Kobieta Przedsiębiorcza 2012: Ewa Kraskowska i Lucyna Marzec

  Kobieta Przedsiębiorcza 2012: Ewa Kraskowska i Lucyna Marzec

  red

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Prof. Ewa Kraskowska i dr Lucyna Marzec, literaturoznawczynie związane z Instytutem Filologii Polskiej UAM.
  Kobieta Przedsiębiorcza 2012: Ewa Kraskowska i Lucyna Marzec
  Prof. Ewa Kraskowska i dr Lucyna Marzec to kobiety aktywnie feminizujące Poznań. Wraz z kilkoma innymi osobami stworzyły na poznańskiej polonistyce zespół badawczy, który działał jako Pracownia Krytyki Feministycznej, uczestniczyły też w powołaniu pierwszych na UAM podyplomowych studiów gender. Zainicjowały internetowy Wielkopolski Słownik Pisarek, czyli kolekcję haseł poświęconych autorkom, które w różny sposób - trwale bądź czasowo - związane były lub nadal są z naszym regionem.

  Ewa Kraskowska i Lucyna Marzec - wyślij sms o treści SUPER.107 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

  Prof. Ewa Kraskowska i dr Lucyna Marzec są nominowane do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej 2012 za aktywną, kobiecą działalność naukową.
  Ich internetowy projekt - Wielkopolski Słownik Pisarek - stał się niezwykle popularny w całym regionie. W 2012 roku Wydawnictwo Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury wydało pięknie ilustrowany wybór 50 z tych internetowych haseł, czyli "Wielkopolski Alfabet Pisarek".

  JAK ODDAĆ GŁOS W PLEBISCYCIE ?

  Aby zagłosować na wybranego kandydatkę do tytułu "Kobieta Przedsiębiorcza 2012", należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści: SUPER.X, gdzie X oznacza numer faworytki. Każdy czytelnik i internauta, może oddać dowolną ilość głosów jeśli uważa, że nominowana na takie poparcie zasłużyła. Wygra ta kandydatka, która uzyska największą

  liczbę głosów.

  KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA 2012 - ZOBACZ WSZYSTKIE KANDYDATKI  Jednocześnie oddając głos w Plebiscycie "Kobieta Przedsiębiorcza 2012", oddajesz swój głos na popieraną przez Ciebie kandydatkę w klasyfikacji województwa Wielkopolskiego. Pani, która uzyska największą ilość głosów, w kategorii wojewódzkiej, zasłuży na prestiżowy tytuł "Kobiety Przedsiębiorczej Wielkopolski 2012".  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo