Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (23-25 listopada)

Radosław Patroniak, Marek Lubawiński, Krzysztof Maciejewski
Piłkarz ręczni Grunwaldu Poznań w niedzielę o godz. 12 w hali przy ul. Newtona zmierzą się w derbowym pojedynku z Ostrovią
Piłkarz ręczni Grunwaldu Poznań w niedzielę o godz. 12 w hali przy ul. Newtona zmierzą się w derbowym pojedynku z Ostrovią Fot. Elżbieta Skowron
Najważniejszym wydarzeniem sportowym weekendu będzie z pewnością mecz piłkarskiej ekstraklasy, Lecha Poznań z Wisłą Płock (sobota, godz. 18). Ciekawie zapowiadają się tez mecze piłki ręcznej (derby I ligi, Grunwald Poznań kontra Ostrovia), koszykówki (z udziałem Enei AZS Poznań i Biofarmu Basket Poznań) i siatkówki (z udziałem Enei PTPS Piła, Energi MKS Kalisz i Enei Energetyka Poznań).

PIŁKA NOŻNA
Medyk Konin – Polonia Poznań, ekstraliga kobiet, sobota, godz. 10. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Lech Poznań – Wisła Płock, Lotto Ekstraklasa, sobota, godz. 18. Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Polonia Środa – Radunia Stężyca, III liga (grupa II), sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Sokół Kleczew – Mieszko Gniezno, III liga (grupa II), sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Al. 600-lecia w Kleczewie.
Górnik Konin – Wierzyca Pelplin, III liga (grupa II), sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Podwale w Koninie.
KKS 1925 Kalisz – Bałtyk Koszalin, III liga (grupa II), sobota, godz. 17. Stadion przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
Lech II Poznań – Bałtyk Gdynia, III liga (grupa II), niedziela, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
19. kolejka, sobota: Tarnovia Tarnowo Podgórne – Nielba Wągrowiec (12), Polonia Kępno – Centra Ostrów Wielkopolski (13), Krobianka – Orkan Śmiłowo (13), Polonia 1912 Leszno – KS Opatówek (13), Ostrovia 1909 – Kotwica Kórnik (13), Obra Kościan – Olimpia Koło (13), Pogoń Nowe Skalmierzyce – Unia Swarzędz (13), LKS Gołuchów – Victoria Września (13), Warta Międzychód – Zjednoczeni Trzemeszno (13); niedziela: Lubuszanin Trzcianka – Sokół Pniewy (12).
Lech Poznań – Elana Toruń, Centralna Liga Juniorów, sobota, godz. 13. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
Błękitni Wronki – Lechia Gdańsk, Centralna Liga Juniorów U-17, piątek, godz. 12. Boisko w Popowie koło Wronek.

FUTSAL
AZS UAM Poznań – AZS Uniwersytet Gdański, ekstraliga kobiet. sobota, godz.18. Hala przy ul. Zagajnikowej w Poznaniu.
Futsal Oborniki – LSSS Lębork, I liga mężczyzn (grupa północna), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.
Mieszko Gniezno – Futsal Leszno I liga mężczyzn, sobota, godz. 19. Hala przy ul. Sportowej w Gnieźnie.

PIŁKA RĘCZNA
KS AP Poznań – MKS Karczew, I liga kobiet (grupa A), sobota, godz. 18. Hala C POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
Energa MKS Kalisz – Piotrkowianin, PGNiG Spperliga mężczyzn, niedziela, godz. 13. Hala Arena Kalisz przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Kaliszu.
Real Astromal Leszno – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Rejtana w Lesznie.
Grunwald Poznań – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski, I liga mężczyzn, (grupa B), niedziela, godz. 12. Hala przy ul. Newtona w Poznaniu.
Start Konin – Lider Swarzędz, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Popiełuszki w Koninie.
SKF KPR Sparta Oborniki – Moto Jelcz Oława, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

KOSZYKÓWKA
Enea AZS Poznań – Pszczółka Polski Cukier AZS-UMCS Lublin, ekstraklasa kobiet, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Piotrowo w Poznaniu.
MUKS Poznań – Karkonosze Jelenia Góra, I liga kobiet (grupa B), niedziela, godz. 17. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
Biofarm Basket Poznań – SKK Siedlce, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala CityZEN przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne – Sklep Polski MKK Gniezno, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Nowej w Tarnowie Podgórnym.
Biofarm Basket II Suchy Las – MKS Sokół Międzychód, II liga mężczyzn (grupa A), niedziela, godz. 14. Hala CityZEN przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
Rawia Rawag Rawicz – AZS Basket Nysa, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 17.30. Hala przy ul. Przyjmy-Przyjemskiego w Rawiczu-Sierakowie.
KS Kosz Pleszew – Zetkama Doral Nysa Kłodzko, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Krzywoustego w Pleszewie.

SIATKÓWKA
Enea PTPS Piła – Chemik Police, ekstraklasa siatkarek, sobota, godz. 18. Hala przy ul. Żeromskiego w Pile.
Energa MKS Kalisz – Pałac Bydgoszcz, ekstraklasa siatkarek, sobota, godz. 18.30. Hala Arena Kalisz przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Kaliszu.
Enea Energetyk Poznań – SMS PZPS Szczyrk, I liga kobiet, sobota, godz. 17. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
Energetyk II Poznań – UKŻPS Kościan, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu.
MUKS Amber Kalisz – KS Olimpia Jawor, II liga kobiet (grupa III), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
Noteć Czarnków – Stoczniowiec Gdańsk, II liga mężczyzn (grupa I), sobota, godz.14. Hala przy ul. Wronieckiej w Czarnkowie.

PŁYWANIE
Grand Prix Polski, sobota, godz 8.30 i 17, niedziela, godz. 8.30. Termy Maltańskie przy ul. Termalnej w Poznaniu.

REKREACJA
City Trail z Nationale-Nederlanden, sobota, godz. 9.30 biegi dla dzieci, godz. 11 bieg główny na 5 km. Start i meta nad Jeziorem Rusałka w Poznaniu.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? [email protected]

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie