20.08 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Lato

Pocovidowa łysina

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie