Kalisz: Poszukiwania zaginionego Michała Wojtysia z...

  Kalisz: Poszukiwania zaginionego Michała Wojtysia z Kościelnej Wsi - sonar i podwodny robot sprawdzał koryto Prosny [ZDJĘCIA]

  AND

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W sobotę odbyły się kolejne ochotnicze poszukiwania zaginionego Michała Wojtysiaz Kościelnej Wsi. Tym razem sprawdzano koryto Prosny przy użyciu sonaru
  1/18
  przejdź do galerii

  W sobotę odbyły się kolejne ochotnicze poszukiwania zaginionego Michała Wojtysiaz Kościelnej Wsi. Tym razem sprawdzano koryto Prosny przy użyciu sonaru oraz podwodnego robota. Zobacz więcej zdjęć z akcji ---->
  ©AND

  W sobotę odbyły się kolejne ochotnicze poszukiwania zaginionego Michała Wojtysia z Kościelnej Wsi. Tym razem sprawdzano koryto Prosny przy użyciu sonaru oraz podwodnego robota.
  29-letni Michał z Kościelnej Wsi zaginął w nocy z 5 na 6 stycznia. Mężczyzna bawił się w jednym z lokali w centrum Kalisza. Nie wiadomo, co się z nim stało, gdy wyszedł na zewnątrz. 29-latek ostatni raz widziany był w okolicach kaliskiego teatru. Tutaj zarejestrowały go kamery monitoringu. Tutaj też doprowadziły psy tropiące użyte podczas jednej z akcji poszukiwawczych.

  W sobotę odbyły się kolejne ochotnicze oszukiwania zaginionego zainicjowane przez ochotników ze Stowarzyszenia Szukamy i Ratujemy.
  Dzięki strażakom z OSP Mosina wykorzystano do tego celu sonar oraz podwodnego robota. Przy użyciu sonaru wytypowano kilka potencjalnych punktów na dnie Prosny. Wszystkie zostały następnie sprawdzone przy użyciu podwodnego robota. Wykorzystane zostały także kajaki z ratownikami. Działania trwały kilka godzin. Na ślady zaginionego 29-latka jednak nie natrafiono.

  Zobacz zdjęcia z akcji:

  Zaginiony to 29-letni Michał Wojtyś. Poszukiwany ma 177 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy krótkie koloru blond, nos prosty, oczy piwne. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodnie jeansowe jasne z przetarciami na kolanach, koszulę w kratkę koloru zielonego i buty trapery koloru brązowego. Ostatni raz był widziany na terenie Kalisza w pobliżu teatru.

  Osoby, które widziały zaginionego mężczyznę lub posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z policją pod numerami telefonów 62 742 92 00, 62 742 93 07 lub 112.

  Źródło - Kalisz.NaszeMiasto.pl: W Kaliszu szukali zaginionego Michała z Kościelnej Wsi. W akcji podwodny robot. ZDJĘCIA

  Zobacz też:

  POLECAMY:
  Zobacz też:

  (Źródło: TVN)

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo