Jacek Guliński nowym dyrektorem Parku...

  Jacek Guliński nowym dyrektorem Parku Naukowo-Technologicznego w Poznaniu

  MRT

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Profesor Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Jacek Guliński, od 16 stycznia pełni funkcję dyrektora Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego a także został mianowany prezesem zarządu fundacji UAM.
  Tym samym zastąpił profesora Bogdana Marcińca. Jacek Guliński z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym związany jest już od 13 lat. Dzięki jego zaangażowaniu powstało między innymi Centrum Wspierania Innowacji oraz InQbator, zapewniający wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

  - Byliśmy jednymi z pierwszych w kraju, którzy tego typu działania podjęli. Udało nam się ściągnąć wielu wartościowych ludzi, którzy pracują z nami do dzisiaj.
  Udało się zdobyć fundusze, zbudowaliśmy pierwszy na terenie Parku inkubator – powiedział prof. UAM Jacek Guliński. Dodał, że dziś jest podobnie: Poznański Park Naukowo-Technologiczny wsłuchuje się w potrzeby rynku i zapewnia takie usługi, na które jest zapotrzebowanie i na których na rynku przedsiębiorstw czy projektów będzie można także zarabiać.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  w Poznaniu potrafią

  bezal (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Gratulacje dla Profesora B. Marcińca i dla Prof. J. Gulińskiego. Ta inicjatywa to jest przykład kompetencji i wiedzy. Sukces na przekór powszechnym narzekaniom. I jaka piękna kontynuacja....rozwiń całość

  Gratulacje dla Profesora B. Marcińca i dla Prof. J. Gulińskiego. Ta inicjatywa to jest przykład kompetencji i wiedzy. Sukces na przekór powszechnym narzekaniom. I jaka piękna kontynuacja.
  Gratuluję i powodzenia dla Parku Technologicznego i UAM.
  zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo