Jak zapłacić mniej, a zyskać więcej przy ubezpieczeniu samochodu? Z LINK4 to możliwe

Materiał informacyjny LINK4
Na ubezpieczeniu samochodu nie warto oszczędzać, bo poniesiony wydatek zwróci się z nawiązką, kiedy na drodze dojdzie do awarii czy wypadku. Można jednak skomponować sobie tak zakres ubezpieczenia, aby nie był zbytnim obciążeniem dla domowego budżetu, a jednocześnie dawał pełną ochronę. Sprawdź, co możesz zyskać z LINK4.

Ubezpieczenie OC jest obowiązkiem każdego posiadacza samochodu. Chroni ono tych, którym my wyrządzamy szkodę. W LINK4 podstawowa polisa Odpowiedzialności Cywilnej może dodatkowo zawierać w pakiecie też wiele korzyści z zakresu assistance, które w trudnych sytuacjach oferują natychmiastową pomoc.

Przebita opona? Pomoc już jedzie!

OC w LINK4 oferowane jest wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Mamy zapewnioną pomoc drogową i holowanie jeśli dojdzie do zderzenia z innym pojazdem, albo kiedy wjedziemy samochodem do rowu i nie nadaje się już do dalszej jazdy. Do tego w razie wypadku lub kradzieży otrzymamy auto zastępcze na 3 dni.

Nie zostaniemy sami z kłopotem, gdy złapiemy gumę. Samodzielna wymiana koła może być bardzo kłopotliwa. Trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać, a do ten potrzebne są narzędzia. Z pakietem OC w LINK4 wystarczy skontaktować się z infolinią. Fachowiec wymieni uszkodzone koło na miejscu, a jeśli to nie będzie możliwe odholuje auto do warsztatu. 

Kiedy zdarzy się awaria

Użytkując regularnie samochód, warto zadbać o szerszą ochronę w sytuacjach awaryjnych. Pomoc w otarciu auta, gdy zatrzasnęliśmy kluczyki, dostarczenie paliwa, czy choćby holowanie i auto zastępcze w przypadku awarii. To wszystko jest możliwe posiadając dodatkowe ubezpieczenie assistance. W LINK4 są trzy warianty do wyboru. Już podstawowy z nich - Auto Assistance zapewnia nam lawetę, która zepsuty samochód odwiezie we wskazane przez nas miejsce do 500 km. Dotyczy to zarówno Polski, jak i Europy.

Możesz ochronić się przed zagrożeniem, którego najbardziej się obawiasz 

Chcąc chronić własny samochód od skutków kolizji, wandalizmu, czy uszkodzeń wywołanych siłami natury musimy posiadać ubezpieczenie casco. W przypadku nowego pojazdy z pewnością optymalnym rozwiązaniem jest pełny pakiet OC+AC. Jednak, gdy nasz pojazd ma już swoje lata, możemy poszukać tańszego rozwiązania.

W LINK4 dodatkiem do OC jest Smart Casco. Polisa jest niezwykle atrakcyjna cenowo, bo przy autach o wartości poniżej 15 tys. zł, składka zaczyna się już od 59 zł. Oszczędzamy, bo wybieramy tylko określone ryzyka, których najbardziej się obawiamy.

Mamy do wyboru trzy podstawowe rodzaje zagrożeń: Żywioły, Szkoda całkowita i Kradzież auta. Możemy ubezpieczyć się od każdego z nich oddzielnie albo je dowolnie ze sobą łączyć.

Kolejną opcją, dostępną przy Smart Casco albo pełnym pakiecie OC+AC jest ubezpieczenie Szyby24. Warto to rozważyć, bo w przypadku stłuczenia albo wybicia szyby, będziemy mieli zapewnioną naprawę lub wymianę do wartości szkody 3 tys. zł.

Oszczędzasz na ostrożnej jeździe

Teraz LINK4 pozwala nam oszczędzić na ubezpieczeniu, oferując nową opcję, która dostępna jest do OC oraz OC+AC. To Ochrona Zniżki. Zawierając taką klauzulę, mamy gwarancję, że w przypadku pierwszej szkody, przy odnowieniu naszego ubezpieczenia na następny rok LINK4 nie uwzględni tej szkody przy wyliczeniu składki.

Wspomnieliśmy o prezentach. W LINK4 gratisem do ubezpieczenia jest Kasa Wraca. To nie tylko darmowa licencja na renomowaną nawigację NaviExpert. Korzystając z aplikacji, pozwalającej LINK4 ocenić nasz styl jazdy, mamy szansę otrzymać nagrodę stanowiącą nawet 30 proc. wartości składki. Warunkiem jej uzyskania jest brak szkód w okresie trwania polisy oraz jazda zgodna z przepisami – zwłaszcza z przestrzeganiem dozwolonych prędkości. Ten prezent może opłacić się podwójnie, bo zwracając uwagę na zasady ruchu drogowego - uchronimy się przed mandatem.

Chcąc wykupić polisę w LINK4, nie musisz wychodzić z domu – ubezpieczenie możesz kupić przez internet. Wystarczy, że masz dostęp do sieci, by w ciągu kilku chwil stać się właścicielem wybranego ubezpieczenia OC albo pakietu OC/AC.

Na stronie internetowej www.link4.pl dostępny jest praktyczny kalkulator, który łatwo wyliczy całkowity koszt polisy.
Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 444 44 44 lub osobiście spotkać się z agentem. Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie link4.pl

Artykuł powstał we współpracy z Grupą PZU.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Jak zapłacić mniej, a zyskać więcej przy ubezpieczeniu samochodu? Z LINK4 to możliwe - Portal i.pl

Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie