Honka Espoo - Lech Poznań 1:3 RELACJA

RED
W Finlandii, na stadionie w Vantaa zakończyło się spotkanie Honka Espoo - Lech Poznań. Lech wygrał 3:1. Rewanż za tydzień na Bułgarskiej.

TU ZNAJDZIESZ RELACJĘ

Lech Poznań prowadził od 11 minuty po golu Vojo Ubiparipa. Ale już w 17 minucie gospodarze wyrównali po golu Jussi Vasara. Na prowadzenie Lech wysunął się osiem minut po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę - drugą bramkę dla Kolejorza w 53 minucie strzelił Łukasz Teodorczyk. Trzeci gol padł po strzale z rzutu wolnego. Autor - Marcin Kamiński.

W Vancie na trybunach zasiadło prawie 300 kibiców Lecha Poznań. Przed meczem nad miastem było oberwanie chmury - piłkarze mają przed sobą mecz na mokrej, sztucznej murawie.

Lechici zagrają dzisiaj na biało. Piłkarze Kolejorza nie mają reklam na koszulkach. Dlaczego? Prawo w Finlandii zabrania reklamowania firm bukmacherskich.