Horoskop dzienny na jutro (18.06). Co mówią gwiazdy? Sprawdź horoskop na piątek

Newsroom 360
Newsroom 360
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 18.06.2021?
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 18.06.2021? CC0
Horoskop na jutro (18.06.2021) dla poszczególnych znaków zodiaku przygotowała wróżka Xandra. Jej wieloletnie doświadczenie w czytaniu gwiazd sprawia, że horoskop na jutro ma bardzo wysoki współczynnik sprawdzalności. Aby przygotować horoskop na piątek, Xandra korzystała z pradawnej wiedzy, przez setki lat ukrywanej przed zwykłymi ludźmi. Dzięki jej zdolnościom, możesz poznać swoje przeznaczenie i dowiedzieć się, jak brzmi Twój horoskop na jutro (18.06.2021).

Horoskop na piątek dla Wodników

Lubisz zniżki i promocje?

Patron Wodników przebywa w znaku Byka, co oznacza, że najważniejsze będą sprawy domu. Merkury w trygonie z Uranem sprowadzi zainteresowania Wodników do kwestii finansów; wymagania rodziny rosną. Wodniki będą się zastanawiać czy zarabiać więcej, czy też skończyć z rolą rodzinnego bankomatu i mniej pracować. Ale aktywność Wodników może przerwać tylko poważniejsza choroba, a ta im nie grozi.

Porada z horoskopu na piątek dla Wodników:

Pamiętaj, że ostrożność ma swoje zalety.

Posłuchaj muzyki przy horoskopie

Horoskop na piątek dla Ryb

Ryby będą spokojne, cierpliwe i wytrwałe. Znajdziecie w sobie mnóstwo pokładów siły, o które sami siebie nie podejrzewacie. Wykorzystajcie swoją moc do szczytnych celów - wesprzyjcie swoich bliskich i wyprostujcie to, co zawsze chcieliście wyprostować. Teraz będzie ku temu okazja.

Porada z horoskopu na jutro (18.06.2021) dla Ryb:

Nie bój się pasji, fascynacja doprowadzi Cię do sukcesu.

Chcesz, by pieniądze się Ciebie trzymały? Wybierz portfel

miejsce #1

CATerpillar

Duży Portfel Męski CATERPILLAR - Garnet 83612 Black 89

159,00 zł79,00 zł-50%
miejsce #2

Furla

Mały Portfel Damski FURLA - Babylon ...

429,00 zł299,00 zł-30%
miejsce #3

Valentini

Duży Portfel Męski VALENTINI - 001-01850-0265-01 Czarny

99,00 zł69,00 zł-30%
miejsce #4

Furla

Mały Portfel Damski FURLA - Babylon ...

429,00 zł299,00 zł-30%
miejsce #6

Pierre Cardin

Duży Portfel Damski PIERRE CARDIN - 05 LINE 114 Green 23551

119,00 zł99,00 zł-17%
miejsce #7

Petersen

Duży Portfel Damski PETERSEN - 467.01-14-10-07 Pink

119,00 zł99,00 zł-17%
miejsce #9

Puccini

Duży Portfel Męski PUCCINI - MU1907 Black 1

179,00 zł149,00 zł-17%
miejsce #10

Peterson

Zestaw upominkowy PETERSON - 304R Czarny

179,00 zł149,00 zł-17%
Materiały promocyjne partnera

Horoskop na jutro (18.06.2021) dla Baranów

Barany będą miały trochę stresów. Dotrą do nich ważne wiadomości, na które czekały od dawna. Gdy tylko je otrzymają, poczują ulgę. Warto pamiętać, że będą to wieści, które mają wskazać na koniec rozdziału. Barany muszą zdawać sobie sprawę z tego, że bez ich wyraźnej decyzji, ciągle będą tkwić w przeszłości. Poczują się lepiej, gdy pójdą do przodu.

Porada z horoskopu na jutro (18.06.2021) dla Baranów:

Staraj się zawsze docierać do sedna problemu.

XANDRA POLECA

Horoskop na piątek dla Byków

Byki będą szły swoim utartym szlakiem. Na razie ich nastrój jest średni, jak zwykle są ostrożne, nieufne i samokrytyczne. Staną się jeszcze bardziej oszczędne w okazywaniu uczuć. Dość trudne w kontaktach, znowu będą mieć pretensje, że bliscy nie trzymają się planów, lekceważą obietnice, ustalenia. Byki nie czują się dobrze w atmosferze improwizacji, są wymagające, ale pretensjami ukrywają brak pewności siebie. Byki czekają sukcesy zawodowe, wzrośnie ich poczucie wartości. Byki poświęcą się głównie sprawom rodzinnym i domowym. W takim układzie gwiazd wiele par planuje wspólne zamieszkanie, zaręczyny lub ślub, Byki będą więc mogły śmiało planować, co bardzo lubią. Byki być może zdecydują się na przemyślane znajomości z portalów czy biur matrymonialnych. Okaże się również, że decyzje Byków były słuszne. W młodości Byki sporo chorują, na co wpływa ich depresyjność, lęk przed przyszłością i przepracowanie. Ale im są starsze, tym silniejsze. Coś im zawsze trochę dolega, nawet przewlekle, więc pewnie nie unikną kataru. Czeka je jednak długie życie w niezłej kondycji.

Porada z horoskopu na jutro (18.06.2021) dla Byków:

Wszystko to gra pozorów.

Horoskop na piątek dla Bliźniąt

Bliźnięta nie będą myśleć o żadnych wojnach, a tylko o tym, gdzie tu przyłożyć głowę. Dopadnie je zmęczenie, ale mogą spokojnie zbierać siły. Kłótnie nie wyjdą Bliźniętom na zdrowie, gwiazdy doradzają większą tolerancję dla innych. Okaże się, że nikt niczego nie knuje, tylko Bliźnięta jak zwykle wszystkich podejrzewają o atak.

Porada z horoskopu na piątek dla Bliźniąt:

Pamiętaj – masz tylko jedno życie, szkoda marnować je na narzekanie. W nadchodzącym czasie postaraj się przezwyciężyć swoje smutki.

XANDRA POLECA

Horoskop na piątek dla Raków

Jeśli Raki od dawna noszą się z zamiarem wdrożenia w życie wielkiego planu, mającego wpływ na wiele sfer, to będzie na to dobry czas, by plany przekuć w działanie. Ważne, by było ono przemyślane i stopniowe – rewolucja jeszcze nigdy nie skończyła się dobrze. Raki powinny dużo rozmawiać z najbliższymi o ważnych sprawach, by zbytnio nie zamknąć się w swoim punkcie widzenia. To może bowiem okazać się pułapką.

Porada z horoskopu na piątek dla Raków:

W pędzie wydarzeń zatrzymaj się i spojrzyj na nie z boku.

XANDRA POLECA

Horoskop na piątek dla Lwów

Horoskop dla Lwów przewiduje, że niedługo czeka Cię ważny egzamin. Długo się na niego przygotowywałeś. Gwiazdy podpowiadają, że Twój wysiłek zostanie nagrodzony. Koszt jaki poniosłeś podczas przygotowań, zwróci się. Musisz jednak cały czas pamiętać o pokorze i sumienności - nie trać z pola widzenia swojego celu. Pamiętaj, że dzieło jest gotowe dopiero wtedy, gdy postawisz nad nim przysłowiową "kropkę nad i".

Porada z horoskopu na jutro (18.06.2021) dla Lwów:

Nie myśl o zemście, świat o nią zadba.

XANDRA POLECA

Horoskop na piątek dla Panien

Najbliższy czas będzie świetnym momentem i okazją na poprawienie lub ożywienie rodzinnych relacji. Panny nie powinny bać się wyciągnąć ręki i wyjść z propozycją. To może być coś naprawdę drobnego, jak np. wspólny spacer czy maraton filmowy - gest zostanie doceniony. Taka forma spędzenia wolnego czasu dobrze wpłynie na ich samopoczucie i naładuje pozytywną energią na okres pełen wyzwań.

Porada z horoskopu na piątek dla Panien:

Za przyjaźń warto umierać, ale nie warto kłamać w imię przyjaźni.

XANDRA POLECA

Horoskop na jutro (18.06.2021) dla Wag

Wagi będą musiały poważnie pomyśleć o swojej przyszłości, która zapowiada się obiecująco, ale Wagi mają sporo wahań. Wagi myślą o wycofaniu się z jakiejś podjętej wcześniej decyzji. Ale kolejne dni przyniosą uspokojenie. Gwiazdy sprzyjają ich postanowieniom. Pod takim wpływem nie udadzą się tylko nielegalne kombinacje. Warto urządzić jakieś spotkanie dla przyjaciół, zjazd absolwentów lub rodzinne spotkanie. Otoczenie będzie bardzo życzliwe, nie trzeba snuć żadnych pesymistycznych wizji. Gwiazdy przyniosą Wagom polepszenie nastroju i skłonność do zabawy. Uwaga jednak na flirty, które grożą również zajętym Wagom, jakieś zauroczenie może zmienić się w coś poważniejszego. Wagi nie będą narzekać na infekcje, ale muszą dbać o kondycję. Sport i ćwiczenia są dla nich stworzone, bez wysiłku fizycznego stają się podatne na urazy, zwłaszcza mięśni. Wagi chorują z czasem na reumatyzm, dokuczają im też bóle kręgosłupa. Dlatego codzienna aktywność jest im niezbędna.

Porada z horoskopu na piątek dla Wag:

Nie ma nic złego w szczerości.

XANDRA POLECA

Horoskop na jutro (18.06.2021) dla Skorpionów

Horoskop dla Skorpionów mówi o tym, że potrzebne jest Ci wyciszenie. Musisz mieć chwilę oddechu, żeby złapać dystans do tego, co już się wydarzyło. Skup się na leczeniu ran i spoglądaniu w przyszłość. Cisza i konsekwentne rozwijanie umiejętności będą dla Ciebie najlepsze. Wypoczywaj starannie – czasu przeznaczonego na wyciszenie nie możesz marnotrawić.

Porada z horoskopu na piątek dla Skorpionów:

Odwaga w parciu do przodu jest niemniej ważna od motywacji.

XANDRA POLECA

Horoskop na piątek dla Strzelców

Jeśli w jakiejś grupie czujesz się wiecznie stłamszony, zaczniesz zamykać się w sobie. Nie ma sensu tkwić w zespole, który nie pozwala Ci rozwijać swoich zalet. Jeżeli masz taka możliwość, zrezygnuj z miejsc, które nie wpływają na Ciebie dobrze. Poszukaj przestrzeni, która pozwoli Ci na rozwijanie swoich talentów.

Porada z horoskopu na jutro (18.06.2021) dla Strzelców:

Czasami jest się skrzywdzonym, ale czasami krzywda wynika z własnej winy.

XANDRA POLECA

Horoskop na jutro (18.06.2021) dla Koziorożców

Koziorożce powinny skupić się na swoim zdrowiu – w każdym znaczeniu tego słowa. Pamiętajcie, że każda emocja odbija się na waszej fizyczności. Jaki stan ducha, taki stan ciała. Nie zapominajcie o tym! Jeśli poświęcicie odpowiednią ilość czasu na swoje zdrowie, będziecie mogli stawić czoła trudniejszym wyzwaniom, które czekają tuż za rogiem.

Porada z horoskopu na piątek dla Koziorożców:

Ideały nie istnieją, ale prawdziwe człowieczeństwo polega na ich dosięganiu.

XANDRA POLECA

Drożyzna nad Bałtykiem. Lepiej wyjechać za granicę?

Wideo

Materiał oryginalny: Horoskop dzienny na jutro (18.06). Co mówią gwiazdy? Sprawdź horoskop na piątek - Polska Times

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie