Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (23-25 listopada)

Radosław Patroniak, Marek Lubawiński, Krzysztof MaciejewskiZaktualizowano 
Piłkarz ręczni Grunwaldu Poznań w niedzielę o godz. 12 w hali przy ul. Newtona zmierzą się w derbowym pojedynku z Ostrovią
Piłkarz ręczni Grunwaldu Poznań w niedzielę o godz. 12 w hali przy ul. Newtona zmierzą się w derbowym pojedynku z Ostrovią Fot. Elżbieta Skowron
Najważniejszym wydarzeniem sportowym weekendu będzie z pewnością mecz piłkarskiej ekstraklasy, Lecha Poznań z Wisłą Płock (sobota, godz. 18). Ciekawie zapowiadają się tez mecze piłki ręcznej (derby I ligi, Grunwald Poznań kontra Ostrovia), koszykówki (z udziałem Enei AZS Poznań i Biofarmu Basket Poznań) i siatkówki (z udziałem Enei PTPS Piła, Energi MKS Kalisz i Enei Energetyka Poznań).

PIŁKA NOŻNA
Medyk Konin – Polonia Poznań, ekstraliga kobiet, sobota, godz. 10. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Lech Poznań – Wisła Płock, Lotto Ekstraklasa, sobota, godz. 18. Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Polonia Środa – Radunia Stężyca, III liga (grupa II), sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Sokół Kleczew – Mieszko Gniezno, III liga (grupa II), sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Al. 600-lecia w Kleczewie.
Górnik Konin – Wierzyca Pelplin, III liga (grupa II), sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
KKS 1925 Kalisz – Bałtyk Koszalin, III liga (grupa II), sobota, godz. 17. Stadion przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
Lech II Poznań – Bałtyk Gdynia, III liga (grupa II), niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
19. kolejka, sobota: Tarnovia Tarnowo Podgórne – Nielba Wągrowiec (12), Polonia Kępno – Centra Ostrów Wielkopolski (13), Krobianka – Orkan Śmiłowo (13), Polonia 1912 Leszno – KS Opatówek (13), Ostrovia 1909 – Kotwica Kórnik (13), Obra Kościan – Olimpia Koło (13), Pogoń Nowe Skalmierzyce – Unia Swarzędz (13), LKS Gołuchów – Victoria Września (13), Warta Międzychód – Zjednoczeni Trzemeszno (13); niedziela: Lubuszanin Trzcianka – Sokół Pniewy (12).
Lech Poznań – Elana Toruń, Centralna Liga Juniorów, sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
Błękitni Wronki – Lechia Gdańsk, Centralna Liga Juniorów U-17, piątek, godz. 12. Boisko w Popowie koło Wronek.

FUTSAL
AZS UAM Poznań – AZS Uniwersytet Gdański, ekstraliga kobiet. sobota, godz.18. Hala przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.
Futsal Oborniki – LSSS Lębork, I liga mężczyzn (grupa północna), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.
Mieszko Gniezno – Futsal Leszno I liga mężczyzn, sobota, godz. 19. Hala przy ul. Sportowej w Gnieźnie.

PIŁKA RĘCZNA
KS AP Poznań – MKS Karczew, I liga kobiet (grupa A), sobota, godz. 18. Hala C POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
Energa MKS Kalisz – Piotrkowianin, PGNiG Spperliga mężczyzn, niedziela, godz. 13. Hala Arena Kalisz przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Kaliszu.
Real Astromal Leszno – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Rejtana w Lesznie.
Grunwald Poznań – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski, I liga mężczyzn, (grupa B), niedziela, godz. 12. Hala przy ul. Newtona w Poznaniu.
Start Konin – Lider Swarzędz, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Popiełuszki w Koninie.
SKF KPR Sparta Oborniki – Moto Jelcz Oława, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

KOSZYKÓWKA
Enea AZS Poznań – Pszczółka Polski Cukier AZS-UMCS Lublin, ekstraklasa kobiet, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Piotrowo w Poznaniu.
MUKS Poznań – Karkonosze Jelenia Góra, I liga kobiet (grupa B), niedziela, godz. 17. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
Biofarm Basket Poznań – SKK Siedlce, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala CityZEN przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Sklep Polski MKK Gniezno, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Nowej w Tarnowie Podgórnym.
Biofarm Basket II Suchy Las – MKS Sokół Międzychód, II liga mężczyzn (grupa A), niedziela, godz. 14. Hala CityZEN przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Rawia Rawag Rawicz – AZS Basket Nysa, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. Przyjmy-Przyjemskiego w Rawiczu-Sierakowie.
KS Kosz Pleszew – Zetkama Doral Nysa Kłodzko, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Krzywoustego w Pleszewie.

SIATKÓWKA
Enea PTPS Piła – Chemik Police, ekstraklasa siatkarek, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Żeromskiego w Pile.
Energa MKS Kalisz – Pałac Bydgoszcz, ekstraklasa siatkarek, sobota, godz. 18.30. Hala Arena Kalisz przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Kaliszu.
Enea Energetyk Poznań – SMS PZPS Szczyrk, I liga kobiet, sobota, godz. 17. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
Energetyk II Poznań – UKŻPS Kościan, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu.
MUKS Amber Kalisz – KS Olimpia Jawor, II liga kobiet (grupa III), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
Noteć Czarnków – Stoczniowiec Gdańsk, II liga mężczyzn (grupa I), sobota, godz.14. Hala przy ul. Wronieckiej w Czarnkowie.

PŁYWANIE
Grand Prix Polski, sobota, godz 8.30 i 17, niedziela, godz. 8.30. Termy Maltańskie przy ul. Termalnej w Poznaniu.

REKREACJA
City Trail z Nationale-Nederlanden, sobota, godz. 9.30 biegi dla dzieci, godz. 11 bieg główny na 5 km. Start i meta nad Jeziorem Rusałka w Poznaniu.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com

polecane: FLESZ: 10 matek, które zmieniły świat

Wideo

Materiał oryginalny: Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (23-25 listopada) - Głos Wielkopolski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3