Globusem rzuciła w nauczycielkę

  Globusem rzuciła w nauczycielkę

  SAGA

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Policja wyjaśnia okoliczności zajścia, do którego doszło w jednej ze staromiejskich szkół. Szesnastoletnia uczennica gimnazjum uderzyła globusem nauczycielkę. Za naruszenie nietykalności cielesnej dziewczyna odpowie przed sądem rodzinnym.
  - To były wygłupy, taka popisówka - tak policjantom mówiła młodzież uczestnicząca w zajęciach. Kiedy nauczycielka, podczas lekcji, sprawdzała stopnie w dzienniku, siedziała pochylona. Nagle została uderzona czymś w głowę. Okazało się, że któryś z uczniów rzucił w nią globusem. Na szczęście nie została mocno ranna.

  Początkowo żaden z uczniów nie przyznawał się do winy, później jednak klasa wskazała sprawczynię incydentu. Była to jedna z dziewcząt. Natychmiast o zajściu powiadomiono funkcjonariuszy zajmujących się sprawami nieletnich z komisariatu Poznań Stare Miasto.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo