Nasza Loteria

KOBIECA TWARZ WIELKOPOLSKI - znamy zwyciężczynie! Spotkają się na Forum Kobiecości

Akcja specjalna KOBIECA TWARZ WIELKOPOLSKI
Głosami naszych Czytelników zostaną wybrane Kobiece Twarze Wielkopolski w czterech kategoriach: córki, matki, kobiety dojrzałe i seniorki.
Wybierz kategorię
- KLIKNIJ i zobacz
aktualne wyniki głosowania
Córki
Matki
Kobiety Dojrzałe
Seniorki

______________________

Prezentujemy liderki rankingów

______________________

 • 9 marca rozpoczęło się głosowanie, które spośród kobiet zgłoszonych do naszej akcji, w każdej kategorii pokoleniowej (córki, matki, kobiety dojrzałe i seniorki) wyłoni 10 finalistek.
 • Każda z nich otrzyma nagrody oraz limitowane zaproszenie na FORUM KOBIECOŚCI - pełną atrakcji imprezę wyłącznie dla laureatek akcji (szczegóły poniżej)
 • Podczas FORUM KOBIECOŚCI wszystkie panie wezmą udział w castingu, który wyłoni zwyciężczynie w każdej kategorii pokoleniowej. Zdobędą one tytuł KOBIECA TWARZ WIELKOPOLSKI i główne nagrody, a także awansują do ogólnopolskiego finału akcji
 • W finale wezmą udział laureatki z każdego województwa. Zwyciężczynie zdobędą tytuły KOBIECA TWARZ POLSKI oraz główne nagrody - udział w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej serwisu ONA Strona Kobiet - prowadzonego we wszystkich regionach przez dzienniki regionalne oraz dwuosobowe zaproszenie na tygodniowy pobyt w SPA

- Każda kobieta lubi czuć się piękna i słyszeć, że jest piękna - mówi Edyta Pytka, koordynator akcji. - Ale od komplementów dotyczących urody bardziej cenimy te, które dotyczą piękna duszy i umysłu. Kobiety to piękno, ale kobiety to także siła! Nasza akcja ma pokazać coś więcej, niż widać na zdjęciach.

FORUM KOBIECOŚCI
- wyjątkowe spotkanie
tylko dla laureatek akcji

Kulminacyjnym momentem akcji będzie specjalna impreza dla kobiet, jakiej w naszym regionie jeszcze nie było. Na FORUM KOBIECOŚCI, które odbędzie się w maju, zostanie zaproszonych 10 pań z każdej kategorii pokoleniowej plebiscytu, które zdobędą najwięcej głosów. Ten wyjątkowy event odbędzie się w niezwykle klimatycznym Centrum Kulturalno Biznesowym MŁYŃSKA 12 w samym sercu Poznania.
CENTRUM KULTURALNO BIZNESOWE MŁYŃSKA12 - to europejski standard i polska gościnność w sercu Poznania. Wyjątkowy klimat odrestaurowanej kamienicy z końca XIX w., która powstała z wielkiej pasji, to miejsce gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia Gości. Bankiety w konwencji koktajlowej na 500 osób, wesela, oferta live cooking czy spotkania ze sztuką to tylko namiastka możliwości. Miejsce otwarte na każdego, z gotową propozycją wielu form spędzenia czasu. Kilkupiętrowa przestrzeń to restauracja z pięknym dziedzińcem, Cigar Room i Whisky Bar, wine bar Wino na Kieliszki z wyjściem na taras oraz wyjątkowy cocktail bar na dachu kamienicy z widokiem na panoramę Poznania. Nieograniczone możliwości, otwartość, elastyczność, kreatywność. Jakość, styl i hospitality!

Podczas spotkania na uczestniczki będzie czekać mnóstwo atrakcji:

To będzie dzień, jakiego jeszcze nie było! W połowie maja czterdzieści laureatek naszej akcji (po 10 w każdej kategorii pokoleniowej) zostanie zaproszonych na wyjątkowe spotkanie. Oto jego program:

 • CASTING - jury pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Głosu Wielkopolskiego" spotka się i porozmawia z każdą kandydatką, aby ją lepiej poznać. Będzie okazja, aby opowiedzieć więcej o sobie.
 • SESJA FOTOGRAFICZNA - każda uczestniczka FORUM KOBIECOŚCI stanie przed obiektywem naszego fotografa, który zrobi jej pamiątkowe zdjęcia
 • SZKOLENIA - eksperci od wizażu, make-up i stylizacji paznokci nauczą, jak najlepiej zadbać o swój wygląd
 • PANELE TEMATYCZNE – wśród ekspertów, z jakimi spotkają się uczestniczki forum, będą:
 • AGATA NOWIŃSKA WELL.Be - Dyplomowana trenerka rozwoju i coach integralny, pasjonatka natury, dobrego życia i aktywności w każdej postaci, praktyk wellbeing. Projektuje i prowadzi warsztaty rozwojowe w obszarze inteligencji emocjonalnej, dobrostanu i uważności, wykładowca, redaktorka portalu misja-zdrowie.pl. Zajmuje się edukacją dla zdrowia oraz promocją zdrowego stylu życia.

 • MARZENA LAMPASIAK- wizażystka i stylistka, od 13 lat obecna na poznańskim rynku– właścicielka firmy AUBERGINIA Kreowanie Wizerunku w Poznaniu – www.auberginia.com , absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art, Akademii Kreacji Wizerunku w Warszawie, Academy of Image na kierunku Kolor i Stylizacja w Warszawie, wykładowca szkół modowych i wizażu. Kształciła się u wielokrotnej mistrzyni Polski w makijażu i wicemistrzyni świata oraz mistrza świata w makijażu profesjonalnym, ukończyła warsztaty fotografii mody z Krzysztofem Dziamskim z London College of Fashion. Stylistka podczas akcji „StyLOVE Środy” w CH AVENIDA w Poznaniu. Pracowała z Małgorzatą Kożuchowską, Tomaszem Karolakiem, Adą Szulc z programu X-Factor, Antoniną Choroszy, Martą Podulką finalistką X-Factor Aleksandrą Radwańską (Mania z serialu Przepisu na życie) czy Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej.

 • STUDIO NAMASTE YOGA SNY –powstało w 2013 roku. Jest szkołą jogi dynamicznej, oferującą zajęcia od wczesnych godzin porannych, 6:30 rano, do późnych godzin wieczornych, 21:30 na dwóch jasnych, przestronnych salach. Oprócz zajęć dynamicznych studio oferuje również zajęcia dla osób początkujących, zajęcia wyciszające, jogi w powietrzu, zajęcia zdrowy kręgosłup oraz jogi dla seniorów. Studio oferuje również zajęcia weekendowe.
  Ulla Wilczyńska-Kalak – założycielka SNY swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku podczas studiów podyplomowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a kontynuowała w Australii, gdzie poznałam wielu wyjątkowych australijskich i amerykańskich nauczycieli. Pod ich okiem doskonaliła swoje umiejętności i współpracowała jako asystent jogi. Ulla Wilczyńska-Kalak jest również pomysłodawczynią i organizatorką darmowej wakacyjnej „Jogi przy Fontannie” i „Jogi na Arenie”. Ulla zaprasza na jogę, która jest fascynującą, inspirującą i niekończącą się podróżą. Podróżą wyjątkową i bardzo indywidualną, niepowtarzalną dla każdego z nas. Podróżą wychodzenia poza ograniczenia naszego umysłu w nieograniczoną przestrzeń naszego serca. Jest drogą do pełni życia, zdrowia, wewnętrznej równowagi oraz szczęścia. „Celem moich zajęć jest pozytywna, wesoła i inteligentna joga. Chciałabym aby w trakcie zajęć ze mną każdy odnalazł radość i siłę jogi” – mówi Ulla.

 • PAULINA WITCZAK– dietetyk i psychodietetyk oraz założycielka poradni Medycyna Odżywiania w Poznaniu. „Pomagam w zmianie nawyków żywieniowych, poprawie podejścia do odżywiania oraz w budowaniu właściwych wzorców i relacji z dietą. Nie lubię mówić o swojej pracy tylko i wyłącznie w kontekście rozpisywania diet, ale raczej w kontekście opracowania wspólnie z pacjentem takich rozwiązań, które zapobiegają kryzysom i pozwalają cieszyć się wymarzoną sylwetką na lata (a nie na lato). Jestem autorką trzech e-booków o tematyce żywieniowej, w tym również o napadach kompulsywnego objadania (co jest moim ,,konikiem” w kontekście całej psychodietetyki)” – mówi Pani Paulina. Pokazuje, jak jeść zdrowo, smacznie, zmieniać myślenie na temat diety i cieszyć się nie tylko piękną sylwetką, ale przede wszystkim czerpać radość z każdego sukcesu, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

 • DEGUSTACJE - będzie można skosztować pysznych przekąsek
 • ZAKOŃCZENIE FORUM - imprezę zakończy wręczenie nagród i ogłoszenie werdyktu jury - laureatek w każdej kategorii pokoleniowej, które będą reprezentować nasz region w wielkim ogólnopolskim finale akcji
Czekają wspaniałe nagrody

Nagrodami dla 10. pań w każdej kategorii pokoleniowej, które zdobędą najwięcej głosów będą:

 • zaproszenie na FORUM KOBIECOŚCI
 • pamiątkowa sesja zdjęciowa podczas imprezy
 • zaproszenie dla dwóch osób na kolację w restauracji
 • srebrna bransoletka z limitowanej serii tylko dla laureatek naszej akcji

Bransoletka została zaprojektowana specjalnie dla laureatek naszej akcji przez renomowaną firmę jubilerską J'ADEMI posiadającą jedną z najbogatszych ofert biżuterii - odwiedź stronę www.JADEMI.pl.

KLIKNIJ i przeczytaj rozmowę z współwłaścicielkami firmy J'ADEMI o trendach w branży jubilerskiej

Głównym elementem delikatnej bransoletki jest symbolizujące pozytywną energią drzewko szczęścia. W swej symbolice drzewko szczęścia nawiązuje do ciągłości pokoleń w rodzinie - córek, matek i babć - do długich korzeni naszych przodków oraz rozłożystych gałęzi korony drzewa - szczęścia i miłości przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Bransoletka została wykonana z najwyższej próby srebra i jest zdobiona lekką cyrkonią dodającą jej blasku.

______________________

5 pań w każdej kategorii pokoleniowej, które zdobędą najwięcej głosów otrzyma dodatkowo:

 • książki z ciekawą, kobiecą literaturą
 • pakiet zabiegów pielęgnacyjno-relaksacyjnych w Klinice Medycyny Estetycznej DOLCE MEDICAL SPA

Nagroda główna

Cztery laureatki tytułu KOBIECA TWARZ WIELKOPOLSKI wybrane podczas castingu otrzymają nagrody główne:

 • dwuosobowe zaproszenie na weekend w Ośrodku Wypoczynkowym OLANDIA

 • Sesja poprzedzona będzie kompleksowym przygotowaniem przez fryzjera oraz make-up artist zrealizowanym przez AUBERGINIA Kreowanie Wizerunku
 • voucher dla dwóch osób na kolację degustacyjną w RESTAURACJI THE TIME

 • awans do ogólnopolskiego finału akcji w danej kategorii pokoleniowej, w którym wezmą udział zwyciężczynie castingu z każdego województwa
Nagrody w finale ogólnopolskim

Zwyciężczynie w każdej kategorii pokoleniowej zdobędą tytuły KOBIECA TWARZ POLSKI oraz główne nagrody:

 • dwuosobowe zaproszenie na tygodniowy pobyt w luksusowym kompleksie SPA Dolina Charlotty, które obejmuje:

  • 7 noclegów w pokoju dwuosobowym
  • śniadania i obiadokolacje w formie bufetu
  • nielimitowaną możliwość korzystania ze strefy wellness&Spa
  • bilety do Zoo i Fokarium
  • masaż balijski dla dwojga trwający 80 minut
  • masaż gorącymi kamieniami dla dwojga
  • rytuał regeneracyjny dla dwojga - Tropikalny Melon

Czytaj więcej o pobycie w magicznej Dolinie Charlotty

 • udział w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej serwisu ONA Strona Kobiet oraz związane z nim honorarium w wysokości 1500 złotych.

W ramach kampanii promocyjnej:

 • laureatki wezmą udział w nagraniu profesjonalnego filmu wideo prezentującego dzień z jej życia, jej pracę, życie rodzinne oraz zainteresowania. Film ten zostanie opublikowany w serwisie ONA Strona Kobiet we wszystkich województwach
 • prezentacja laureatek (zdjęcia z sesji i artykuł lub rozmowa) ukaże się we wszystkich dziennikach regionalnych w Polsce! Artykuł z galerią zdjęć zostanie opublikowany także w serwisie ONA Strona Kobiet
 • post na FB
 • wybrane zdjęcia laureatek zostaną wykorzystane w postach na Facebooku związanych z publikacją filmu i artykułu. Taki post zobaczy ponad 2 miliony użytkowników Facebooka
 • zdjęcia laureatek zilustrują reklamy internetowe kierujące do serwisu ONA Strona Kobiet
Ważne terminy
 • Dodatek z okazji Dnia Kobiet został dołączony do "Głosu Wielkopolskiego" w poniedziałek, 9 marca.
 • W dodatku ukazały się zdjęcia, które zostały przesłane do środy, 4 marca włącznie.
 • Zgłoszenia do akcji były przyjmowane do wtorku, 24 marca.
 • Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek, 9 marca i będzie trwać do czwartku, 23 kwietnia, do godz. 21:00.
 • Castingi, w których zostaną wybrane laureatki, a jednocześnie uczestniczki ogólnopolskiego finału akcji, odbędą się podczas FORUM KOBIECOŚCI w maju. Następnie rozpocznie się finałowe głosowanie, w którym zostaną wybrane KOBIECE TWARZE POLSKI.

__________

Informacji o akcji udziela:
Tomasz Kierstan
tel. 502 499 779
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski