Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
POMOCNICY...

Hammarby IF - Lech Poznań 0:3: Kolejorz pewnie wygrywa i powalczy w następnej rundzie. Oto nasze oceny lechitów

POMOCNICY

JAKUB MODER 7
Pracował w odbiorze i skupił się na asekuracji wysoko grających Tiby oraz Ramireza. Notował sporo przechwytów i w pierwszej połowie był najbardziej aktywny z całej trójki pomocników. Miał jedną dobrą okazję z dystansu, ale uderzył za lekko.

PEDRO TIBA 8 (grał do 84. minuty)
Rywale bardzo szybko go podwajali i Portugalczyk miał w pierwszej połowie dużo mniej miejsca na boisku niż w polskiej lidze. Szukał niekonwencjonalnych zagrań otwierających drogę do bramki. Najważniejsze jednak, że poszedł do końca na pressing i dał bardzo ważne prowadzenie swojej drużynie. Świetne wykończenie. Po faulu na nim wyleciał z drużyny kapitan gości.

JAN SYKORA 6 (grał do 72. minuty)
Był aktywny i pomagał w destrukcji. Chciał brać na siebie grę, ale w pierwszej części nic konstruktywnego nie wykreował. Czech zadebiutował w wyjściowym składzie.

DANI RAMIREZ 6
Szukał sobie miejsca do gry, ale rywale znali jego atuty i szybko blokowali możliwość zagrania przez niego piłki lewą nogą. Starał się przyspieszać grę, ale miał kilka niecelnych zagrań. Popisał się jednym świetnym podaniem do Ishaka, ale strzał Szweda zatrzymał bramkarz.

JAKUB KAMIŃSKI 7
Wraz z Tymoteuszem Puchaczem byli bardzo aktywni w pierwszej połowie. „Kamyk” dryblował, strzelał, ale nie stwarzało to zagrożenia. W drugiej połowie siadła mu piłka na nodze i podwyższył na 2:0.