Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Kickbokserzy Our Team Red Box Poznań mają za sobą bardzo udany rok

Zawodnicy Łukasza Smolińskiego w minionym roku zdobyli worek medali
Zawodnicy Łukasza Smolińskiego w minionym roku zdobyli worek medali Fot. Archiwum Łukasza Smolińskiego
Miniony rok był niezwykle udany dla zawodników TS Our Team Red Box Poznań. Na mistrzowskich imprezach zdobyli oni bowiem 18 medali.

W trzech mocno obsadzonych turniejach – w Poznaniu, Krynicy Zdrój i Zielonej Górze wystąpili reprezentanci TS Our Team Red Box Poznań. W stolicy wielkopolski podczas rozgrywek ligi K1 Rules pierwsze miejsce wywalczył Jacek Rzepecki, który zwyciężył w trzech pojedynkach w wadze 67kg wśród seniorów.
Srebny medal w gronie juniorów w wadze 63.5kg wywalczył 15-letni Adrian Szymanowski. Umiejętności poznaniaka docenili trenerzy reprezentacji kadetów w kickboxingu i po raz kolejny powołali go na zgrupowanie kadry do Krynicy-Zdrój. Kilkudniowy obóz zakończył się Pucharem Polski kadetów. Podczas tego turnieju Adrian Szymanowski w wadze 69kg zdobył srebrny i brązowy medal w kickboxingu kick-light oraz light-contact.
Sezon 2013 był dla wychowanków Łukasza i Jakuba Smolińskich bardzo udany, zdobyli oni bowiem 18 medali - 6 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych, a także m.in. indywidualne tytuły mistrzów Polski w low-kick (Kamil „Tornado” Szłapka, Sebastian „Bombardier” Garbatowski), K1 Rules (Garbatowski) w gronie juniorów oraz full- contact wśród seniorów (Szłapka), srebrne medale MP seniorów light- contact (Jakub Smoliński),MP kadetów light-contact oraz kick-light (Adrian Szymanowski) oraz brązowe medale młodzieżowych MP i w K1 Rules (Jacek Rzepecki i Piotr Aleksandrzak), akademickich MP (Aleksander Woliński). Wreszcie Szymanowski jako pierwszy poznaniak brał udział w ME kadetów w kickboxingu.
– Cieszymy się z sukcesów podopiecznych oraz z realizowanych projektów w zakresie krzewienia kultury fizycznej. Nasze nowe przedsięwzięcie, grupa 35 plus, skupia dojrzałych miłośników sportów walki i cieszy się sporym zainteresowaniem – podsumowuje trener Łukasz Smoliński.