Instagram Martyny Wojciechowskiej. Sprawdź co nowego na jej Instagramie

Newsroom 360
Newsroom 360
Kobieta na krańcu świata. Co nowego na jej Instagramie?
Kobieta na krańcu świata. Co nowego na jej Instagramie? Sylwia Dąbrowa/Polska Press
Udostępnij:
Martyna Wojciechowska to barwna postać telewizyjna. Od lat jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną, podróżniczką i pisarką. Jej Instagram wypełniony jest pięknymi zdjęciami z podróży, kulisami z kręcenia programu "Kobieta na krańcu świata" oraz chwilami z życia prywatnego. Na instagramowym profilu Martyny nie można się nudzić. Zobacz, jakimi nowymi zdjęciami zachwyca gwiazda.

Martyna Wojciechowska jest polską podróżniczką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Prowadziła wiele programów telewizyjnych oraz współpracowała z kilkoma miesięcznikami i magazynami. Brała udział w rajdach samochodowych. Prowadzi program podróżniczy "Kobieta na krańcu świata", w którym wraz z ekipą podróżuje po całym świecie i przedstawia historie niezwykłych kobiet.

Jest honorową ambasadorką WWF Polska. Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie pokazuje zdjęcia z różnych podróży, urywki życia prywatnego i zawodowego.

Co słychać u Martyny Wojciechowskiej? Zobacz na jej Instagramie

A Ty? #CoChceszPowiedziecSwiatu
LARYSA MACHYNIA mówi Love. Miłość. Jest mamą zastępczą z Ukrainy, z miłością opiekuje się 7 dzieci. Część z nich ma za sobą potworne wspomnienia i przeżyte traumy. Przed wojną wszyscy wszyscy mieszkali w domu w Irpieniu. Larysa była szczęśliwa. Ukończyła dwa fakultety na studiach, ma wykształcenie psychologiczne. Pracowała też w urzędzie ubezpieczeń społecznych, a Jej mąż, Mychajło, prowadził własną firmę. Powodziło im się całkiem dobrze.

Do końca nie chciała uwierzyć, że wojna stanie się ich rzeczywistością. Nawet w noc pierwszego wybuchu, kiedy o 4.30 obudził ją straszliwy huk, myślała, że to fajerwerki. Otrzeźwił ja dopiero telefon od siostry, mieszkającej w innym obwodzie. – To wojna, Larysa. Uciekajcie!

Kiedy 24 lutego rozpoczęła się inwazja Rosji na Ukrainę, zapanowała panika. Coś trzeba zrobić. Czułam, że nie ma sensu dublować pracy innych organizacji pomocowych, tylko znaleźć mniej zaopiekowany obszar.

Fundacja UNAWEZA, powołana przeze mnie do życia blisko trzy lata temu, od początku miała na celu wspieranie kobiet. CHCIAŁAM ZNAĆ Z IMIENIA I NAZWISKA KAŻDĄ NASZĄ PODOPIECZNĄ i nieść wsparcie długofalowo. Dlatego wybrałyśmy działanie na rzecz matek zastępczych ewakuowanych z dziećmi z Ukrainy. Podjęły się trudu wychowywania dzieci z traumami, porzuconych przez rodziców, które przeszły piekło ucieczki przed wojną. Larysa od naszego pierwszego spotkania w Białej Podlaskiej ujęła mnie ciepłem i serdecznością. Mimo trudnych doświadczeń nadal wierzy, że to, czego świat potrzebuje, to MIŁOŚĆ.

„Nie martwię się o pieniądze, mimo że nasz dom w Irpieniu został częściowo zniszczony i rozkradziony. Ale odkąd spakowałam cały nasz dobytek w dwa plecaki, to wiem, że rzeczy materialne nie są najważniejsze. Chciałabym jedynie zapewnić godne życie moim dzieciom.”
#love
M.
fot. Marta Wojtal
#unawezafoundation #martynawojciechowska


MAM DWIE MAMY❤️❤️
Dzisiaj DZIEŃ MATKI, a ja składam życzenia podwójnie!
Moja ukochana mama JOASIA i moja podróżnicza mama, ELŻBIETA DZIKOWSKA mają swoje święto!!!

Pozornie różni je właściwie wszystko: moja mama kocha dom i zajmowanie się rodziną. Nie znam drugiej tak troskliwej i ciepłej osoby. Elżbieta od zawsze kochała podróże i przygody, wciąż nie przestaje stawiać pytań i poszukiwać tego, co za horyzontem.

A tak naprawdę łączy je to, co najważniejsze: są wspierającymi, wyjątkowymi Kobietami, które powalają mi rozwijać skrzydła i latać wysoko.

To moje Przewodniczki, Przyjaciółki i niesłabnące Inspiracje!
M.
#dzienmamy #dzienmatki #mamaJoasia #ElzbietaDzikowska #martynawojciechowska #love #shero


SZUKAM PRACY!
To nie żart! Serio szukam pracy! Pomożecie?!
Szukam pracy dla ZENY, bohaterki programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA (sezon 12, odc.1, można obejrzeć na Playerze), o której pisałam w poprzednim poście i która jest jedną z bohaterek ostatniej okładki magazynu Wysokie Obcasy.

Zena musiała uciekać z Libanu. W Jej kraju nie ma pracy, panuje chaos i bieda.
Jest w Polsce od stycznia, chce zostać na dłużej i właśnie tutaj stworzyć swoje miejsce.
Ma wielkie serce, wysokie kwalifikacje, jest zaangażowana i bardzo dobrze zorganizowana.
Umie świetnie kierować zespołem!

👉 Zna biegle angielski, język arabski jest jej pierwszym językiem
👉 Była fixerką, tłumaczką i ma też doświadczenie w pracy na planie zdjęciowym
👉 12 lat przepracowała w różnych organizacjach pozarządowych, niosąc pomoc ludziom
👉 Była pierwszą kobietą w straży pożarnej w Libanie i szefową oddziału kobiet!

Tutaj tylko kilka Jej zawodowych zalet.
CV ze szczegółowymi informacjami już bezpośrednio w kontakcie z Zeną.

Gwarantuję, że ktoś, kto Ją zatrudni u siebie, będzie miał na pokładzie PRAWDZIWY SKARB♥️

Zena ma specjalny adres mailowy i tu możecie pisać
👉 [email protected]
SZUKASZ SUPERPRACOWNIKA?!

Rozsyłajcie dalej to info żeby pomóc Zenie😊
M.
.
.
.
.
#szukampracy #warszawa #jobwanted #lookingforjob #martynawojciechowska


A Ty?
#CoChceszPowiedziecSwiatu
ZENA CHACHINE ma 36 lat, urodziła się w Libanie. Poznałyśmy się w 2019 roku, kiedy pojechałam tam zrealizować odcinek programu „Kobieta na krańcu świata” o syryjskich uchodźczyniach. Była naszą fixerką, czyli ogarniaczką wszystkiego i tłumaczką, kluczem do tamtego świata.
Wtedy dowiedziałam się, że jest pierwszą kobietą strażaczką w ochotniczej straży pożarnej w Libanie i że stworzyła w pełni kobiecy oddział. A także, że przez 12 lat pracowała dla NGOsów (organizacji pozarządowych) i pomagała uchodźcom z Syrii, Iraku, Palestyny i wielu innych krajów.

Kiedy w Bejrucie doszło do potężnego wybuchu w porcie w sierpniu 2020 roku, była na pierwszej linii ognia. Ratowała ludzkie życia. Ciągle w terenie, zawsze gotowa, by pomóc.

Zena całe życie gasi pożary. Te prawdziwe i te symboliczne. Ale przyszedł czas, w którym to Ona potrzebuje wody.

Przyjechała do Polski w styczniu 2022 roku i chociaż codziennie tęskni za rodziną, wie, że już nie wróci do kraju, w którym panuje chaos, korupcja, a ludzie walczą o przysłowiowy karton mleka i chleb. Nie ma tam pracy, nie ma perspektyw, szansy na lepsze jutro też nie ma.
Poza tym Zena nie mogła być wolna. Bo mimo że Ona sama żyje według zasady „Żyj i daj żyć innym”, dla niej, czyli dla Kobiety, oznaczało to życie na marginesie.

Podjęła jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. Do domu już nie wróci, musi go stworzyć gdzie indziej. Buduje nowe życie tutaj, w Warszawie. Teraz jest moją sąsiadką na Żoliborzu.

Straciła swoje miejsce na ziemi. Czuje się wykorzeniona. Z domu zabrała psa Drago i prezent od siostry. To mała puszka, w niej 30 pasków papieru, a na każdym z nich jedno słowo symbolizujące to, za co powinna być w życiu wdzięczna. Podczas rozmowy dla magazynu WYSOKIE OBCASY, Zena wylosowała trzy i przeczytała je na głos:
Miłość, którą nam dajesz.
Miłość, którą dostajesz od nas.
Nadzieja.
#Hope
M.


Wiosna! A to oznacza, że będzie można częściej pracować na zewnątrz. 
Jeśli ktoś z Was rozgląda się właśnie za laptopem do pracy, to sprawdźcie nowe wydanie LG gram. Znamy się już od dłuższego czasu i mogę polecić ten model. 

Testowałam jego niezawodność na krańcach świata i w biegu między biurem, a spotkaniami w mieście. Jest superlekki, ale ze mną lekko na pewno nie miał😉 I zdał egzamin!

Sprzęt, na którym pracuję, musi być niezawodny, ale jednocześnie też ultrawygodny. LG gram w nowym wydaniu zyskał kolejny atut, bo ma matową matrycę. Praca w plenerze właśnie weszła na inny poziom.

Do 19 czerwca trwa przedsprzedaż, a z nią można złapać prezenty, m.in. zegarki, głośniki czy dodatkowe ekrany LG gram +view. Na instastory link, w którym znajdziecie wszystkie szczegóły. 
M.
Post powstał przy współpracy z marką @lgpolska
#martynawojciechowska #pracawplenerze #laptop #LG #LGgram #LGLifesGood #współpraca #lgpolska #ambasadorka


NAJBLIŻSZA ŚRODA!!!
Zapraszam Was na spotkanie ze mną w ramach akcji KOBIETY WIEDZĄ, CO ROBIĄ magazynu WYSOKIE OBCASY.
Gdzie?
AGORA, ul. Czerska 8/10
Wstęp na spotkanie jest bezpłatny✌️

Zostałam zaproszona do dyskusji w panelu o macierzyństwie. O tym biologicznym, ale i o tym podyktowanym odruchem serca. Jednym z wątków rozmowy będzie też macierzyństwo w trudnych czasach, m.in. w czasie wojny.

Na scenie ze mną cudowna JOASIA CHMURA, która poprowadzi rozmowę i która była też Bohaterką jednego z odcinków na kanale DALEJ (wrzucam Wam link na instastory).

To z kim się widzę na żywo ?
M.
P.S. Wszystkie szczegóły spotkania znajdziecie na instastory i na profilu @wysokieobcasy.pl


NOWY TYDZIEŃ!
Nowe wyzwania i nowe góry do zdobycia - te prawdziwe i te w przenośni.
Dolomity jak zawsze niezawodne.
M.
#amazingworld #neewweekneewgoals #dolomites #travel #travelinspiration #martynawojciechowska


URODZINY🎂🥂🎉
Dziś moja kochana Mama i najwspanialsza Kobieta na świecie ma swoje święto!
Stworzyła wyjątkowy dom, w którym nauczyłam się, czym jest bezwarunkowa miłość i akceptacja.

Zawsze mi kibicowała, pozwalała latać wysoko i wierzyć, że jeśli czegoś naprawdę bardzo mocno chcę, to będę mogła to osiągnąć.

Nie była fanką wszystkich moich pomysłów, ale nigdy nie podcinała mi skrzydeł, pozwalała samodzielnie podejmować decyzje i zawsze mogłam liczyć na Jej wsparcie.

Nie byłabym dzisiaj tą kobietą, którą jestem i nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem, gdyby nie Ona❤️

Mamo, dziękuję za wszystko!
Kto ze mną dołącza do życzeń dla Mamy Joasi?
M.
#birthdaygirl #happybirthday #momanddaughter #loveyou #bestwishes


A TY? CO CHCESZ POWIEDZIEĆ ŚWIATU?
Enough. Peace. Love. Hope.
W trakcie moich podróży spotkałam wiele niesamowitych kobiet i przeprowadziłam setki rozmów o tym, co jest dla nas ważne, co nas boli i co sprawia, że jesteśmy szczęśliwe. Czego potrzebujemy. I co chcemy powiedzieć światu.
Zena Chachine musiała uciekać z Libanu, Nilofar Ayoubi z Afganistanu, a Larysa Machynia z objętej wojną Ukrainy. Wszystkie one opuściły swoje domy i musiały znaleźć w sobie siłę i odwagę, żeby zacząć wszystko od nowa.

Co łączy Zenę, Nilofar i Larysę, Bohaterki zaproszone do wywiadu na łamach magazynu WYSOKIE OBCASY i inne kobiety, które spotkałam na drodze swojego życia?

Wszystkie dziś głośno mówimy DOŚĆ! Enough.
Mamy dość braku tolerancji, braku szacunku, mamy dość traktowania innych jak obcych, dość przerostu ego, które prowadzi do wojen i bierności świata, który milczy.

To, czego potrzebujemy dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek to Miłość, Pokój i Nadzieja na lepsze jutro. Bo będzie lepsze jeśli się zjednoczymy i będziemy działać razem.
Będę wdzięczna za podzielenie się naszymi treściami i użycie #CoChceszPowiedziecSwiatu oraz oznaczenie kont @unaweza.foundation i @martyna.world albo @martyna.world.shop
Każdy gest ma dla mnie wielkie znaczenie🧡

Zapraszam do lektury tygodnika WYSOKIE OBCASY i na stronę Fundacji UNAWEZA 👉 unaweza.org żeby dowiedzieć się więcej o naszej kampanii CO CHCESZ POWIEDZIEĆ ŚWIATU?

Sprzedaż koszulek w sklepie Martyna.World wspiera podopiecznych Fundacji. Link na instastory.
Razem dajemy kobietom skrzydła!
M.
#CoChceszPowiedziecSwiatu #unawezafoundation
fot. Marta Wojtal


A TY?
CO CHCESZ POWIEDZIEĆ ŚWIATU?
Magazyn Wysokie Obcasy z wyjątkowymi Bohaterkami kampanii Fundacji UNAWEZA „Co chcesz powiedzieć światu?” dostępny już dzisiaj. Zapraszam do lektury i na stronę Fundacji UNAWEZA 👉 unaweza.org

Sprzedaż koszulek wspiera Podopieczne Fundacji i można je kupić w sklepie, który pomaga, MARTYNA.WORLD

Dajemy kobietom skrzydła, a razem możemy więcej!
PODAJ DALEJ🙏🏻
M.
#CoChceszPowiedziecSwiatu #unawezafoundation #martynawojciechowska @wysokieobcasy.pl @unaweza.foundation @martyna.world.shop @martawojtal @aga_pienkosz @pawel_borkowsky


ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Materiał oryginalny: Instagram Martyny Wojciechowskiej. Sprawdź co nowego na jej Instagramie - Telemagazyn

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie