Kobieta przedsiębiorcza 2014: Izabela Sadowska

  Kobieta przedsiębiorcza 2014: Izabela Sadowska

  KS, AJ

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Izabela Sadowska - Poznań - wyślij sms o treści KP.105 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)
  1/4
  przejdź do galerii

  Izabela Sadowska - Poznań - wyślij sms o treści KP.105 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT) ©archiwum Izabeli Sadowskiej

  Izabela Sadowska bierze udział w plebiscycie "Kobieta przedsiębiorcza 2014". Propaguje czytelnictwo i organizuje festiwale książkowe dla dużych i małych fanów literatury.
  Stworzyła portal lubimyczytac.pl. Serwis jest poznańskim start-upem, powstał w 2010 roku, obecnie jest największym w Polsce opiniotwórczym serwisem książkowym. Jest odwiedzany przez miliony użytkowników, czytelnicy zamieścili w nim około 900 tysięcy opinii i recenzji. Serwis dynamicznie się rozwija. Lubimyczytac.pl to tez aplikacja mobilna, dzięki której użytkownicy mają nieograniczony dostęp do swoich wirtualnych biblioteczek.

  Izabela Sadowska - wyślij sms o treści KP.105 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

  Izabela Sadowska założycielka od lat aktywnie działa na rzecz krzewienia czytelnictwa w Polsce. Wspólnie z krakowskim Instytutem Książki organizowała w Poznaniu festiwal 4 Pory Książki – Pora Literatury, Pora Poezji, Pora Kryminału, Pora Prozy. Pracując w księgarniach Kapitałka i Bookarest zorganizowała ponad 200 spotkań autorskich. W ubiegłym roku portal lubimyczytac.pl otrzymał Doroczną Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kategorii kultura w sieci.

  JAK ODDAĆ GŁOS W PLEBISCYCIE?

  Aby zagłosować na wybraną kandydatkę do tytułu "Kobieta Przedsiębiorcza 2014" wystarczy wysłać SMS na numer 72355 o treści: KP.nr kandydatki. W odpowiedzi na SMS uczestnik otrzymuje kod dostępu do e-wydania Głosu Wielkopolskiego. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Każdy czytelnik i internauta, może oddać dowolną ilość głosów jeśli uważa, że nominowana na takie poparcie zasłużyła. Wygra ta kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów.

  TU ZNAJDZIESZ POZOSTAŁE KANDYDATKI DO TYTUŁY "KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA 2014"

  Jednocześnie oddając głos w Plebiscycie "Kobieta Przedsiębiorcza 2014", oddajesz swój głos na popieraną przez Ciebie kandydatkę w klasyfikacji województwa Wielkopolskiego. Pani, która uzyska największą ilość głosów, w kategorii wojewódzkiej, zasłuży na prestiżowy tytuł "Kobiety Przedsiębiorczej Wielkopolski 2014".


  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo