Gdzie rodzić? Ranking TOP 10 najlepszych porodówek w...

  Gdzie rodzić? Ranking TOP 10 najlepszych porodówek w Wielkopolsce

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Fundacja Rodzić Po Ludzku na stronie gdzierodzic.pl opublikowała ranking szpitali z oddziałami położniczymi. Powstał on na podstawie informacji przekazywanych
  1/12

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©pexels.com

  Jesteś w ciąży, planujesz poród i zastanawiasz się, która z wielkopolskich porodówek będzie najlepsza? Fundacja Rodzić Po Ludzku na stronie gdzierodzic.pl opublikowała ranking szpitali z oddziałami położniczymi. Powstał on na podstawie informacji przekazywanych przez kobiety w ankiecie "Głos Matek". Zobacz 10 oddziałów położniczych w województwie wielkopolskim, które oceniono najwyżej, biorąc pod uwagę takie czynniki jak m.in. swoboda rodzenia, warunki w szpitalu, pomoc w karmieniu dzieci itp.
  - Ranking Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku powstaje na podstawie informacji przekazywanych przez kobiety w ankiecie „Głos Matek”. Należy podkreślić, że to jedyny taki ranking, który obejmuje wszystkie szpitale i oddziały położnicze w Polsce. Ranking Szpitali jest codziennie aktualizowany. To unikatowy projekt, ponieważ codziennie pomaga wielu kobietom świadomie wybrać miejsce porodu - informują przedstawiciele Fundacji Rodzić Po Ludzku.

  I dodają: - Ideą Rankingu Szpitali jest wskazywanie szpitali w których kobieta może “urodzić po ludzku”, w intymności i poszanowaniu godności. Dzięki zebranym informacjom w naszej bazie szpitali na stronie www.gdzierodzic.info kobiety mogą wybrać porodówkę, która wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom w kwestii opieki okołoporodowej.

  Sprawdź najlepsze szpitale położnicze i porodówki w Wielkopolsce
  Zobacz galerię

  W ankietach kobiety oceniają szpitale w kilku obszarach, w tym m.in. realizacji planu porodu, swobody rodzenia, opieki podczas cięcia cesarskiego, pomocy w opiece nad dzieckiem, czy nawet warunków w szpitalu i zadowolenia z opieki.

  Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Wyślij informację, zdjęcia lub film na adres: [email protected]


  Komentarze

  Warto zobaczyć

  Diety