Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (19-21 października)

Radosław Patroniak
Siatkarki Enei Energetyka po wyjazdowym triumfie w Mielcu chcą w sobotę o godz. 17 zgarnąć całą pulę w starciu z Uni Opole. Podopieczne Marcina Patyka podejmą rywalki w hali B przy ul. Spychalskiego w Poznaniu
Siatkarki Enei Energetyka po wyjazdowym triumfie w Mielcu chcą w sobotę o godz. 17 zgarnąć całą pulę w starciu z Uni Opole. Podopieczne Marcina Patyka podejmą rywalki w hali B przy ul. Spychalskiego w Poznaniu Fot. Waldemar Wylegalski
Zbliżające się dni będą obfitować w wydarzenia sportowe w Wielkopolsce, a zwłaszcza w Poznaniu, gdzie będzie można zobaczyć w akcji piłkarzy Lecha (w sobotę o godz. 20.30 mecz z Koroną), koszykarki Enei AZS Poznań (w niedzielę o godz. 17 spotkanie w hali PP z Energą Toruń), koszykarzy Biofarmu Basket (w sobotę o godz. 17 podejmują w hali CityZen) WKK Wrocław i siatkarki Enei Energetyka Poznań (w sobotę o godz. 19 zmierzą się na "Chwiałce" z Uni Opole).

PIŁKA NOŻNA
Lech Poznań – Korona Kielce, Lotto Ekstraklasa, sobota, godz. 20.30. Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Warta Poznań – Chrobry Głogów, Fortuna I liga, niedziela, godz. 14. Stadion przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Górnik Konin – Polonia Środa Wlkp., III liga, sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Jarota Jarocin – Pogoń II Szczecin, III liga, sobota, godz. 15. Stadion przy ul. Sportowej w Jarocinie.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
sobota: Unia Swarzędz – Krobianka (14), Nielba Wągrowiec – Orkan Śmiłowo (14), Centra Ostrów Wielkopolski – Lubuszanin Trzcianka (15), LKS Gołuchów – Pogoń Nowe Skalmierzyce (15), Warta Międzychód – Obra Kościan (15), Zjednoczeni Trzemeszno – Tarnovia Tarnowo Podgórne (15), Victoria Września – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (15), Sokół Pniewy – Polonia 1912 Leszno (15), Olimpia Koło – Polonia Kępno (15), KS Opatówek – Kotwica Kórnik (15).
Lech Poznań – Ruch Chorzów, Centralna Liga Juniorów, piątek, godz. 11. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
Błękitni Wronki – Lechia Gdańsk, Centralna Liga Juniorów U17, sobota, godz. 12. Boisko w Popowie.
Medyk Konin – AZS PWSZ Wałbrzych, ekstraliga kobiet, sobota, godz. 11. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Polonia Poznań – Górnik Łęczna, ekstraliga kobiet, sobota, godz. 17. Boisko przy ul. Gdańskiej w Poznaniu.
Kotwica Kórnik – Medyk II Konin, I liga kobiet, sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Leśnej w Kórniku.
Polonia Środa Wielkopolska – Praga Warszawa, I liga kobiet,sobota, godz. 14. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Lipno Stęszew – Orzeł Wałcz, II liga kobiet, niedziela, godz. 14. Stadion przy ul. Trzebawskiej w Stęszewie.
Ostrovia 1909 – Olimpia II Szczecin, II liga kobiet, niedziela, godz. 15. Boisko w Jankowie Przygodzkim.

FUTSAL
Red Dragons Pniewy – Piast Gliwice, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Wolności w Pniewach.
Futsal Oborniki – Vamos Gdańsk, I Iiga mężczyzn, sobota, godz. 15. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.
Mieszko Gniezno – UMKS Zgierz, I liga mężczyzn, sobota, godz. 19. Hala przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
Futsal Leszno – Constract Lubawa, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 17. Hala przy Alejach Jana Pawła II w Lesznie.

PIŁKA RĘCZNA
Sparta Oborniki – Dwójka Łomża, I liga kobiet , sobota, godz. 17. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.
Real Astromal Leszno – KPR Ostrovia, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Rejtana w Lesznie.
Tęcza Kościan – Moto Jelcz Oława, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Wielichowskiej w Kościanie.
Sparta Oborniki – Śląsk Wrocław, II liga mężczyzn , sobota, godz. 19. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.
Start Konin – Żagiew Dzierżoniów, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 15. Hala przy ul. Popiełuszki w Koninie.

KOSZYKÓWKA
Enea AZS Pozna – Energa Toruń, ekstraklasa obiet, niedziela, godz. 17. Hala przy ul. Piotrowo w Poznaniu.
Tęcza Leszno – AZS PK Kraków, I liga kobiet, niedziela, godz. 14. Hala przy Alejach Jana Pawła II w Lesznie.
MUKS Poznań – Olimpia Wodzisław Śląski, I liga kobiet, niedziela, godz. 18. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Miasto Szkła Krosno, ekstraklasa mężczyzn, piątek, godz. 18.30. Hala przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie.
Biofarm Basket Poznań – WKK Wrocław, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Rawia Rawag Rawicz – Chroma Żary, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. A.O. Przyjmy- Przyjemskiego w Rawiczu.

SIATKÓWKA
Enea Energetyk Poznań – Uni Opole, I liga kobiet, sobota, godz. 17. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
Energetyk II Poznań – Gedania Gdańsk, II liga kobiet, sobota, godz. 18.30. Hala przy ul. Bukowskiej w Poznaniu.
UKŻPS Kościan – UKS ZSMS Poznań, II liga kobiet, sobota, godz. 17. Hala na os. Piastowskim w Kościanie.
Wilki Wilczyn – LKPS Borowno, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Strzelińskiej w Wilczynie.

SPORTY WALKI

Gala MMA Fight Night – FEN 22, sobota, godz. 20. Hala UAM przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.

HOKEJ NA TRAWIE
Grunwald Poznań – MKS Środa Wielkopolska, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 11. Stadion przy ul. Promienistej w Poznaniu.
UKH Start 1954 Gniezno – AZS Politechnika Poznańska , I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
Lipno Stęszew – Stella Gniezno, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 10. Stadion przy ul. Trzebawskiej w Stęszewie.

PŁYWANIE
Zawody z okazji 7. urodzin Term Maltańskich, sobota, godz. 12.45-15.45. Termy Ma;tańskie przy ul. Termalnej w Poznaniu.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie