Głos Wielkopolski

Groźne wypadki podczas meczu Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław [ZDJĘCIA]

Podczas piątkowego meczu Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra z Betardem Spartą Wrocław doszło do dwóch bardzo groźnie wyglądających upadków.Najpierw upadli

Piotr Jędzura

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/16] Następne

Groźne wypadki podczas meczu Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

Podczas piątkowego meczu Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra z Betardem Spartą Wrocław doszło do dwóch bardzo groźnie wyglądających upadków.

Najpierw upadli Jason Doyle (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) i Szymon Woźniak (Betard Sparta Wrocław). Australijczyk uderzył w bandę. Przez dłuższy czas się nie podnosił. W końcu wstał o własnych siłach i udał się do parku maszyn. W powtórce 3. wyścigu niestety Jason Doyle ponownie upadł i tym razem został wykluczony z biegu.

W 8. biegu doszło do jeszcze bardziej groźnie wyglądającego wypadku. Piotr Protasiewicz wychodził z wirażu i chciał minąć po wewnętrznej Vaclava Milika. Wtedy przednie koło kapitana Falubazu uniosło i w efekcie doszło do podcięcia pędzącego obok Milika. Czech z całym impetem uderzył w bandę. Przez dłuższy czas Milik nie podnosił się z toru. W końcu wstał, ale już nie wystąpił w kolejnych wyścigach. Piotr Protasiewicz został wykluczony z powtórki wyścigu.

Po tym zdarzeniu na torze konieczna była naprawa bandy rozerwanej podczas wypadku.

Polecamy