IKEA Poznań przekazała pluszaki małym pacjentom szpitali...

  IKEA Poznań przekazała pluszaki małym pacjentom szpitali dziecięcych w Poznaniu

  MIKO

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  IKEA Poznań przekazała pluszaki małym pacjentom szpitali dziecięcych w Poznaniu
  1/6
  przejdź do galerii

  ©mat. prasowe/IKEA Poznań

  W ramach międzynarodowej kampanii społecznej „Zabawa to poważna sprawa” sklep IKEA Poznań prowadził w ostatnich miesiącach 2018 roku wyjątkową, okolicznościową zbiórkę zabawek. Udało się zebrać tysiąc pluszaków! W styczniu zostały one przekazane małym pacjentom przebywającym na dziecięcych oddziałach poznańskich szpitali.
  Zabawa to poważna sprawa” jest międzynarodową kampanią społeczną IKEA, mającą na celu wsparcie prawa wszystkich dzieci do zabawy, nauki i rozwoju. Jej nieodłącznym elementem jest limitowana kolekcja pluszowych zabawek, tworzona we współpracy z dziećmi z całego świata, także z Polski. Całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany przez IKEA Retail krajowym organizacjom. Jak co roku, uzupełnieniem kampanii były lokalne akcje organizowane bezpośrednio przez sklepy IKEA w Polsce, polegające na zbiórce zabawek. W efekcie zebranych zostało w sumie prawie 7,5 tysiąca zabawek, z czego tysiąc sztuk
  w samym Poznaniu.

  W styczniu pracownicy sklepu IKEA Poznań oraz IKANO Bank przekazali pluszaki małym pacjentom przebywającym w czterech poznańskich szpitalach: Szpitalu Klinicznym im. Heliodora Święcickiego przy ul. Przybyszewskiego, Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego przy ul. Szpitalnej, Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im Wiktora Degi przy ul. 28 Czerwca 1956 r. oraz Szpitalu Św. Józefa przy ul. Krysiewicza i ul. Nowowiejskiego w Poznaniu.

  POLECAMY:
  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Zapytaj lekarza

  1 3 4 5 ... 28 »
  28 stycznia

  Światowy Dzień Trędowatych

  zobacz więcej »