Kameralne osiedle blisko ul. Kościelnej. Gotowe już na wiosnę!

Materiał informacyjny Echo Investment S.A
Jeśli szukasz mieszkania dopasowanego do swoich potrzeb? Echo Investment buduje dla Ciebie idealne miejsce – osiedle Nasze Jeżyce. Poznaj inwestycję, w której poczujesz, że wszędzie masz blisko, ale nadal mieszkasz bardzo kameralnie!

Mieszkania dopasowane do Twoich potrzeb

W ofercie znajdują się obecnie mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe, każde z tarasem, balkonem lub prywatnym ogródkiem. Dzięki różnorodnym metrażom, od 40 do 73 m2, przemyślanym i dobrze doświetlonym układom mieszkań doskonale dostosujesz przestrzeń do swoich planów. Znajdź mieszkanie dla siebie na naszejezyce.pl

Kameralnie, ale blisko centrum

Nasze Jeżyce to osiedle zlokalizowane blisko ul. Kościelnej i Parku Sołackiego. Szybko dotrzesz stąd także do Ogrodu Botanicznego i nad Rusałkę. Poza aktywnym wypoczynkiem wśród zieleni, do Twojej dyspozycji jest również bogata oferta kulinarna i kulturalna Jeżyc.

Technologia Echo Smart

Jako pierwszy polski deweloper, Echo Investment daje w standardzie inteligentne rozwiązania światowego lidera automatyki Fibaro. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w rozwiązania Echo Smart, dopasowane do indywidualnych potrzeb swoich właścicieli. Bezprzewodowo, bez zbędnych kabli, bez ograniczeń.

Liczne udogodnienia

Na terenie inwestycji mieszkańcy będą mogli korzystać z prywatnego paczkomatu, ładowarki do samochodów elektrycznych, stojaków na rowery czy podziemnego garażu z boksami na jednoślady. Osiedle dewelopera jest pełne terenów wspólnych, takich jak plac zabaw dla dzieci czy klimatyczne skwery, które są doskonałym miejscem wypoczynku oraz integracji. Całe osiedle zostanie ogrodzone, dzięki czemu będziesz miał poczucie większej prywatności i bezpieczeństwa. Liczne udogodnienie sprawią, że mieszkanie na Naszych Jeżycach stanie się nie tylko wygodne, ale również bardzo praktyczne.

Umów się na spotkanie i poznaj naszą ofertę specjalną. Zadzwoń 61 880 12 68 i przyjdź do biura sprzedaży przy ul. Garbary 95.

Już ponad 20 lat w Poznaniu!

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, jedynym na rynku z bogatym doświadczeniem w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym.

Deweloper zrealizował w Poznaniu już siedem projektów mieszkaniowych, m.in. osiedle Małe Naramowice Rynek i Pod Klonami, Kasztanowa Aleja, osiedle Perspektywa, oraz luksusowy budynek apartamentowy Nad Wartą.

W budowie, poza Naszymi Jeżycami, znajdują się obecnie unikatowe projekty: apartamentowiec Esencja na Garbarach oraz osiedle ENTER na Naramowicach.

Dodaj ogłoszenie