Katarzyna Niewiadoma w rozmowie z Głosem Wielkopolskim deklaruje: - Na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio chce powalczyć o medal

Krzysztof Tura
od 16 lat

Rok 2020 dla Katarzyny Niewiadomej był bardzo udany. Polska kolarka szosowała zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Europy, a w renomowanym wyścigu Giro Rosa uplasowała się na drugiej pozycji. Jednak tamten sezon to już przeszłość i skupia się na nadchodzących startach. Jak sama podkreśla, najważniejsza impreza dla niej, to start w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

– Chcę tam powalczyć o medal – deklaruje 26-latka.

W rozmowie z Głosem Wielkopolskim wspomina zmarłego Ryszarda Szurkowskiego, opowiada o treningach w czasie pandemii, nadchodzących startach i celach, a także jak sobie radzi z presją, która z każdym jej startem jest coraz większa.