Restauracja fast food sieci McDonald’s miała według zapowiedzi władz miasta powstać w Grodzisku już w 2014 roku. Wówczas jednak doszło jedynie do zakupu działki przy trasie krajowej k-32 i od tego czasu nic w sprawie się nie ruszyło.

Gdy poprzednio redakcja "Dnia Nowotomysko-Grodziskiego" rozmawiała o terminie realizacji tej inwestycji  z działem Public Relations Manager McDonald’s Polska, proszono ją o kontakt za kilka miesięcy. Od tamtego czasu minął już prawie rok, a wciąż termin nie jest znany. Potwierdził to Dominik Szulkowski z McDonald’s. Stwierdził on, że sieć dysponuje tytułem własności działki na terenie Grodziska Wlkp., co jasno oznacza, iż ma plany inwestycyjne związane z tym miastem.

Zobacz też: Wągrowiec: Powstanie centrum handlowe

- Niestety w tej chwili nie możemy jeszcze określić, kiedy ruszą prace budowlane. Zachęcam do kontaktu w połowie roku - prosił D. Szulkowski.

Przypomnijmy, że restauracja, która ma powstać wzdłuż krajówki, zlokalizowana według planów będzie w okolicach ronda przy  ulicy Fabrycznej i to przez nią prowadzić ma do niej dojazd. Ma być to restauracja umożliwiająca spożycie posiłku na miejscu lub też kupując z samochodu.  Mieszkańcy co jakiś czas wracają do zapowiedzi jej uruchomienia, pytając kiedy to wreszcie nastąpi. Jak widać, to wciąż plany, co jednych martwi, a przeciwników tego typu lokali pewnie cieszy.

STREFA BIZNESU NA FACEBOOKU. POLUB NAS