sportowy24
    Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce. 7-9 grudnia 2018

    Kalendarz imprez sportowych w Wielkopolsce. 7-9 grudnia 2018

    Radosław Patroniak, Marek Lubawiński, Krzysztof Maciejewski

    Głos Wielkopolski

    Aktualizacja:

    Głos Wielkopolski

    Jazmine Davis i jej koleżanki z Enei AZS Poznań liczą na drugie zwycięstwo w sezonie po sobotnim meczu z PGE MKK Siedlce

    Jazmine Davis i jej koleżanki z Enei AZS Poznań liczą na drugie zwycięstwo w sezonie po sobotnim meczu z PGE MKK Siedlce ©archiwum

    Sportowym wydarzeniem weekendu w Wielkopolsce będzie z pewnością piątkowy mecz Lecha ze Śląskiem Wrocław (początek o godz. 20.30). Sporo osób może się też zainteresować występami poznańskich koszykarzy i koszykarek. Akademiczki powalczą o drugą wygraną w sezonie w konfrontacji z PGE MKK Siedlce (sobota, godz. 18), a zawodnicy Biofarmu Basket stoczą kolejny pierwszoligowy bój tym razem z akademikami z Krakowa (sobota, godz. 17).
    Jazmine Davis i jej koleżanki z Enei AZS Poznań liczą na drugie zwycięstwo w sezonie po sobotnim meczu z PGE MKK Siedlce

    Jazmine Davis i jej koleżanki z Enei AZS Poznań liczą na drugie zwycięstwo w sezonie po sobotnim meczu z PGE MKK Siedlce ©archiwum

    PIŁKA NOŻNA
    Lech Poznań – Śląsk Wrocław, piątek, godz. 20.30, Lotto Ekstraklasa. Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

    FUTSAL
    Mieszko Gniezno – Malwee Łódź , 1. liga mężczyzn (grupa północna), sobota, godz. 19. 30. Hala przy Sportowej w Gnieźnie.
    Futsal Oborniki – Constract Lubawa, 1. liga mężczyzn (grupa północna), niedziela, godz. 16. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.

    PIŁKA RĘCZNA
    KS AP Poznań – Drwęca Novar Lubicz, I liga kobiet (grupa A), sobota, godz. 18, Hala C POSiR przy ul. Jana Spychalskiego w Poznaniu.
    Polonia Kępno – UKS Pantery Dopiewo, II liga kobiet (grupa 1), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Sportowej w Kępnie.
    Grunwald Poznań – UKS Olimp Grodków, I liga mężczyzn, (grupa B), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Newtona w Poznaniu.
    KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Olimpia Medex Piekary Śląskie, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
    Real Astromal Leszno – ŚKPR Świdnica, I liga mężczyzn (grupa B), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Rejtana w Lesznie.
    SKF KPR Sparta Oborniki – UKS Lider Swarzędz, II liga mężczyzn (grupa 1), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.
    Start Konin – Tęcza Kościan, II liga mężczyzn (grupa1), sobota, godz.18. Hala przy ul. Popiełuszki w Koninie.

    KOSZYKÓWKA
    Enea AZS Poznań – PGE SKK Siedlce, Enea Basket Liga Kobiet (ekstraklasa koszykarek), sobota, godz. 18. Hala Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 4 w Poznaniu.
    BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – AZS Koszalin, Energa Basket Liga (ekstraklasa koszykarzy), sobota, godz. 19. Hala przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim.
    Biofarm Basket Poznań – AZS SGH Kraków, I liga mężczyzn, sobota, godz. 17. Hala CityZen przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu.
    Sklep Polski MKK Gniezno – Politechnika Gdańska, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz.16. Hala przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
    MKS Sokół Międzychód – Decka Pelplin, II liga mężczyzn (grupa A), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Dworcowej w Międzychodzie.
    BC Obra Kościan – Exact System Śląsk II Wrocław, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Wielichowskiej w Kościanie.
    KS Kosz Pleszew – Sudety Jelenia Góra, II liga mężczyzn (grupa D), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Krzywoustego w Pleszewie.

    SIATKÓWKA
    Energetyk II Poznań – SKF Forex Polska Politechnika Poznańska, II liga kobiet (grupa I), sobota, godz. 18.30. Hala KS Energetyk przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu (wejście od ul. Bukowskiej).
    Amber Kalisz – PLKS Pszczyna, II liga kobiet (grupa 3), sobota, godz. 16. Hala przy ul. Łódzkiej 19 w Kaliszu (obok hali lekkoatletycznej).
    SPS Konspol Słupca – Kasztelan Rozprza, II liga mężczyzn (grupa 3), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Kopernika w Słupcy.
    LUKS Wilki Wilczyn – SMS PZPSP II Spała, II liga mężczyzn (grupa 3), sobota, godz. 17. Hala przy ul. Strzelińskiej w Wilczynie.

    HOKEJ NA TRAWIE
    Halowe MP seniorów
    UKH Start 1954 Gniezno – Grunwald Poznań (grupa A), sobota, godz. 18. Hala przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
    AZS AWF Poznań – Pomorzanin Toruń (grupa B), sobota, godz. 18. Hala AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
    Stella Gniezno – AZS Politechnika Poznańska (grupa B), sobota, godz. 20. Hala przy ul. Sportowej w Gnieźnie.
    Lipno Stęszew – UKS Bałagany Łubianka (grupa A), niedziela, godz. 14. Hala przy ul. Poznańskiej w Stęszewie.
    Międzynarodowy Turniej Juniorów, faza grupowa, piątek, godz. 9.30–15.30, półfinały i finały, sobota, godz.9–13. Hala C POSiR przy ul. Jana Spychalskiego w Poznaniu.
    24. Międzynarodowy Turniej Minihokeja Halowego Christmas Cup 2016, piątek, godz. 9–15, sobota, godz. 10–16, niedziela, godz. 9–13. Hala KS Warta przy ul. Droga Dębińska 12 w Poznaniu.

    JEŹDZIECTWO
    Trzecie zawody rozgrywek Grand Prix Amatorów 2018/19 organizowane przez KS Jumping Events, sobota, godz. 8. Hala Hipodromu Wola przy ul. Lutyckiej w Poznaniu.

    BRYDŻ SPORTOWY
    Finał Budimex Grand Prix Polski Teamów, piątek, sobota, niedziela, godz. 10, Hotel Delicjusz w Trzebawiu koło Stęszewa.

    Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl