Janusz Kołodziej zwycięzcą Memoriału Alfreda Smoczyka

Marek Lubawiński
Janusz Kołodziej, żużlowiec leszczyńskiej Unii z kompletem punktów (15) zwyciężył w 61. Memoriale Alfreda Smoczyka, który w sobotę odbył się w Lesznie.

Drugie miejsce na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zajął Jarosław Hampel. Kapitan leszczyńskich Byków zdobył 11 punktów. Mistrz Polski zwyciężył w pierwszym wyścigu zawodów, a potem cztery razy był drugi, między innymi w 17. biegu uległ zwycięzcy memoriałowych zawodów.

Trzecie miejsce w Lesznie zajął Adrian Miedziński (Unibax Toruń) , który podobnie jak Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra) zdobył 10 punktów, ale był lepszy w dodatkowym wyścigu.