Gdzie oglądać mecz Radomiak Radom - Zagłębie Lubin? Transmisja w telewizji oraz stream w internecie

Bartosz Głąb
Mecz Piast Gliwice - Radomiak Radom
Mecz Piast Gliwice - Radomiak Radom Arkadiusz Gola / Polska Press
Mecz Radomiak Radom - Zagłębie Lubin rozpocznie niedzielne granie w 30. kolejce PKO Ekstraklasy. Zespoły są sąsiadami w ligowej tabeli, dotychczas zgromadziły na swoim koncie 35 punktów. Ewentualne zwycięstwo którejś z drużyn, może znacznie oddalić ją od strefy spadkowej. Zapraszamy na relację tekstową LIVE w niedzielę od godziny 12:30 na GOL24!

Gdzie oglądać mecz Radomiak Radom - Zagłębie Lubin?

Oba zespoły do niedzielnego starcia nie będą przystępować w najlepszych nastrojach. Radomiak w poprzedniej kolejce został rozbity na Suzuki Arena przez Koronę Kielce aż 0:4. Radomianie popełniali fatalne w skutkach błędy w defensywie i po całkiem niezłym okresie, wrócili do koszmarów z początku roku. Przecież w dwóch pierwszych meczach drugiej części rozgrywek rywale strzelili im aż 10 goli.

W fatalnej dyspozycji jest też Zagłębie. Podopieczni Waldemara Fornalika po niespodziewanym zwycięstwie z Pogonią Szczecin w pierwszej połowie marca zdobyli zaledwie 2 punkty w 5 meczach. Ostatnie 3 spotkania Miedziowych to same porażki. Warto jednak podkreślić, że 2 przegrane lubinianie zanotowali przeciwko rozpędzonym Górnikowi Zabrze oraz Jagiellonii Białystok.

Oba zespoły mają 5 punktów przewagi nad będącą w strefie spadkowej Koroną Kielce. Złocisto-Krwiści zagrają niezwykle ważny mecz z Puszczą Niepołomice, która również broni się przed spadkiem. Wydaje się, że ewentualne zwycięstwo Radomiaka lub Zagłębia, znacznie oddali tę drużynę od strefy spadkowej.

Jesienne starcie tych drużyn było niezwykle emocjonujące. Radomiak do przerwy prowadził w Lubinie już 2:0 po bramkach Ediego Semedo i Pedro Henrique. Jednak w drugiej połowie Miedziowi skutecznie wzięli się za odrabianie strat i do siatki gości trafili Damian Dąbrowski oraz Mateusz Wdowiak. Miejscowi nie zdążyli dobrze nacieszyć się z wyrównującej bramki, bo zaledwie minutę później Edi Semedo trafił po raz drugi i jak się później okazało, dał zwycięstwo radomianom.

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin w telewizji

Transmisję z meczu Radomiak Radom - Zagłębie Lubin od godziny 12:30 będzie można obejrzeć jedynie na kanale Canal+ Sport 3. Rywalizację skomentują Piotr Glamowski i Wojciech Jagoda. Arbitrem spotkania będzie Piotr Lasyk z Bytomia. Natomiast w wozie VAR zasiądą Bartosz Frankowski i Patryk Gryckiewicz.

Radomiak Radom - Zagłębie Lubin w internecie. Stream online, live

Dostęp do płatnego streamu z meczu Radomiak Radom - Zagłębie Lubin w aplikacji Canal+ Online.