sportowy24
    Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (18-20 stycznia)

    Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (18-20 stycznia)

    Radosław Patroniak, Marek Lubawiński, Krzysztof Maciejewski

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    AZS UAM zaprasza do kibicowania poznańskiej drużynie i wszystkim pozostałym uczestnikom w turnieju półfinałowym akademickich mistrzostw Polski kobiet

    AZS UAM zaprasza do kibicowania poznańskiej drużynie i wszystkim pozostałym uczestnikom w turnieju półfinałowym akademickich mistrzostw Polski kobiet w futsalu ©Fot. Archiwum AZS UAM Poznań

    Do inauguracji rozgrywek piłkarskich pozostało jeszcze sporo czasu, ale niektóre zespoły budzą się już z zimowego snu. Dlatego w najbliższy weekend będzie można już zobaczyć w akcji Wartę Poznań, Polonię Środa, Jarotę Jarocin, Victorię Września i Górnika Konin. Dla tych, którzy wolą piłkę w wydaniu halowym świetną propozycją może okazać się trzydniowy półfinał akademickich mistrzostw Polski w futsalu, rozgrywany w dwóch poznańskich halach - PP na Piotrowie i UAM na Morasku. Grono wiernych swoich fanów mają też koszykarki MUKS Poznań i siatkarki Enei Energetyka. Pierwsze zagrają w sobotę, a drugie w niedzielę.
    AZS UAM zaprasza do kibicowania poznańskiej drużynie i wszystkim pozostałym uczestnikom w turnieju półfinałowym akademickich mistrzostw Polski kobiet

    AZS UAM zaprasza do kibicowania poznańskiej drużynie i wszystkim pozostałym uczestnikom w turnieju półfinałowym akademickich mistrzostw Polski kobiet w futsalu ©Fot. Archiwum AZS UAM Poznań

    PIŁKARSKIE SPARINGI
    Warta Poznań – Raków Częstochowa, sobota, godz. 11.30. Boisko przy ul. Sportowej w Jarocinie.
    Polonia Środa Wielkopolska – Jarota Jarocin, sobota, godz. 11. Boisko przy ul. Święty Marcin w Swarzędzu.
    Victoria Września – Górnik Konin, sobota, godz. 12. Boisko przy ul. Strumykowej w Gnieźnie.

    FUTSAL
    Akademickie mistrzostwa Polski kobiet, piątek, godz. 9-19, sobota, godz. 8-21, niedziela, godz. 10-15. Hala UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu oraz hala Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo w Poznaniu.
    Red Dragons Pniewy – FC Toruń, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wolności w Pniewach.
    Mieszko Gniezno – Constract Lubawa, I liga mężczyzn (grupa północna), niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
    Futsal Oborniki – FC Kartuzy, I liga mężczyzn (grupa północna), niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

    KOSZYKÓWKA
    MUKS Poznań – Good Lood AZS PK Kraków, I liga kobiet (grupa B), sobota, godz. 17. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
    Tęcza Leszno – Enea AZS AJP II Gorzów Wielkopolski, I liga kobiet (grupa B), niedziela, godz. 15.30. Hala Trapez przy Alejach Jana Pawła II w Lesznie.
    Jamalex Polonia 1912 Leszno – FutureNet Śląsk Wrocław, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala Trapez przy Alejach Jana Pawła II w Lesznie.
    Biofarm Basket II Suchy Las – Domino Inowrocław, II liga mężczyzn (grupa A). sobota, godz. 14. Hala City Zen przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
    Sklep Polski MKK Gniezno – AZS UMK PBDI Toruń, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
    MKS Sokół Międzychód – AZS UMK PBDI Toruń, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Dworcowej w Międzychodzie.
    BC Obra Kościan – Roben Gimbasket Wrocław, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 19. Hala przy ul. Wielichowskiej w Kościanie.

    SIATKÓWKA
    Enea PTPS Piła – Pałac Bydgoszcz, ekstraklasa siatkarek, poniedziałek, godz. 17.30. Hala przy ul. Żeromskiego w Pile.
    Enea Energetyk Poznań – WTS Włocławek, I liga kobiet, niedziela, godz. 15. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
    UKŻPS Coccodrillo Kościan – Energa MKS Truso Elbląg, II liga kobiet (grupa 1), sobota, godz. 16 Hala „Dwójka” na Osiedlu Piastowskim w Kościanie.
    LUKS Wilki Wilczyn – PGE Skra II Bełchatów, II liga mężczyzn (grupa , sobota, godz. 17. Hala przy ul. Strzelińskiej w Wilczynie.
    Noteć Czarnków – SMS Police, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wronieckiej w Czarnkowie.

    PIŁKA RĘCZNA
    Tęcza Kościan – SKF Sparta Oborniki, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 15. Hala przy ul. Wielichowskiej w Kościanie.
    Lider Swarzędz – UKS GOKiS Kąty Wrocławskie, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 18.30. Hala Zespołu Szkół przy ul. Jana Heweliusza w Swarzędzu-Zalasewie.

    HOKEJ NA TRAWIE
    Halowe Mistrzostwa Polski – mężczyźni:
    Warta Poznań – Grunwald Poznań ( grupa A), sobota, godz. 13.30. Hala C POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
    Lipno Stęszew – Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie (grupa A), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Poznańskiej w Stęszewie.
    AZS Politechnika Poznań – Pomorzanin Toruń (grupa B). sobota, godz. 18. Hala AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

    Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Aktualności sportowe