sportowy24
  Jakub Wawrzyniak nie pojedzie na Euro 2016?!

  Jakub Wawrzyniak nie pojedzie na Euro 2016?!

  ŁŻ

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Jakub Wawrzyniak nie pojedzie na Euro 2016?!

  ©Czarek Sokolowski

  30 maja selekcjoner biało-czerwonej kadry Adam Nawałka ogłosi listę zawodników, których zabierze ze sobą na Euro 2016. Może na niej zabraknąć obrońcy Lechii Gdańsk, Jakuba Wawrzyniaka.
  Jakub Wawrzyniak nie pojedzie na Euro 2016?!

  ©Czarek Sokolowski

  Choć wydawało się, że Jakub Wawrzyniak ma raczej pewne miejsce w kadrze Nawałki na mistrzostwa Europy, to jednak w rzeczywistości może być zupełnie inaczej. A wszystko przez kontuzje, która krzyżuje plany doświadczonemu zawodnikowi.

  Jak donosi „Przegląd Sportowy”, Wawrzyniak ma rozciętą nogę przy ścięgnie Achillesa. Z kontuzją dotarł już na zgrupowanie w Juracie, gdzie w ogóle nie pojawił się na boisku.
  W Arłamowie natomiast trenuje w rozciętym bucie, by nie uciskać rany. Wyraźnie jednak widać, że na jego twarzy maluje się grymas bólu. A jak wiadomo, trenerowi Nawałce potrzebni są zawodnicy, którzy mogą dać z siebie sto procent.

  Wawrzyniak oczywiście robi, co może, by polecieć z zespołem do Francji i pomóc kadrze w realizacji jej celów. Chcieć a móc - słowa te dzieli duży dystans.

  Na wyjazd na mistrzostwa Europy mocno liczy też pomocnik Lechii Gdańsk Sławomir Peszko. O tym, kogo trener Nawałka zabierze ze sobą do Francji, przekonamy się w poniedziałek o godz. 19.


  Opracował: ŁŻ

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Sportowy24 na Facebooku

  Galerie

  GOL24 na Facebooku