Głos Wielkopolski

HIPOKRATES WIELKOPOLSKI | Zobacz liderów plebiscytu

Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/69] Następne

Każdy z nas może podziękować wybranemu pracownikowi służby zdrowia oddając na niego swój głos. Doceńmy w ten sposób swojego lekarza czy ratownika medycznego. Tych, którzy zjednują sobie pacjentów swoją fachowością, cierpliwością i serdecznością. Pomóżmy wybrać tych najbardziej wyjątkowych!

Prestiżowy plebiscyt honorowym patronatem objął Jan Grabkowski, starosta poznański oraz prof. dr hab. Andrzej Tykarski, rektor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, która to uczelnia jest partnerem merytorycznym akcji.

Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu potrwa do środy, 20 grudnia. Zwycięzcy z Poznania i każdego powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie. Wojewódzki finał rozpocznie się w piątek, 22 grudnia i będzie trwać do soboty, 30 grudnia do godz. 21.

16 stycznia 2018 roku zwycięzcy oraz laureaci z powiatów wezmą udział w uroczystej Gali Hipokratesa Wielkopolski 2017, podczas której odbiorą medale z rąk starosty powiatu poznańskiego oraz nagrody, które wręczać będą: prof. Andrzej Tykarski, rektor UMP, Jan Grabkowski, starosta poznański i Adam Pawłowski, redaktor naczelny „Głosu Wielkopolskiego”.

Gala odbędzie się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UM przy ul. Przybyszewskiego 37 a w Poznaniu. Również w styczniu ukaże się dodatek „Głosu Wielkopolskiego” Hipokrates Wielkopolski 2017. W tym specjalnym wydaniu zaprezentujemy wszystkich zwycięzców naszego plebiscytu.

Jak prawidłowo oddać głos?
- trzeba wejść na stronę gloswielkopolski.pl/hipokrates
- odszukać nazwisko pracownika ochrony zdrowia, przy nim podany będzie numer czyli prefiks kandydata
- prefiks należy wpisać w SMSa, którego wyślemy pod numer 72 355 (koszt jednego SMSa wynosi 2,46 zł brutto).

Zobacz liderów plebiscytu
------------------------------------->

Polecamy