Karolina Czarnecka - autorka przeboju "Hera koka hasz LSD" -...

  Karolina Czarnecka - autorka przeboju "Hera koka hasz LSD" - zaprasza do świata „Solarium 2.0” w Meskalinie

  Zdjęcie autora materiału

  Sebastian Gabryel

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Płyta „Solarium 2.0” Karoliny Czarneckiej, promowana zjawiskowym singlem „Anaruk”, to kolejne muzyczne spotkanie z Tiną, która wróciła z tytułowej planety
  1/4
  przejdź do galerii

  Płyta „Solarium 2.0” Karoliny Czarneckiej, promowana zjawiskowym singlem „Anaruk”, to kolejne muzyczne spotkanie z Tiną, która wróciła z tytułowej planety i ponownie zamieszkała w Warszawie, by spełnić swój „wielkomiejski sen”. ©materiały prasowe

  Jedna z najoryginalniejszych artystek interdyscyplinarnych młodego pokolenia przedstawi w Meskalinie kompozycje ze swojego ostatniego albumu, będącego kontynuacją tego, co zawarła na debiutanckiej EP-ce „Córka”.
  Płyta „Solarium 2.0”, promowana zjawiskowym singlem „Anaruk”, to kolejne muzyczne spotkanie z Tiną, która wróciła z tytułowej planety i ponownie zamieszkała w Warszawie, by spełnić swój „wielkomiejski sen”.  – Nie pojechała tam metrem, ani nie odleciała statkiem kosmicznym, nie ruszyła się nawet z miejsca. Zbyt podlaska i zbyt samotna była, by nie wpaść w Króliczą Norę.
  Poobijana, z ręką na temblaku, w końcu wróciła. Przywiozła ze sobą rozmaite pamiątki: książeczkę z pierwszej komunii, zbitą lufkę, gitarę elektryczną, pastelowo-różowe majtki i kosmiczny pył – tak zapowiadają album jej twórcy, którymi oprócz samej Czarneckiej są Michał Górczyński, Jacek Kita i Michał Walczak.  Artystka jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej i współtwórczynią grupy teatralno-kabaretowej Pożar w Burdelu oraz Gangu Śródmieście.


  Koncert Karoliny Czarneckiej
  • 5 grudnia o godz. 18
  • Meskalina (Stary Rynek 6)
  • Cena biletu: 40 zł

  POLECAMY:
  Co nowego w kinach, teatrach i klubach? Zobacz przegląd kulturalny:


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo