Anna Lewandowska jest trenerką fitness, mistrzynią Polski w karate, propagatorką zdrowego odżywiania się i zdrowego stylu życia, a prywatnie żoną najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Lewandowska jest sportsmenką i autorką bloga Healty Plan By Ann, gdzie od kilku lat dzieli się swoim doświadczeniem, przepisami, poradami, ćwiczeniami i wskazówkami motywacyjnymi. Anna Lewandowska jest także ambasadorką marek Gillette Venus i Calzedonia.

Motto przewodnie najnowszego Lewanodowskiej brzmi: „Motywacja, inspiracja, pasja”. Kalendarz jest podzielony na 12 części – tyle, ile jest miesięcy w roku. Każda część zawiera wstęp autorki, porady i wskazówki oraz kilka przepisów na potrawy, w których wykorzystamy produkty, w tym warzywa i owoce, sezonowe. Są to przepisy autorskie Anny Lewandowskiej na przekąski, dania główne i desery. Jest też sporo porad i podpowiedzi motywujących do zmiany stylu życia, zdrowego jedzenia i przede wszystkim do aktywności fizycznej.

Ania Lewandowska była gościem Kuby Wojewódzkiego. W trakcie programu promowała swój kalendarz

ZOBACZ WIĘCEJ
ANIA I ROBERT LEWANDOWSCY U KUBY WOJEWÓDZKIEGO

„Jeśli chcesz na zawsze pożegnać złe nawyki, cieszyć się dobrym samopoczuciem, odnaleźć radość życia, zadbać o najcenniejszy skarb, jakim jest zdrowie, i rozpocząć przygodę ze sportem – pomoże ci w tym roczny plan, który przygotowałam specjalnie dla Ciebie” - zapowiada na okładce kalendarza autorka.

KALENDARZ MOTYWACYJNY ANNY LEWANDOWSKIEJ

Anna Lewandowska tym kalendarzem zaprasza do swojego świata przekonując, że zmiana zaczyna się w naszej głowie, w myśleniu. Jeśli zrobimy pierwszy krok i podejmiemy decyzję, że rok 2018 chcemy spędzić zdrowo i aktywnie, Lewandowska od razu proponuje nam krok numer dwa: odpowiednią motywację. Bo, jak przekonuje, brak motywacji jest najczęstszym powodem, dla którego ludzie nie decydują się na zmiany w życiu. A jeśli odnajdziemy motywację, żona Roberta Lewandowskiego poprowadzi nas dalej.

W kalendarzu-książce proponuje odpowiednie zestawy ćwiczeń, pomaga skomponować zdrowe posiłki, ale także podpowiada, jak zorganizować i zaplanować dzień, aby regularnie ćwiczyć. Pisze o najczęstszych pułapkach, w które wpadamy i w efekcie rezygnujemy z aktywności fizycznej, o tym, jak radzić sobie ze spadkiem motywacji albo z pokusami podjadania między posiłkami.

Wydawnictwo „Healthy Year by Ann” to pozycja obowiązkowa dla miłośników zdrowego stylu życia i fanów Anny Lewandowskiej. Ale to również świetna lektura i pomoc dla osób, które co roku mówią sobie, że zaczną biegać, ćwiczyć, zdrowiej się odżywiać i… nic z tym nie robią. Do tego kalendarz „Healthy Year by Ann” jest bardzo ładnie wydany. Zawiera dużo zdjęć, grafik, porad i podpowiedzi napisanych przez żonę najlepszego polskiego napastnika.

Anna Lewandowska, „Healthy Year by Ann”, Burda Książki, 2017, 256 stron

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Pamietacie kultowe dyskoteki na Śląsku i Zagłębiu? ZDJĘCIA

Zenek Martyniuk, Boys i inni na Disco Attack w Katowicach ZDJĘCIA

Czy dostałbyś się do policji? PRAWDZIWE PYTANIA TESTU MULTISELECT

Znasz język śląski? Przetłumacz te zdania QUIZ JĘZYKOWY II

TU BYŁAM odc. 46 - Kasia Kapusta tym razem pracuje w SPA w Ustroniu