Inny Festiwal, czyli o niepełnosprawności w nieco inny...

  Inny Festiwal, czyli o niepełnosprawności w nieco inny sposób

  Zdjęcie autora materiału

  Sebastian Gabryel

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  W tym roku w programie imprezy znalazł się m.in. seans filmu „Dogman” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących, escape room „Widzę ciemność” i
  1/5
  przejdź do galerii

  W tym roku w programie imprezy znalazł się m.in. seans filmu „Dogman” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących, escape room „Widzę ciemność” i spektakl Ba-Ku Teatru pt. „Całe życie w dresach”. Nie zabrakło też audycji w Radiu Afera niepełnosprawnego dziennikarza muzycznego Tobiasza Carewicza (na zdjęciu), którego gościem będzie Krzysztof „Grabaż” Grabowski. ©materiały prasowe

  Głównym celem Innego Festiwalu jest integracja osób z niepełnosprawnościami i pełnosprawnych. Co znalazło się w programie imprezy?
  W tym roku twórcy festiwalu zapraszają m.in. na seans filmu „Dogman” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących, wizytę w escape roomie „Widzę ciemność” i spektakl Ba-Ku Teatru pt. „Całe życie w dresach”. Nie zabrakło też audycji w Radiu Afera niepełnosprawnego dziennikarza muzycznego Tobiasza Carewicza, którego gościem będzie Krzysztof „Grabaż” Grabowski.

  Inny Festiwal odbędzie się w dniach od 16 do 20 października w różnych lokalizacjach Poznania.
  W dniach od 14 października do 16 listopada festiwalowe wydarzenia odbędą się również w innych miastach: Krzyżu Wielkopolskim, Kaliszu, Wrześni, Trzciance, Lubaszu, Ostrowie Wielkopolskim i Kłecku.

  Informacje na temat programu i wejściówek znajdują się na stronie barakkultury.pl.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo