Kabarety będą rywalizować w Scenie na Piętrze

  Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Gościem specjalnym wieczoru będzie Kabaret Na Koniec Świata

  Gościem specjalnym wieczoru będzie Kabaret Na Koniec Świata ©Archiwum

  Kabarety O Tak O oraz Sakreble rywalizować będą w przyszły piątek w Scenie na Piętrze podczas kolejnej eliminacji festiwalu "Zostań gwiazdą kabaretu"
  Gościem specjalnym wieczoru będzie Kabaret Na Koniec Świata

  Gościem specjalnym wieczoru będzie Kabaret Na Koniec Świata ©Archiwum

  Za tydzień w piątek w Scenie na Piętrze odbędzie się kolejna eliminacja festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu. O prawo udziału w finale rywalizować będą kabarety Sakreble i O tak O. Gościem specjalnym wieczoru będzie kabaret Na Koniec Świata.

  Kabaret Sakreble pochodzi ze Zduńskiej Woli. W swym dorobku ma m.in. I miejsce i nagrodę publiczności podczas XXXV Wieczorów Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim w roku 20214 i II miejsce na Przeglądzie Satyryków i Łgarzy w Międzyrzeczu Podlaskim w roku 2015.

  Kabaret O tak O z Białegostoku powstał z połączenia młodości, ambicji i doświadczenia. Początkowo tworzyło go pięć osób a dziś po dwóch i pół roku działalności trzy osoby. Zespół, który w swym dorobku ma trzy własne programy, jest półfinalistą ubiegłorocznego festiwalu PAKA.

  Kabaret Na Koniec Świata, którym kieruje Wawrzyniec Kostrzewski, tworzą zawodowi aktorzy warszawscy. Bazą zespołu jest tamtejszy Teatr Dramatyczny, gdzie regularnie gra na Scenie Przodownik. Programy tego kabaretu są połączeniem czarnego humoru, purenonsensu, absurdalnych skeczy, lirycznych piosenek i aktorskich improwizacji. Wśród tematów jakie porusza kabaret na Koniec Świata, są celebryci, karnawał, depresja, dzieciństwo, uzależnienia, podróże, a nawet dzień matki.  Zostań Gwiazdą Kabaretu, Scena na Piętrze (ul. Masztalarska 8), 8 kwietnia, godzina 20, bilety: 40 zł

  m.zaradniak@glos.com

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo