Harmonia dla ducha, piękno dla ciała - czyli zdobądź formę wiosną w Hotelu IBB Andersia!

Artykuł sponsorowany

Słoneczna i piękna pogoda, która przychodzi wraz z wiosną pobudza wiele zmysłów i dodaje energii. W ten właśnie czas każdy z nas przypomina sobie o potrzebie wysportowanej sylwetki, jędrnej skóry i zdrowym wyglądzie. Nie jesteśmy w stanie osiągnąć swoich marzeń bez aktywności fizycznej i odpowiedniego odżywiania się. W dzisiejszych czasach osiągniecie tego celu nie jest takie proste, a dużo łatwiej znaleźć sobie wymówkę, niż faktycznie zabrać się do pracy. Kluczem do sukcesu jest odnalezienie własnego złotego środka. Czym jest ten złoty środek i gdzie go odnaleźć?

Najważniejszym aspektem jest zwiększenie swojej aktywności fizycznej w ciągu dnia, bo jak to mówią: „ruch to zdrowie”. Każda aktywność będzie bardzo dobra, a systematyczność zbliży nas do dobrego zdrowia, zadowolenia z własnego wyglądu i kondycji. Spacer, bieżnia, trening interwałowy, rower, orbitrek, wioślarz to kilka sposobów na rozruch po zimowym marazmie. Idealnie jest rozpocząć codzienną aktywność od wizyty na basenie, gdzie można wpracować smukłą sylwetkę, wzmocnić układ krążenia i zrelaksować się. Dla potrzebujących większych wrażeń sportowych polecane są indywidualne treningi personalne, bardziej złożony trening FBW (całego ciała) lub znany już wielu osobom crossfit. Te ostatnie opcje zalecane są pod czujnym okiem trenera, a fakt, że prowadzone są w kameralnych grupach jest dodatkowo motywującym atutem.

Balans między wysiłkiem fizycznym, a psychicznym, którego doświadczamy aktywnie pracując można uzyskać dzięki odpowiedniemu relaksowi. Idealne miejsca to te wypełnione muzyką strefy wellness z saunami, jacuzzi czy helioterapia w wygodnym leżaku, dzięki której naładujemy „baterie”.

Całość dopełniają najwyższej jakości posiłki, bez których powyższe działania nie mają sensu. Najważniejsze jest śniadanie, które stanowi podstawę dobrego i aktywnego dnia. Lunch jest równie istotny - uzupełnia nasze straty energii w czasie i po pracy. Po bardzo intensywnych ćwiczeniach najlepszym rozwiązaniem są koktajle proteinowe, które dostępne są w każdym profesjonalnym klubie.

Jeśli chcesz wyrzeźbić idealną sylwetkę, zadbać o zdrowie i odpocząć w kameralnym miejscu, zapraszamy do Klubu Wellness w Harmonia SPA w Hotelu IBB Andersia w samym centrum miasta. Zarówno na Gości hotelowych, jak i Członków Klubu czeka tu: basen ze słoną wodą, hydromasażem i przeciwprądem, jacuzzi, sauna fińska i sanarium, siłownia ze sprzętem marki Life Fitness: orbitreki, bieżnie, ergometry, rowerek oraz TRX, strefa wolnych ciężarów, zajęcia grupowe i sala fitness z wyposażeniem, słoneczny taras i podziemny parking. Nową ofertą dla Klubowiczów są karnety w specjalnych cenach: A.M., P.M., ALL DAY, zapewniające korzystanie z klubu oraz posiłków: pysznego bogatego śniadania, lunchu lub obu posiłków w zależności od wybranej opcji – przed południem, po południu lub cały dzień. Posiłki serwowane są w restauracji Flavoria i skomponowane ze zdrowych, pysznych i pełnowartościowych składników przez Szefa Kuchni – Artura Szwackiego. Ofertę Klubu Wellness dopełnia szeroki wachlarz rytuałów piękna i masaży z całego świata w Harmonia SPA.

Harmonia SPA & Wellness Club, IBB Andersia Hotel, Plac Andersa 3, tel. 61 667 8090, 61 667 8300, wellness@andersiahotel.pl, spa@andersiahotel.pl,
https://www.facebook.com/HarmoniaSpaPoznan/
http://www.andersiahotel.pl/harmonia-spa-hotel-andersia-poznan

Dodaj ogłoszenie