Klub Kobiet Przedsiębiorczych będzie świętować

  Klub Kobiet Przedsiębiorczych będzie świętować

  AJ

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Klub Kobiet Przedsiębiorczych świętuje 8 urodziny. Z tej okazji 21 czerwca w Piano Bar Restaurant & Café w Starym Browarze odbędzie się uroczysta gala.
  W programie znalazły się podsumowanie dotychczasowej działalności klubu, prelekcja pt. „Kreacja wizerunku czy budowanie marki” (którą wygłosi Anna Szubert - Personal Branding Strategist), tradycyjna loteria wizytówkowa i wiele innych niespodzianek. Dla przedsiębiorczych pań zagra też Czesław Mozil.

  Aby zapisać się na spotkanie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: www.klub kp.pl (zakładka: weź udział). Ilość miejsc jest ograniczona. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

  Klub Kobiet Przedsiębiorczych działa od 2008 roku. Od tego czasu skupił w czasie wspólnej działalności 1300 kobiet - właścicielek mikro i małych przedsiębiorstw oraz przedstawicielek korporacji. To grono stale się powiększa. W ciągu kilku lat działalności członkiniom KKP udało się zorganizować 75 spotkań, w czasie których wystąpiło 75 różnych prelegentów. Dziś klub współpracuje z ponad 30 partnerami. Głównym celem jego działalności jest wspieranie postaw przedsiębiorczości wśród kobiet - poprzez poszukiwania nowych partnerów biznesowych i umożliwienie im wymiany doświadczeń.



  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo