Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Hokej halowy: Grunwald Poznań i AZS AWF bez litości dla przeciwników [ZDJĘCIA]

JAC
Po sobotnich zwycięstwach poznańskie drużyny: Grunwald i AZS AWF, wygrały także niedzielne boje w lidze hokeja halowego. Wojskowi (w sobotę rozgromili Stellę Gniezno 34:6) pokonali Start Gniezno 20:2, natomiast akademicy (w sobotę zwyciężyli Start 5:4), wygrali ze Stellą 12:7.

Grunwald nie miał litości, tak jak dzień wcześniej, również dla Startu. Zanim gnieźnianie na dobre rozpoczęli mecz, już po sześciu minutach przegrywali 0:4. W pierwszej części meczu Start ani razu nie potrafił pokonać dobrze broniącego Mariusza Chyłę. Dopiero po przerwie goście zdobyli dwa gole, a w końcówce opadli z sił i przegrali wysoko z Grunwaldem 2:20. Znowu skutecznością błysnął Artur Mikuła, który tym razem zdobył siedem goli.

Z kolei akademicy pokonali najmłodszą drużynę rozgrywek Stellę. Poznaniacy szybko zdobyli pięć goli, jednak potem do głosu doszli gnieźnianie. Tym razem pogromu nie było, a ekipa AZS AWF ma na swoim koncie komplet punktów, podobnie jak Grunwald.

Grunwald - Start 20:2 (7:0)
bramki: A. Mikuła 7 (1, 2, 6, 33, 37, 47, 51), Mat. Poltaszewski 3 (11, 59, 60), T. Choczaj 3 (24, 34, 50), K. Majchrzak 2 (5, 21), P. Bratkowski 2 (43, 58-kr), R. Grzeszczak (48), P. Kozłowski (52), T. Marcinkowski (55) - M. Grotowski (33), M. Gromadzki (36-kr).

AZS AWF - Stella 12:7 (7:3)
bramki: Ł. Kosmaczewski 4 (6, 10, 37, 57), A. Krokosz 3 (9, 25, 26), D. Zimnicki 2 (1, 52), M. Kasprzyk (12-kr), F. Bratkowski (38), B. Zieliński (54), - M. Lewartowski 5 (18, 35-k, 44-k, 53, 59), H. Grotowski 2 (17, 21-kr).