Kamil i Ewa STOCHOWIE – to już 13 lat małżeństwa! Zobacz,...

  Kamil i Ewa STOCHOWIE – to już 13 lat małżeństwa! Zobacz, jak bardzo się zmienili od ślubu ZDJĘCIA 2023

  Red.

  Dziennik Polski 24

  Dziennik Polski 24

  Kamil i Ewa STOCHOWIE – to już 13 lat małżeństwa! Zobacz, jak bardzo się zmienili od ślubu ZDJĘCIA 2023
  1/62

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Instagram/printscreen

  Kamil Stoch ma 35 lat, ale absolutnie nie zamierza zwalniać na skoczniach. Walczy w kolejnym sezonie Pucharu Świata, a sporo dzieje się także w jego prywatnym życiu. W 2021 roku w wywiadzie przeprowadzonym na okoliczność podpisania kontraktu sponsorskiego opowiadał m.in. o swoim związku z Ewą Bilan-Stoch. W 2023 roku świętują już 13. rocznicę małżeństwa! Obejrzyjcie w GALERII, jak się przez ten czas zmieniali. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

  Ewa i Kamil Stochowie obchodzą 13-lecie małżeństwa


  Zobacz galerię
  Ślub Kamila Stocha i Ewy Bilan odbył się 7 sierpnia 2010 roku w kościele Paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Młoda para wystąpiła na weselu w tradycyjnych góralskich strojach.

  Skoczek stanął na ślubnym kobiercu w wieku 23 lat. I jak dzisiaj zapewnia, ta decyzja, choć podjęta na początku sportowej kariery, była niezwykle udana. 

  - Wziąłem ślub dość wcześnie, ale chciałem wracać do kogoś, kto będzie czekał na mnie w domu.
  Nie rodzice, ale ktoś, z kim mogę pogadać o wszystkim, przytulić się czy wyjść na kolację. Takim jestem typem człowieka i cieszę się, że znalazłem najbardziej odpowiednią osobę - opowiada Kamil Stoch w rozmowie opublikowanej na YouTubie przez firmę Blachotrapez.

  W domu mogę być sobą, tam nikt mnie nie ocenia i niczego nie narzuca. Tam mogę być mężem i gospodarzem

  Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch - razem po sukcesy


  Małżeństwo nie tylko nie przeszkodziło mu w odnoszeniu wielkich sukcesów, ale przeciwnie – bardzo mu w tym pomogło. Stoch został trzykrotnym mistrzem olimpijskim i dwukrotnym złotym medalistą mistrzostw świata, a ponadto dwa razy zdobył Kryształową Kulę i wygrywał Turniej Czterech Skoczni. Ma też na koncie wiele innych medali największych imprez. Mimo to przekonuje, że małżeństwo i dom rodzinny są dla niego ważniejsze.

  - Małżeństwo i dom stawiam zdecydowanie ponad sukcesy sportowe. W latach młodości myślałem zupełnie inaczej, skupiałem się tylko na wynikach na skoczni. Z wiekiem nabrałem doświadczenia. Sukcesy sportowe są na chwilę – wyjaśnia Kamil Stoch. - Po zwycięstwach zjawia się masa doradców i ludzi, którzy klepią cię po plecach. W słabszych momentach zostaje dosłownie kilka osób, które zostają do końca życia.

  Ewa Bilan-Stoch - menedżerka i kreatorka


  Co ważne, żona wspiera swego męża nie tylko w domu. Jest przecież także jego menedżerem oraz powołała do życia i prowadzi agencję marketingu sportowego oraz klub Eve-nement Team Zakopane. Poza Kamilem Stochem, klub reprezentują Dawid Kubacki i Stefan Hula. Oto co na temat Ewy Bilan-Stoch, której pasją jest fotografia, można przeczytać na oficjalnej stronie agencji.

  "Założycielka i kreatorka Eve-nement Team. Była sportsmenka. Zarządza i koordynuje realizację strategii rozwoju firmy. Powie, podpowie, dopowie i odpowie. Do perfekcji opanowała umiejętność podzielności uwagi. Współpracuje z przedstawicielami mediów i sama często sięga po aparat. Uwielbia nowe rozwiązania. Inspiruje. Krążą pogłoski, że potrafi być w kilku miejscach jednocześnie."

  Obejrzyjcie zdjęcia pięknej pary Ewy Bilan-Stoch i Kamila Stocha w GALERII.
  Zobacz galerię  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo