Hello Kitty wróci do szkoły. Dyrektorka wycofała zakaz

k@s
Hello Kitty.
Hello Kitty.
We wtorek dyrektorka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1, prowadzonej przez Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców, wycofała się ze swojej kontrowersyjnej decyzji. Kilka dni temu zabroniła dzieciom przynosić na lekcje przybory szkolne i gadżety z bohaterami bajek: Hello Kitty, kucyki Pony i Monster High. Wszystkiemu winien miał być - niby - demoniczny charakter tych postaci.

Czytaj:

Szatan w katolickiej szkole? Tak, to zeszyty z Hello Kitty

Monika Więckowska, dyrektorka Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Poznaniu, napisała pismo do Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, w którym wyjaśniła zaistniałą sytuację, przeprosiła za nią i poinformowała o zniesieniu zakazu.

To słuszna decyzja, zwłaszcza - że według kuratorium - dyrekcja szkoły nie miała prawa wprowadzać takiego zakazu.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa

Wideo

Komentarze 22

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

777

heimatschutz (gość) • 18.09.13, 07:22:01

Ta kobieta jest bez kręgosłupa ideo. Jak jej napluli w twarz, to powiedziała, że pada. I teraz nawet nie broni swoich racji. A powinno być tak jak w przysłowiu: "psy szczekają, a karawana idzie dalej". Nie nadaje się na ten stołek bo będzie się wycofywać z własnych uprzednio podjętych decyzji. A kto ma władzę, to musi mieć blachę na d**ie. Bo jak ma miękkie serce to go zgnoją.

777

Z PERU SUN PRAWDA LEŻY KVICZY NIGDY STOI POsrutki RACYJA TYLKO zBOKaconych MIDASUFF.A PLEBS DO BUDY I CICHO SIEDZIEĆ I WAROWAĆ.

d
demokratka

w demokracji nawet Pan Bóg przegrywa z Ludem, a Prymas 1000-lecia GLEMP głosił: "W WALCE LUDU Z WŁADZĄ PRAWDA LEŻY PO STRONIE LUDU"... takie to jusz PiS-naki!

G
Gość

Tylko we wrześniu multimedialna prasa oPiSała CUD(ków), a wcześniej też nieźle EWANGELIZOWALI:

1) "gazeta wyborcza" z dn. 4.IX.2013 r. w artyKULe "Papież Franciszek odwołał polskiego biskupa. "Podejrzenia o pedofilię". Chodzi tu o NUNCJUSZA APOSTOLSKIEGO w Dominikanie Arcybiskupa Józefa WESOŁOWSKIEGO, który głosił Prawdy WIA(g)RY ŚW.(irniętej) z pedofilską pieśnią Liturgiczną :"KIEDYŚ O JEZU CHODZIŁ PO ŚWIECIE". Wzorem polskich Axcelencji organizował też Najświętsze Ofiary Pedofilskie, Katechezy, Spowiedź, I Komunię i obowiązkowe reKULekcje ino dla Dzieci, na które Rodzicom WSTĘP WZBRONIONY, a jak ktoś przyjdzie, to MissJonasz Wrzaskiem z Ambony lub od Ołtarza Go wypier...niczy! W "BUBLII" zaś STOI jak byk: "PRZYJACIELU, PO COŚ PRZYSZEDŁ"? Widać z tego, że obecny Ojciec ŚW.(irnięty) FRANCISZEK (z)BAWICIEL to WŁADCA D"u"P! - na D"u"PIE robi Boski Interes!

2) "SUPEREXPRESS" z dn. 5.VIII.2013 r. zamieścił artykuł "Polski biskup podejrzany o pedofilię został odwołany!" kontynuuje temat "gazety wyborczej" pokazując, że nie tylko SILNA WIA(g)RA PROWADZI DO (z)BAWIENIA, ale D"u"PA TEŻ! Takie to już ŚW.(irnięte) ZBOCZKI... Jeden wzięty ze SLAMSÓW wpypier...niczył Drugiego ze SLAMSÓW pokazując jak wygląda ŚW.(irnięta) Walka między Slums Manami! DO(w)N Francesco (z)BAWICIEL w Boski sposób postara się, aby wszystkie Najświętsze Ofiary Pedofilskie zostały Odprawione z Kwitkiem!
Watykan od X-czasu chlubi się e-papieżami, a obecny FRANCESCO (z)BAWICIEL to e-ROTOMAN!

3) "NEWSWEEK" z dn. 27.VIII.2013 w artyKULe: w artyKULe "Sondaż: Polski Kościół ma za duży wpływ na politykę" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła. Wygląda Ona Bosko - Wszyscy ŚW.(irnieci) czyli MIĘDZY KLOWNEM, A DOWNEM! AMINENCJE z całą resztą zaś tworzą zgrany Alkoholowy ZESPÓŁ DOWNA. Sondaże pokazują jak ludzie mają DOŚĆ (z)BAWIENIA przez Spółkę (z)BAWICIELI z Ograniczoną Odpowiedzialnością Intelektualną czyli WATYKAŃSKĄ Szkołę Aktorską szKULącą ino do jednej roli oraz ograniczonej gestyKULacji: "Pan z wami"; Przez Wszystkie wieki wieków..." "W Imię Ojca i Syna..." - i to wszystko na KULanach czyli amen!

4) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 4.IX.2013 r. w artyKULe "Czarnia kadzidlańska. Wulgaryzmy na kościele" oPiSuje Boskie Pomysły Ludu Bożego najprędzej wypier...niczonego z Kościoła. Związek od lat pokazuje jakimi WULGARYZMAMI operują AXCELENCJE z księŻULAMI i co wyczyniają Zakonnice! Żaden AXCELENCJA i księŻU:LO nie zapier...nicza MODŁÓW z pamięci ino czyta - gdyby tak przypier... z pamięci Mszę ŚW.(irniętą), to Kościół byłby pusty! leciałaby q"r"wa za qrwą i qtas za qutasem...! I w tym przypadku nikomu NYCZ SIĘ NIE STAŁO ino CZARNEMU BETONOWI odbiła szajba!

5) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.IX.2013 r. w artyKULe 1): "KUL w finansowych tarapatach. Zamyka kierunki, zwalnia pracowników" oPiSuje prognozy (z)BAWIENIA w mało optymistyczny sposób, po przeczytaniu których nawet Ojciec ŚW.(irnięty) z AMINENCJAMI może westchnąć: "KUL-wa, pada"...

spektaKULarnie katolckimpoziom POŻAL SIĘ BOŻE powinny odzwierciedlać KUL-awe tytuły naukowe:

1) mgr - to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające Poziom Pożal Się Boże...

TO JUŻ NIE TE CZASY gdzie księŻULE błyszczały inteligencją - teraz INO BŁYSZCZY GŁUPOA Axcelencji na tle INTELIGENCJI.

G
Gość

10) "ECHO DNIA" z dn. 11.IX2013 r. w artyKULe: "Renata Janik oficjalnie nowym posłem. W Sejmie towarzyszyli jej mąż, córka i… zaprzyjaźnieni księża" 
oPiSuje DEPARTAMENT (z)BAWIENIA i SEJM(inarium) na WIEJSKIEJ okupowane przez księŻULI przy każdej okazji. Dewotka Renata Janik będzie chyba uczona SILNEJ WIA(g)RY czyniącej CUDA(ków) w drodze do NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY, w której wszyscy będą chodzić na KUL-anach lub o KUL-ach! Historia (z)BAWIENIA pokazuje, że 29.I.2007 r. poważnie złamał rękę Brat Jarosław zapier...niczajac na Gorzkie Żale! Lecąc w dół nie zdążył nawet krzyknąć „BORze Ratuj”!!! Była to Niebieska Nagroda za uchwalenie 20 mln. Na Świątynie Bożej Opaczności. Nawet sam ówczesny Prymas Polski Ks. Kardynał Józef Glemp nycz Mu nie powiedział, że najpierw należy wpłacić, a ewentualnie później uchwalić!... Bez Miłosierdzia więc Boskiego przejechali się po Bracie Jarosławie..., a Brat Jarosław ... , a Brat Jarosław dalej chce wszystkich (z)BAWIĆ pokazując jak bardzo jest UZALEŻNIONY od ŚW.(irniętej) WIA(g)RY!, a LUD BOŻY Uzbrojony w SILNĄ WIA(g)RĘ skanduje: "JAROSŁAW - POLSKĘ (z)BAW"!
Zadaniem księŻULI KAPELANÓW było i jest ROZŁOŻENIE WSZYSTKIEGO OD ŚRODKA i przejecie WŁADZY. Czego wiec nauczą POSŁANKĘ RENATKĘ zaprzyjaźnione ksieŻULKI? chyba ino tylko najnowszej Modlitwy: "BORze PROWADŹ"; "BORze POMÓŻ"..., a lecąc do roboty z językiem na brodzie będzie Anielskim głosem wszystkich pozdrawiać: "SZCZĘŚĆ BORze"!

11) "SUPEREXPRESS" z dn. 11.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Mąż się zabił bo ksiądz go molestował" oPiSuje "EFEKT FRACISZKA" e-ROTOMANA! Dzięki BOGU ludzie TARGAJĄ SIĘ NA ZYCIE niczym NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOFILSKIE! Omawiany przypadek odnosi się do MĘŻĄ PEDAŁOWANEGO przez księŻULA (z)BAWICIELA!

12) "SUPEREXPRESS" z dn. 13.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Żona ofiary do księdza: Zobacz co zrobiłeś!" ukauje SILNĄ WIA(g)RĘ męża, który popełnił samobójstwo. Z Bożą Pomocą był Pedałowany przez księŻULA śpiewającego Hymn Dziękczynny: "Z RĄK KAPŁAŃSKICH PRZYJMIJ PANIE..." - taki to już EFEK FRANCISZKA (z)BAWICIELA z Watykańskiego Państwa (z)BAWIENIA!
13) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 17.IX.2013 r. w artyłach: 1):"Szatan w katolickiej szkole? Tak, to zeszyty z Hello Kitty" oraz 2): "Ks. Sławomir Kostrzewa: Wiele bajek, książek, filmów i zabawek szkodzi dzieciom [PREZENTACJA]" pokazuje skutki Nauczycielskiej Roli Kościoła - tak wszystkich AXCELENCJE uczyły, że SAME ZGŁUPIAŁY. Na trwającym w Lublinie (od 15.IX.2013 r.) FESTIWALU NAUKI swoje 3 - grosze wtrącił KUL wieszając reklamę tego ŚWIĘTEGO Wydarzenia. spektaKULarnym Gwoździem do Trumny był EXPERYMENT NAUKOWY: do spektaKULarnie psychoPATycznych Hab.(itowych) Związek zaniósł kupioną w sklepie 5-litrową FLASZKĘ WODY z propozycją ZAMIANY jej na WINO! CZARNY BETON CUDOWAŁ, cudował i... i nycz! Jeden nawet chciał żeby złożyć OFIARĘ zapominając, ze sam JEST OFIARĄ!
w KULejce stoją PIER...nięci i PIJANI, a NIECH SE CUDUJĄ, wierząc, że ino SILNA WIA(g)RA CZYNI CUDA!
Poczynając od samego OJCA ŚW.(irniętego), którego EFEKT FRANCISZKA przynosi OWOCE SILNEJ WIA(g)RY pokazujące e-Papieża czyli e-ROTOMANA!
Ograniczając wszystko CZARNY BETON zapomina w BOSKIEJ NIEPAMIĘCI, że nycz innego nie ma do zaoferowania. Jako Specjaliści od jednej ino książki "BUBLII" i jednego ZNAKU (z)BAWIENIA wciskają KIT(t)Y o WSZECHOCY B.(L).O.G.A.! Skończyły się czasy, w której ksieŻULE błyszczały inteligencją - teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle INTELIGENCJI.
Axcelencje dadzą wszystkim ino Znak (z)BAWIENIA - Krzyż z "BUBLIĄ" i zapanuje Święty Spokój!

H
Hejter

Każde dziecko powinno mieć mały figurke, misia, naklejke czy znaczek z hello kitty, może wtedy czarni w sukienkach by sie trzymali od nich zdaleka.

M
Mw z WM

-mamusiu ! Jasiu ciągnie babcię za ucho,
-mamusiu ! a Malgosia ciągnie babcię za włosy,
Dzieci! Jak będziecie się tak brzydko bawić to każę zamknąć trumnę,

W
Wala

Co to za szkoły są teraz ? W diabły wierzą jakieś ? Czy my żyjemy w średniowieczu ?

h
heimatschutz

Ta kobieta jest bez kręgosłupa ideo. Jak jej napluli w twarz, to powiedziała, że pada. I teraz nawet nie broni swoich racji. A powinno być tak jak w przysłowiu: "psy szczekają, a karawana idzie dalej". Nie nadaje się na ten stołek bo będzie się wycofywać z własnych uprzednio podjętych decyzji. A kto ma władzę, to musi mieć blachę na d**ie. Bo jak ma miękkie serce to go zgnoją.

j
jan

A mógłby to jakoś uzasadnić?

p
podpis

wszystko co amerykanskie to lepsze - co za durne polactwo. dlaczego nie ma reksia bolka i lolka lub jezuska wy proste omamione amerkanskim dziadostwem durnie?

A
Administrator

To jest wątek dotyczący artykułu Hello Kitty wróci do szkoły. Dyrektorka wycofała zakaz

d
dyrektorka

myslalam ze hello kitty jest lucyperem....

G
Garniak

...bo ci się mózg zlasuje. Chociaż przypuszczam, że w twoim przypadku jest już za późno.

A
Antek

...to obśmianie ich. Mimo wszystko uważam, że dyrektorka powinna wylecieć na zbity pysk.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3