Kiecoń i Skrzyczyński, jeźdźcy AgroHandel Śrem w rolach głównych na warszawskiej Cavaliadzie

LUMAR
Łotysz Kristaps Neretnieks na 10-letnim ogierze Caramsin wygrał w niedzielne popołudnie konkurs Grand Prix międzynarodowych zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody Cavaliada Warszawa. Spośród 40 par startujących w konkursie, w którym pula nagród wynosiła 120 tysięcy złotych, błędów nie popełniło tylko osiem. Trzecie miejsce zajął Mściwoj Kiecoń, a czwarte Jarosław Skrzyczyński - obaj z AgroHandlu Śrem.

Drugie miejsca na parkurze na warszawskim Torwarze zajął jMichael Kölz z Niemiec, który startował na 11-letnim ogierze FST Dipylon. Na trzecim miejscu zakończył rywalizację Mściwoj Kiecoń z Ahro-Handlu Śrem, który pokonał parkur bezbłędnie na znakomitej Urbane. W rozgrywce nie popełnił błędu także klubowy kolega Kieconia – Jarosław Skrzyczyński jadący Crazy Quick.

Aktualny lider rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego zwyciężył w zmaganiach Cavaliada Tour 2014/2015, zawodów jakie odbyły się w Poznaniu, Lublinie i Warszawie.

W finale Pucharu Świata, który od 15 do 19 kwietnia odbędzie się w Las Vegas (USA Ligę Europy Centralnej będą reprezentować Kristaps Neretnieks (Łotwa), Władimir Belecki (Rosja) oraz Andis Varna (Litwa). Rezerwowym jest Ales Opatrny z Czech.