Jest lekarką i przeciwniczką szczepień

Marta Żbikowska
Elżbieta Dąbrowska, emerytowana lekarka
Elżbieta Dąbrowska, emerytowana lekarka Adrian Wykrota
Kilka miesięcy temu na naszych łamach Elżbieta Dąbrowska, emerytowana lekarka, wypowiedziała się krytycznie o szczepionkach. Wiedziała, że będzie miała kłopoty, nie wiedziała, że aż takie.

Rozmowa z Elżbietą Dąbrowską nie była długa. Emerytowana lekarka powiedziała w niej, że odporność organizmu można zbudować inaczej niż za pomocą szczepionek. Wskazywała na naturalne metody dbania o zdrowie, mówiła o ziołowych suplementach diety i probiotykach. Na tej samej stronie ukazała się inna rozmowa, w której dyrektor stacji sanitarno-epidemiologicznej mówił o oficjalnym stanowisku naukowym, które uważa szczepionki za najbardziej skuteczną metodę profilaktyki niektórych chorób. Ani z jednej, ani z drugiej strony nie było żadnej agitacji, namawiania, przekonywania. Każdy wyraził swoje zdanie.

Tylko że zdanie Elżbiety Dąbrowskiej nie spodobało się innym lekarzom zrzeszonym w izbach lekarskich. Nie wiadomo dokładnie, kto kogo poinformował o wypowiedziach niepokornej lekarki. Gdy wiadomość ta dotarła do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej, ten wszczął postępowanie.

- Takie wypowiedzi, które nie są poparte naukowymi badaniami, które nie są zgodne z aktualną wiedzą medyczną, nie przystoją lekarzowi - mówił dr n. med. Krzysztof Kordel, prezes Okręgowej Rady Lekarskiej przy WIL. - Lekarze muszą kierować się jakimiś zasadami. To nie może być tak, że każdy publicznie mówi, co chce i każdy mówi co innego.

Kierowanie kogoś do psychiatry, bo ma inne zdanie, to metody państwa totalitarnego - uważa Justyna Socha ze „Stop NOP”

Elżbieta Dąbrowska twierdzi, że pierwsze spotkanie z rzecznikiem odpowiedzialności zawodowej przebiegło w przyjaznej atmosferze. Lekarka miała przedstawić argumenty, publikacje, którymi kierowała się, wygłaszając swoje tezy.

Rzecznika jednak nie przekonała, co okazało się kilka tygodni później, kiedy Elżbieta Dąbrowska odebrała pismo z Wielkopolskiej Izby Lekarskiej. Przeczytała w nim, że określonego dnia ma stawić się w Szpitalu Psychiatrycznym „Dziekanka” w Gnieźnie przed komisją złożoną z trzech psychiatrów.

O losie lekarki zdecyduje rada
- To jest procedura przewidziana prawem - tłumaczy dr Krzysztof Kordel. - Zachowanie lekarki wzbudziło niepokój rzecznika, który postanowił sprawdzić, czy jej stan zdrowia pozwala na wykonywanie zawodu lekarza. Rzecznik odpowiedzialności zawodowej naszej izby sam jest psychiatrą, można więc zaufać jego obserwacji.

Elżbieta Dąbrowska ma stawić się przed komisją złożoną z trzech biegłych psychiatrów oraz sekretarza izby lekarskiej. Jeśli to gremium orzeknie, że stan psychiczny emerytowanej lekarki nie pozwala jej wykonywać zawodu, sprawa prowadzona przez rzecznika odpowiedzialności zawodowej zostanie umorzona.

- W takiej sytuacji o jej losie zdecyduje rada okręgowa, która zbierze się 12 grudnia - tłumaczy doktor Kordel. - Jeśli do tego czasu sporządzona zostanie opinia komisji, rada może nawet podjąć decyzję o odebraniu tej osobie prawa wykonywania zawodu.

Jeśli jednak okaże się, że Elżbieta Dąbrowska jest zdrowa, rzecznik wznowi postępowanie wobec lekarki, które obecnie z powodu powołania komisji zostało zawieszone. Czekałyby ją wtedy kolejne przesłuchania i prawdopodobnie sąd.

Pacjenci bronią naturalnych metod

Metodami, które stosuje Wielkopolska Izba Lekarska, zbulwersowani są pacjenci, którzy od lat korzystają z porad Elżbiety Dąbrowskiej.

- Nie rozumiem, czemu ma służyć ta nagonka? - mówi jedna z pacjentek. - Przecież nas nikt nie zmusza do korzystania z jej pomocy. Ona sama zresztą nie jest natarczywa w stosowaniu swoich metod. Wiem, że sama jest weganką i uważa, że żywność pochodzenia zwierzęcego nie służy człowiekowi, ale nie wymusza na nikim stosowania diety wegańskiej.

Lekarki broni także Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „Stop NOP”.

- Jestem przerażona tym, co się dzieje - mówi Justyna Socha ze Stowarzyszenia „Stop NOP”. - Nie czuję, jakbym żyła w wolnym kraju, ale w jakimś państwie totalitarnym, w którym nie można mieć własnego zdania, innego niż oficjalnie przyjęte.

Justyna Socha wskazuje inne kraje, które nie są tak restrykcyjne w prowadzeniu polityki szczepionkowej. - W większości krajów rodzice mają więcej do powiedzenia, jeśli chodzi o zdrowie własnych dzieci - mówi Socha. - W Szwajcarii przeprowadzono referendum, w którym mieszkańcy mogli wypowiedzieć się, czy chcą refundowania naturalnych metod leczenia. Od 2009 roku mają zapis w konstytucji, który daje obywatelom prawo wyboru sposobu leczenia. W wielu krajach refundowana jest homeopatia, medycyna chińska. W Polsce wspierane i refundowane są tylko te metody, które generują zyski koncernów farmaceutycznych. Każdy, kto wypowie się przeciw nim, ma kłopoty.

Lekarka będzie walczyć o prawdę
Elżbieta Dąbrowska jest starszą osobą. Całe życie poświęciła leczeniu pacjentów. Pracowała w szpitalach, przyjmowała pacjentów w gabinetach. Ma doświadczenie. Gdy sama ciężko zachorowała, naukowe metody medyczne zawiodły. Wtedy zainteresowała się medycyną alternatywną.

- To nie jest tak, że ja uwierzyłam w jakąś ideologię, omamiła mnie jakaś sekta - tłumaczy Elżbieta Dąbrowska. - Wiele lat pracowałam w szpitalu, także na oddziale zakaźnym. To, o czym mówię, opieram na własnym doświadczeniu oraz na aktualnej wiedzy medycznej, której niektórzy nie chcą uznać, bo jest dla nich niewygodna.

Lekarka zgromadziła pokaźną bibliotekę, w której znajdują się także uznane medyczne periodyki. To w nich często szuka odpowiedzi na nurtujące ją pytania.

- Przyznaję, że przeszłam przemianę - mówi Elżbieta Dąbrowska. - Z ortodoksyjnej farmakologicznej lekarki przeszłam długą drogę do naturalnych metod leczenia. Ale czy to powód, aby mnie karać?

Elżbieta Dąbrowska jest przekonana o swojej racji. I wierzy, że inni lekarze po cichu też jej ją przyznają. Nie każdy ma jednak tyle odwagi, aby mówić o tym otwarcie.

- Wiem o tym, że prawda bardzo trudno się broni, ale w końcu wygrywa - podsumowuje Elżbieta Dąbrowska.

Za co może odpowiadać lekarz?
Za co może odpowiadać lekarz? Zakres odpowiedzialności zawodowej lekarza określony jest dość ogólnie, a czyny zabronione nie są dokładnie opisane w przepisach. Ustawa o izbach lekarskich mówi, że odpowiedzialność ponosi się za „postępowanie sprzeczne z zasadami etyki i deontologii zawodowej oraz za naruszenie przepisów o wykonywaniu zawodu lekarza”. Zasady etyki i deontologii są opisane w Kodeksie Etyki Lekarskiej, którego zapisy nie określają, co jest zabronione, ale wskazują, jak należy postępować.

Wideo

Komentarze 66

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

I koniec na tym pieśni.

G
Gość

które powinno się prądem częstować a nie dobrym słowem i jeszcze im płacić za to, że są chorzy i że prezentują poziom wiedzy moich śp dziadków i babć w wymienionej w artykule materii.

Także sz.p. Zawiślak, proponuję zebrać do kupy to całe swoje chore towarzystwo i iść się leczyć, bo na naukę ewidentnie jest już za późno w państwa przypadku.

Zbigniew Dziopa

G
Gość

nie będę tu się więcej wymądrzał, zwłaszcza, że większość z was uważa się za dużo lepszych i mądrzejszych od takich jak ja i mnie podobnych na wielu polach, czemu nigdy nie przeczyłem i nadal nie przeczę że tak w rzeczywistości nie jest jak jest.

Ale tego żeby nie mieć w sobie odrobiny cywilnej odwagi i szacunku dla samych siebie i dla swoich przodków, którzy również walczyli czy też zabiegali o to żeby nam wszystkim żyło się lepiej, bo to nie jest tylko tak, że jedni są cacy czy też do rany przyłóż a drudzy do bani, to już nijak pojać tego nie potrafię kurcze blade. A to pewnie dlatego, że od kilku dobrych już lat rzeczywiście nie tylko za dużo młodszymi i dużo bardziej zdrowszymi i pojętniejszymi ode mnie zwyczajnie po ludzku nie nadążam, i że nie dla mnie już ta cała gimnastyka umysłu i ciała, bo przecież jedno z drugim idzie w parze, ma się rozumieć. I gdyby takie se np. Sz.P. dr Zawiślak nie rzomienił swoich zainteresowań i talentu na drobne a tylko skoncentrował się na Prawdziwej czy też Wysoko Zaawansowanej Homeopatii, to nie musiałby wyjeżdżać za chlebem z rodzinnego Krakowa i co za tym idzie jego pacjenci byliby w zdecydowanie lepszej dyspozycji czy też formie i nie musieliby się szlajać po internecie czy też forach szukajac nie wiadomo czego, bo przecież nie szczęścia i fachowej opieki homeopatycznej której nikt za pośrednictwem internetu nam nie da.

Zbigniew Dziopa

G
Gość

ANO CHAMY UWAŻAJCIE NA TAKICH I NIGDY NIE WIERZCIE TAKIM NIE TYLE SPECJALISTOM OD KOMPUTERÓW, PROGRAMÓW I INTERNETU CO ZWYRODNIALCOM NA SŁOWO, PONIEWAŻ CI LUDZIE JUŻ DAWNO ZAPRZEDALI SWOJĄ DUSZĘ, SERCE I ROZUM DIABŁU I MAMONIE. I KTÓRZY TO LUDZIE WEDLE MOJEGO ROZEZNANIA SĄ DUŻO BARDZIEJ BEZWZGLĘDNYMI ŻĄDNYMI KRWI, WŁADZY I MAMONY PSYCHOPATAMI OD SWOICH NAJBARDZIEJ ZAJADŁYCH BEZWZGLĘDNYCH PRZECIWNIKÓW, KTÓRZY NAZYWAJĄ SIEBIE POŻAL SIĘ BOŻE LEKARZAMI-SPECJALISTAMI-RACJONALISTAMI CZY NAWET NAUKOWCAMI, POMIĘDZY KTÓRYMI ŚWIRÓW CZY TEŻ WYKOLEJEŃCÓW I BARBARZYŃCÓW GŁODNYCH SUKCESU, POKLASKU, PIENIĘDZY I SŁAWY NIGDY NIE BRAKOWAŁO, PO CZYM WIELU Z NICH KOMPLETNIE ZEŚWIROWAŁO I NA KONIEC W WARIATKOWIE WYLĄDOWAŁO.

TAKŻE MIEJCIE SIĘ NA BACZNOŚCI. I LEPIEJ DLA WAS WSZYSTKICH BEDZIE JEŚLI W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ZAUFACIE SOBIE I PANU BOGU ORAZ ŚWIĘTEJ TRÓJCY I WSZYSTKIM ŚWIĘTYM, BO NIE MAJĄ RÓWNYCH SOBIE.
ALE ZA NIM TEGO DOSTĄPICIE, TO WPIERW BĘDZIECIE MUSIELI PRZEJŚĆ PRZEZ PIEKŁO, BO PRZECIEŻ PO TO TU PRZYSZLIŚCIE.

Zbigniew Dziopa

G
Gość

Z chociaż w moim mniemaniu dużo lepszym rozwiązaniem dla takich "specjalistów" byłaby już nie mówię, że zsyłka na Syberię lub jeszcze lepiej na Kamczatkę po to żeby mogli zaznać uroków bogatego dostatniego życia porównywanego przez wielu z pracą i życiem w najmniej ludzkich obozach zagłady podczas II Wojny Światowej, co by im z całą pewnością bardzo dobrze zrobiło, ale takie zesłanie do pracy w kopalni pod ziemią jakiego zaznało wielu naszych charkternych rodaków w tym i mój śp dziadek, też by im dobrze zrobiła, bo przecież ciężka praca pod ziemią nie hańbi i jest bardzo dobrą szkołą kto wie czy nie jedną z najlepszych, ponieważ uczy szacunku do siebie i do ludzi pomimo różnicy zdań i pomysłów oraz całego mnóstwa nieparlametarnych gorszących słów od których wielu z was zwiędłyby uszy i kopara by wam opadła tak jakbyście zapomnieli języka, a ja przez to wszystko przeszedłem i w tym jest moja siła.

A co się tyczy szczepienia czy też do nieszczepienia i niebywałej szkodliwości szczepionek, to nie pzrypominam żebym kogoś z moich bliskch czy też znajomych i internautów namawiał żeby siebie czy też swoje dzieci szczepili lub nieszczepili. I nie przypominam sobie, pomimo beznadziejnej od kilku lat nie tylko pamięci, żeby krakowieczek jeden w dniu 28 maja 2007 roku zająknął się z choćby tylko jednym słowem o szkodliwosći szcepionki WZW B i na rozpisce którą już ze 100 razy ogladałem z obu stron też nie ma o tym ani jednego słowa o tym zagadnieniu, a przeciez mogę sobie głowę dać uciąć że musiałem poinformować sz.p. doktora o tym o czym się sam dowiedziałem w połowie kwietnia (dokładnie w dniu wizytu u sz.p. Grzegorzka) jak i o tym co mnie po wizycie u pewnego sz.p. pana doktora czeka, czego najlepszym wyrazem było mi przepisanie 6 medykamnetów-suplementów i jednego pojedynczego środka homeopatycznego, których nie będę tu wymieniał.
I prawdą jest to, że już wówczas odznaczałem się nie najlepszą pamięcią czy też zdolnością zapamiętywania, dlatego też pan mi tak to wszystko skrupaltnie rozpisywał żebym wiedział co i jak, i kiedy, ale o tym żebym się nie godził na przyjęcie szczepionki nic mi pan nie powiedział i moich dokumentacji medycznej podobnie jak Catewicz, wiktor.online i sz.p. Bross na oczy nigdy nie widział czym mnie najbardziej zakórniła wspomniana panio Bross bo za trzecim razem wziąłem ją ze sobą z chociaż niepełna ci ona była czy też jest warcajac z choćby do wspomnianej czerwonej pręgi-wstęgi, ze sam jeste cieakw ile lat miał wówczas koleś czy tez kolezianka który mi tak przysrał, gdy mi tą odrutkę pewien lekarz zaserwował?!
Może byś mi tak jeszcze napisał jak się nazywa i gdzie to dokłanie było?! Lubię wszystko, ale bez takich kolego, bo ci kiedyś w dupię tak że głowa boli.

I co najgorsze, to to, że jesteście jak jeden i jedna wysoce NIEUCZCIWYMI LUDŹMI.

Zbigniew Dziopa

G
Gość

I nie wiem co Panu i pańskim sympatykom jest wiadome w tym temacie, ale ja opowiadam się, że za tym wszystkim stoi hrabia CiemnaChata vel TrupiaCzacha i pedał na dodatek.

I nie wiem jak Państwu, ale mnie to pachnie Kryminałem.

Zbigniew Dziopa

G
Gość

Panie Zawiślak, kto ich tego dziadostwa nauczył?! Mam nadizieję, że nie Stefek Burczy Mucha czy też hrabia CiemnaChata vel TrupiaCzacha?!

Zbigniew Dziopa

G
Gość

I co ci nie da ty postpeerelowski rozwydrzony bezimienny tchórzliwy kmiotku czy też bachorze podpisać się swoim autentycznym imieniem i nazwiskiem pod tym co sam tu nagryzmoliłeś i z Wikipedii zachchmęciłeś tak jakbyś nie posiadał w pełni rozwiniętego mózgu i zdolności poznawczej oraz umiejętności samodzielnego w miarę rozumnego rozumowania, a chcesz uchodzić w oczach innych za światłego w miarę rozumnego niebojącego się wyzwań i batów przyzwoitego człowieka którego można traktować poważnie, nawet gdy się nic o nim nie wie poza tym co sam o sobie napiszesz lub powiesz nie kłamiąc z choćby tylko tyle co niejaki np. sz.p Robert Zawiślak z Krakowa albo taki se Herr Remigiusz Catewicz z Osieka - przydomek Kaszuba, który boi się własnego Cienia i nie tylko on jeden, lub jeszcze inny nieprzeciętnie utalentowany i zarazem bystry niczym Sokół wędrowny po wielkim ukraińsko-rosyjsko-mongolskim stepie (szkoda, że go nie znają w Chinach i w Koreii, bo tam też ukochany wiktor.online vel Viktor Budzinskij ze Lwowa na Ukrainie z całą pewnością powędrowałby za ciężko zarobionymi dukatami i chlebem, no ale go nie znają, bo on nie nauczył się jeszcze chińskiego i koreańskiego to też musi se dać d**** spokój że się tak nieładnie wyrażę, ale że jest wybitnym wojownikiem i zaarzem pogromcą nie tylko samego Dr Rajana Sankarana i za to jak Polskę i Polki oraz Polaków kocha to tego mu nigdy nie zapomnę. Rozumiesz ty postpeerelowski rozwydrzony tchórzliwy pajacu czy też bachorze?!

Zbigniew Dziopa

(cyt. z "Dziopa")

Sam sobie dałeś odpowiedź końcowym stwierdzeniem adresowanym do siebie: "Barani głupi łbie".
Jesteś w ocenie samego siebie zbyt okrutny.
Zakład Karny Wojkowice też nie wykazuje zrozumienia?

G
Gość

Rozumiem, że Szanowni Państwo nie chcą się wychylać, bo nie jesteście wtajemniczeni w pewne sprawy z choćby tylko w takim samym stopniu jak sz.p. Robert Zawiślak i jego ociemniała kompanija i pewnie żona też, i przez to nie wiecie na czym polega PERFIDIA że się tak wyrażę tych wszystkich wspaniałomyślnych, dobrodusznych, ciepłych, sympatycznych, rozmownych i rozumnych oraz ciekawych ludzi i świata jak mało kto, i co najważniejsze głodnych sukcesu i kasiory jak nikt inny na świecie czemu zbytnio się nie dziwię, bo skoro inni mogą, to przecież my lekarze-homeopaci nie psu braty na tym polu nie możemy być od innych gorsi, tym bardziej że biedakami jesteśmy wszyscy, tyle tylko że nie każdy potrafi się do tego przyznać np. takie se sz.p. Robert Zawiślak albo taka se gwiazda nad gwiazdami która nie była ciekawa moich dolegliwości-uciążliwości i towarzyszących nie tyle im co mnie objawów a tylko przez 30 minut opowiadała mi o swoich kłopotach rodzinnych i o tym jak se kolano zbiła a jeszcze przy tym ciężko zarobioną kasiorką się bawiła mówiąc tym sposobem do mnie; patrz chłopie że ja się tu nie opierdalam! Także streszczaj się i płać co masz zapłacić i wypad, bo mnie samej chce się już do domu pomykać, co takich Gość jak ja nie tylko takie rzeczy i takich lekarzy postępowanie świetnie rozumie. Ale dlaczego tacy wybitni lekarze nie są zdolni pojąć czy też zrozumieć takiego Gościa jak ja, to nie mnie o to pytać, a tylko ich samych. Także radaktorku-znachorku daj jeszcze coś siebie dla siebie i potomnych w imię samej z choćby tylko prawdy historycznej.

Zbigniew Dziopa z Wojkowic, a co se inni uważają czy też myślą zwłaszcza ci którzy mnie nie znają, to mnie CHUJ Obchodzi. Capito! Barani głupi łbie

Z
Zbigniew Dziopa z Wojkowic

I proszę napiszcie coś jeszcze na mój temat.

Zbigniew Dziopa

G
Gość

"Słowotok (logorea) – zaburzenie w komunikacji objawiające się bezładną, szybką mową.
(lub chaotycznym szybkim pisaniem tekstów pod wewnętrzną lub zewnętrzną presją)
Czasami klasyfikowany jako choroba psychiczna, objawiająca się bezładną, niespójną gadatliwością.
Słowotok jest obecny w zaburzeniach psychiatrycznych i neurologicznych
m.in. w afazji, lezjach kory mózgu w obszarze wzgórza, maniach i zazwyczaj w schizofrenii katatonicznej.
W przypadkach słowotoku występuje ciągłe mówienie,
bądź bełkotanie, do kogoś, lub częściej do samego siebie.
Osoba może powtarzać pojedyncze słowa lub wyrażenia, często bez sensu.
Przyczyny słowotoku pozostają słabo poznane, jednak wiadomo,
że funkcje powiązane z mową są zlokalizowane w płacie czołowym.
Słowotok jest podstawowym symptomem choroby, która powinna być bezzwłocznie leczona.
Większość możliwych przyczyn słowotoku dobrze reaguje na leki."(WIKI)
Podobno Pan Leszek Waligóra już wyrósł z kaftanika.
Zapisany kaftanik pod choinkę to wspaniały prezent dla "Dziopy".
Od "dziennikarzy-redaktorów i czytelników Głosu Wielkopolskiego".

Uwaga. Nie odwracać się tyłem.
"Dziopa" lubi obwąchiwać.

Z
Zbigniew Dziopa z Wojkowic

i czytelników Głosu Wielkopolski o to czy może ktoś z Państwa zna osobiście lub tylko ze słyszenia mało komu znanego światowej sławy wybitnego specjalistę-programistę, który oprócz pisania programów, jak nikt inny na świecie zna się nie tylko na dziennikarstwie i dziennikarzach z choćby tylko pokroju Konrada Piaseckiego, bo i też na Piłce Nożnej i na ludziach na co dzień z wielkim poświęceniem i oddaniem piłkę kopiących, po to żeby się przypodobać kibicom i Panu Bogu czego ten OSIOŁ CZY TEŻ MATOŁ PO DZIŚ DZIEŃ NIE ROZUMIE. I DO CZEGO NIE POTRAFI SIĘ PRZYZNAĆ I PODPISAĆ SWOIM AUTENTYCZNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM, CO I TAK Z CZASEM NA JAW WYJDZIE. ALE WTEDY NIE BĘDĘ MIAŁ DLA NIEGO LITOŚCI.

Z
Zbigniew Dziopa z Wojkowic

....któremu najbardziej zależy nie na naszej nie tylko Polaków i Polek pomyślności i dobrym zdrowiu, a tylko na pomyślności, niejawności i nietykalności bezwzględnego topornego zbrodniczego internetowo-forumowo-fejsbukowego klanu na czele którego stoi być może on sam - jako tchórzliwy prymitywny oszust-cham-matołek-pachołek, do spółki z chyba jeszcze większym matołkiem-pachołkiem rodem z Krakowa którego z rodzinnego miasta wykopała jego niegdyś uczennica rodem z Katowni i do których to pseduo autorytetetów i pseudo znawców Homeopatycznej Sztuki Uzdrawiania Chorych Ludzi lepiej jest się nie zbliżać nawet wtedy gdy sami jesteście jeszcze w miarę zdrowymi i nadzianymi jak mało kto w tym kraju pacjentami, bo wynik czy też skutek zadawania się z nimi z góry jest przesądzony, po czym dla wielu z Was ratunku żadnego już nie będzie, jak tylko na OIOM-ie

Z
Zbigniew Dziopa z Wojkowic

I czy ty Henryku emerycie/ o czym wielu marzy skrycie/ którego nie będę pytał o wiek i nazwisko, jak i o to gdzie pracowałeś, i w jakim konkretnie zawodzie, i na jakim stanowisku, i jak długo, i gdzie mieszkasz /mam nadzieję, że nie w internecie, co jest wyrazem pewnego rodzaju chorobliwej mitomanii i szkodliwej pogardy, które są znakiem rozpoznawczym ludzi z pod znaku medycyny naturalnej i homeopatii/ jak i o to co ty jadasz że tak właśnie gadasz, bo wiem z własnego doświadczenia że mi tego za żadne skarby świata nie wyjawisz, nawet gdybym był umierający, co w znaczny sposób obniża rangę i wiarygodność takich właśnie jak ty osób i ich wpisów, to jednak pomimo tylu znaków zapytania o wiarygodność i autentyczność powyższych, twój głos wydaje się być głosem rozsądku z chociaż trąci on myszką z racji moich osobistych doświadczeń z wieloma tuzami nie tylko naszej rodzimej medycyny akademickiej, bo też naturalnej i homeopatii, o którą rozbija się większość niedouczonych ale za to szczodrze wynagradzanych matołków niczym okręt czy też statek na mocno wzburzonym Morzu lub Oceanie o rafę czy też górę lodową lub inny statek (co prawda już zdecydowanie rzadziej) pomimo tylu niezwykle przydatnych wynalazków i programów światowej klasy specjalistów i programistów/SZKODA ŻE NIE LEKARZY-HOMEOPATÓW JAK SIĘ PATRZY/ ale o nazwisko, imię i adres lekarza który cię skutecznie wyleczył i uodpornił, zapytam, bo ono nie powinno być dla nikogo tajemnicą a tylko powodem do dumy.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3