Od 7 do 10 czerwca na terenie MTP odbędą się targi przemysłowe ITM Polska, gdzie swoje produkty będą prezentowali wystawcy z całego świata.

Podczas tych targów każdy będzie mógł wcielić się w rolę lakiernika, zobaczyć na czym polega praca hydraulika, jak działa drukarka 3D, a także zobaczyć jakie rzeczy jest w stanie wyciąć światłowodowa wycinarka laserowa. W dniach od 7 do 10 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich każdy będzie miał możliwość sprawdzenia w praktyce urządzeń wielu producentów. To właśnie wtedy odbędą się targi przemysłowe ITM Polska.

Wystawcy z Austrii, Belgii, Chin, Francji, Szwajcarii, Turcji, Węgier i Wielkiej Brytanii to tylko niektóre z państw, które reprezentowały swoje produkty w Poznaniu. Łącznie organizatorzy spodziewają się prawie 1000 wystawców, którzy zaprezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak  transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo czy bezpieczeństwo i higiena pracy. W Poznaniu prezentowany jest także dorobek inżynierów, zespołów projektowych i jednostek naukowych - innowacje i najnowocześniejsze rozwiązania.

Zakres branżowy targów ITM Polska obejmuje siedem salonów tematycznych: Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Hape (hydraulika, pneumatyka, napędy), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych), BHP (bezpieczeństwo pracy w przemyśle).

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w technologii druku i skanowania przestrzennego 3D.

STREFA BIZNESU NA FACEBOOKU. POLUB NAS!