Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (28-30 września)

Radosław Patroniak, Marek Lubawiński, Krzysztof MaciejewskiZaktualizowano 
Na torze w Lesznie na kibiców czekają wielkie emocje związane z walką o tytuł drużynowego mistrza Polski na żużlu
Na torze w Lesznie na kibiców czekają wielkie emocje związane z walką o tytuł drużynowego mistrza Polski na żużlu Fot. Archiwum Głosu Wlkp.
Najbliższy weekend będzie obfitował w wydarzenia sportowe w Poznaniu i naszym regionie. Na plan pierwszy wysuwają się na pewno mecz żużlowy o mistrzostwo Polski między Fogo Unią Leszno a Stalą Gorzów (sobota, godz. 19.15) i mecz ekstraklasy piłkarskiej między Lechem Poznań a Miedzią Legnica (niedziela, godz. 18). Ciekawie zapowiadają się też inauguracyjne spotkania poznańskich siatkarek i koszykarzy (w sobotę o godz. 16 i 17) oraz rewelacyjnie obsadzony turniej siatkarek Amica Cup (od piątku do niedzieli w hali "Wacław" w Szamotułach).

PIŁKA NOŻNA
Lech Poznań – Miedź Legnica, LOTTO Ekstraklasa, niedziela, godz. 18. Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Lech II Poznań – Pogoń II Szczecin, III liga, sobota, godz. 12. Stadion przy ul. Leśnej we Wronkach.
Sokół Kleczew – Górnik Konin, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy Alei 600-lecia w Kleczewie.
Mieszko Gniezno – Świt Skolwin, III liga, sobota, godz. 16. Stadion przy ul. Strumykowej w Gnieźnie.
KKS 1925 Kalisz – Chemik Bydgoszcz, III liga, sobota, godz. 19.25. Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
Polonia Środa Wielkopolska – Gwardia Koszalin, III liga, niedziela, godz. 15. Stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.

IV LIGA WIELKOPOLSKA
sobota: Polonia Kępno – Victoria Września (14), Nielba Wągrowiec – Centra Ostrów Wielkopolski (15), Orkan Śmiłowo – Sokół Pniewy (15), Ostrovia 1909 – LKS Gołuchów (15), Olimpia Koło – Kotwica Kórnik (15), Tarnovia Tarnowo Podgórne – Lubuszanin Trzcianka (16), Obra Kościan – Pogoń Nowe Skalmierzyce (16), KS Opatówek – Unia Swarzędz (16), Polonia 1912 Leszno – Warta Międzychód (16), Krobianka – Zjednoczeni Trzemeszno (16).
Warta Poznań – Lech Poznań, Centralna Liga Juniorów U17 (grupa B), sobota, godz. 13. Boisko przy ul. Gdańskiej w Poznaniu.
Błękitni Wronki – CWZS Bydgoszcz, Centralna Liga Juniorów U17 (grupa B), sobota, godz. 14. Boisko w Popowie koło Wronek.

GSS Grodzisk Wielkopolski – Lipno Stęszew, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 15. Stadion przy ul. Powstańców Chocieszyńskich w Grodzisku Wielkopolskim.
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Victoria Sianów, II liga kobiet (grupa wielkopolska), niedziela, godz. 16. Stadion w Jankowie Przygodzkim.

ŻUŻEL
Fogo Unia Leszno – Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski – PGE Ekstraliga, rewanżowy mecz finałowy fazy play off o Drużynowe Mistrzostwo Polski, sobota, godz. 19.15. Stadion im. Alfreda Smoczyka przy ul. Strzeleckiej w Lesznie.
Euro Finannce Polonia Piła – MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, pierwszy mecz barażowy o miejsce w Nice PLŻ, niedziela, godz. 15.30. Stadion przy ul. Bydgoskiej w Pile.

PIŁKA RĘCZNA
Grunwald Poznań – KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Newtona 2 w Poznaniu.
KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Politechnika Anilana Łódź, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
Sparta Oborniki – Start Konin, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 20. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

KOSZYKÓWKA
Enea AZS II Poznań – MUKS Poznań, I liga kobiet (grupa B), niedziela, godz. 18.15. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego 34 w Poznaniu.
Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń. LOTTO Superpuchar Polski – mężczyźni, sobota, godz. 20. Hala (nowa) przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
Biofarm Basket Poznań – Energa Kotwica Kołobrzeg, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala CityZEN przy ul. Droga Dębińska 10c w Poznaniu.
Jamalex Polonia 1912 Leszno – Elektrobud Investment ZB Pruszków, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 17. Hala TRAPEZ im. Zbigniewa Białasa przy Alejach Jana Pawła II w Lesznie.
Sokół Międzychód – SMS PZKosz. Władysławowo, II liga mężczyzn (grupa D), piątek, godz. 17. Hala przy ul. Dworcowej 22 w Międzychodzie.
KS Kosz Pleszew – Roben Gimbasket Wrocław, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Krzywoustego 4 w Pleszewie.
Sklep Polski MKK Gniezno – Domino Inowrocław, II liga mężczyzn (grupa A), niedziela, godz. 18, Hala (nowa) przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie.
SIATKÓWKA
Turniej kobiet Amica Cup, SSC Palmberg Schwerin – Dresdner SC, piątek, godz. 16, Grot Budowlani Łódź – Developres Rzeszów, piątek, godz. 18.30, Dresdner SC – Developres, sobota, godz.16, Palmberg – Grot Budowlani, sobota, 18.30, Grot Budowlani – Dresdner SC niedziela, godz. 11, Developres – Palmberg, niedziela, godz. 13. Hala Wacław przy ul. Sportowej w Szamotułach.
Enea Energetyk Poznań – AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, I liga kobiet, sobota, godz. 16. Hala B POSiR przy ul. Spychalskiego w Poznaniu.
SKF Forex Politechnika Poznańska - Gedania Gdańsk, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 12. Hala przy ul. Jana Pawła II w Poznaniu.
UKŻPS Kościan – Energetyk II Poznań, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 15. Hala „Dwójka” na Osiedlu Piastowskim w Kościanie.
UKS ZSMS Poznań – SMS Police, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 17. Hala SMS na Osiedlu 1000-lecia w Poznaniu.
SKF Forex Politechnika Poznańska – Enea PTPS Piła, III liga kobiet, sobota, godz. 14:45 Hala przy ul. Jana Pawła II 28 w Poznaniu.
Krispol Września – KPS Siedlce, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala przy ul. Słowackiego we Wrześni.
Wilki Wilczyn – MOSiR Sieradz, II liga mężczyzn (grupa III), sobota, godz. 19. Hala przy ul. Strzelińskiej 12D w Wilczynie.
SPS Konspol Słupca – Bzura Ozorków, II liga mężczyzn (grupa III), sobota, godz. 20. Hala MOSiR przy ul. Kopernika 13 w Słupcy.

HOKEJ NA TRAWIE
Warta Poznań – MKS Środa Wielkopolska, I liga mężczyzn, sobota, godz. 14. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
AZS AWF Poznań – LKS Rogowo, I liga mężczyzn, sobota, godz. 16. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Grunwald Poznań – LKS Gąsawa, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Stadion im. Henryka Zielazka przy ul. Promienistej w Poznaniu.
Grunwald Poznań – Warta Poznań, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 11. Stadion im. Henryka Zielazka przy ul. Promienistej w Poznaniu.
MKS Środa Wielkopolska – LKS Rogowo, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 11. Boisko przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
UKH Start 1954 Gniezno – AZS AWF Poznań, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12. Boisko przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
AZS Politechnika Poznańska – Pomorzanin Toruń, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 14. Boisko Politechniki Poznańskiej przy ul. Przystań 1 w Poznaniu (przy Moście Rocha).
AZS AWF Poznań – LKS Gąsawa, MP juniorek (grupa A), sobota, godz. 12. Boisko AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.

WYŚCIGI SAMOCHODOWE
Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, kwalifikacje, piątek, godz. 11-13.45 oraz piątek, godz. 16-17.20, wyścigi, piątek, godz. 14.20, kwalifikacje, sobota, godz. 7.30-8.30, sobota. godz. 10.05-10.50 oraz sobota, godz. 13.20-13.40, wyścigi, sobota, godz. 10.55 oraz sobota, godz. 13.40, kwalifikacje, niedziela, godz. 7.30-11.05, wyścigi, niedziela, godz. 11.10. Tor Poznań przy ul. Wyścigowej w Przeźmierowie.

REKREACJA
Pierwszy z sześciu biegów dziesiątej edycji CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, sobota, godz. 11. Tereny nad Jeziorem Rusałka w Poznaniu.
Bieg po zdrowie, sobota, godz.9. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 przy ul. Łozowej w Poznaniu.

Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com

POLECAMY:

Najgorsze mieszkania do wynajęcia

Najlepsze burgery w Poznaniu [TOP10]

Najbardziej wkurzający pasażerowie, jakich spotkasz w pociągu

Najpiękniejsze Rolniczki w Polsce

Wszystko o Lechu Poznań [NEWSY, TRANSFERY]

Skąd się wzięły nazwy tych miejsc w Poznaniu?

Wokół Bułgarskiej Sezon 2 Odcinek 9: Zobacz wideo:

Wideo

Materiał oryginalny: Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce (28-30 września) - Głos Wielkopolski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3